Zaloguj się, aby obserwować  
Marcinek3080

Dziwne odgłosy z silnika

Polecane posty

Posiadam Massey Fergusona 3080.Jakiś czas temu z silnika odchodzą dziwne odgłosy z silnika jakby coś stukało.Jaka może być przyczyna tego ???? Czy mogą być to zawory ???? jak tak to jak je ustawić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Sam kolego widzisz, że nie dokładnie opisałeś problem i trudno teraz trafić.

Opisz kiedy stuka, jak stuka, czy zmiana obrotów czy obciążenia coś zmienia, temperatura.

 

A i nie cytuj poprzedzającego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

nie wiem czy to zawory ale zdejmij sobie pokrywe i zobacz czy jest duzy luz pamietam ze kiedys mi w ursusie stukalo to podlazl jakis metal pod zawor i sie nie zamykal (ale to po remoncie bylo i szczatki starego zaworu wlazly pod nowy)

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kolego widzisz, że nie dokładnie opisałeś problem i trudno teraz trafić.

Opisz kiedy stuka, jak stuka, czy zmiana obrotów czy obciążenia coś zmienia, temperatura.

 

A i nie cytuj poprzedzającego posta.

 

 

 

odgłosy są na zimnym i gorącym silniku ale na wolnych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

na wysokich obrotach nie ma? to napewno nie zawor ani korbowod bo by tlukly bez roznicy na obroty a moze ci sie cos odkrecilo i brzeczy wes sobie posprawdzaj w kolo silnika czy cos nie jest poluzowane ;p chyba ze by pierscienie pekly ale nie wiem czy by to bylo slyszalne

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

ustaw zawory wydechowe 0.30 dolotowe 0,25 jak nie pomorze dopiero szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj