Skocz do zawartości

Zdjęcie

zrośnięcie warg sromowych

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1833 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 10:27

zrośnięcie warg sromowych witam
zwracam się do was z prośba o poradę ponieważ pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim przypadkiem. Mam do zacielenia jałówkę z seksowanego nasienia ma 13 miesięcy i dziś dostała ruję co się okazało gdy chciałem sprawdzić śluz na wargach sromowych one są całkowicie zrośnięte i nie wykształciło się chyba wejście do pochwy. Jałówka mocz odprowadza więc minimalny otwór musi być. Co z nią zrobić bo szkoda jest mi jej ubić jest bardzo cenna sztuka dla mnie, czy istnieje możliwość chirurgicznego nacięcia sromu ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zrośnięcie warg sromowych Dzisiaj, 11:02
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 916 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 11:30

zrośnięcie warg sromowych Z weterynarzem sie kontaktowałeś w tej sprawie?

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 11:38

zrośnięcie warg sromowych A ona czasami nie jest z bliźniąt? (jałówka i byk) ?

#4 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1833 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 11:59

zrośnięcie warg sromowych nie jest z bliźniąt to raz a dwa kontaktowałem się ma dziś przyjechać choć z takim przypadkiem się nie spotkał, u świń tak ale nie u bydła. Jałóweczka jest z seksowanego nasienia
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

#5 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 13 kwiecień 2012 - 12:49

zrośnięcie warg sromowych Zgłoś to do SHIUZ-u, w przypadku wad genetycznych możesz ubiegać się o rekompensatę
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#6 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 13:06

zrośnięcie warg sromowych Z nasienia seksowanego czasem zdażają się wady genetyczne, bo nie jest to nasienie naturalnie stworzone. Wezwij lekarza i czekaj co on powie. Myślę że uda się rozciąć te wargi i ją zacielić. Kiedyś spotkałem się z przypadkiem, że po seksowanym jałówka nie miała macicy.

#7 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1833 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 13:16

zrośnięcie warg sromowych jest naturalnie stworzone tylko wyselekcjonowane przez co słabszej jakości, czekam na weta co powie jeżeli to tylko kwestia rozcięcia sromu to myślę że będzie ok, gorzej jak nie są w pełni wykształcone drogi rodne ale z drugiej strony nie miała by objawów rui a ma. czekamy

Edytowany przez atomik, 13 kwiecień 2012 - 13:17.

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9438 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 13:46

zrośnięcie warg sromowych Objawy ruj to sprawa jajników. Czyli ona ma je a przynajmniej jeden który produkuje hormony. Ciekawe czy jest komórka jajowa oraz prawidłowa macica.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#9 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1833 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:03

zrośnięcie warg sromowych ok także sprawa się wyjaśniła, otóż jałówka jest obojniakiem albo jak kto woli hermafrodytą, ma wykształcone jajniki i macicę, natomiast w miejscu sromu są trzy malutkie otworki i małe prącie, którym odprowadzany jest mocz :) lekarz zdębiał jak zobaczył takie cudo. Także jałówka do kasacji, troszkę się podpasie i nara gitara i pozostaje reklamcja nasienia - gadałem z inseminatorem powinien mieć duplikat zaświadczenia unasienniania. Powinienem sobie dać punkt do reputacji za to że rozwiązałem temat :P

Edytowany przez atomik, 13 kwiecień 2012 - 17:06.

#10 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:06

zrośnięcie warg sromowych Po jakim buhaju jest ta jałówka?

Edytowany przez rmiecz8, 13 kwiecień 2012 - 17:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9438 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 17:19

zrośnięcie warg sromowych Nie sobie a weterynarzowi :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#12 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1833 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 19:05

zrośnięcie warg sromowych MCHiRZ Łowicz, buhaj Sudeet

#13 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2012 - 19:07

zrośnięcie warg sromowych Ale to chyba nie z polski buhaj?

#14 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1833 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 23:27

zrośnięcie warg sromowych USA

#15 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 12:33

zrośnięcie warg sromowych Hej nie chciałem zakładać nowego tematu tylko spytam tutaj. Otóż mam krowę taką taką trochę mięsną i ta krowa zawsze ok 2 miesiące przed ocieleniem sama gubiła mleko a do jedzenia nie dostawała raczej paszy treściwej, zimą kiedy dawała jeszcze sporo mleka kupiłem cielaka (pił mleko od niej ale z wiadra), a że krowa nie dostawała jakichś rarytasów to trochę zmarniała tym bardziej że jej cielak był przy niej 5 miesięcy, więc zaczęła dostawać trochę paszy treściwej ok. 3 kg dziennie i na dzień. po jakimś czasie zaczeła jak zwykle zostawiać mleko, termin wycielenia ma na 20 maja, ale kilka dni temu wymie jej spuchło jak przed ocieleniem, zaczęła dawać wiecej mleka pomimoi tego że zaczęła dostawać gorsze jedzenie żeby przestała juz doić no widzę, że zaczyna odpuszczać jak przed ocieleniem więc wszystko wskazuje, że się ocieli. powiedzcie mi co moze byc tego przyczyną. Czy jest możliwe, że to dlatego, że zbyt długo otrzymywała paszę treściwą?

#16 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2012 - 12:46

zrośnięcie warg sromowych u mnie paszę treściwą krowy dostają przez cały rok i to nie ma najmniejszego wpływu. Czy ta krowa powtarzała, bo być może że zacieliła się wcześniej lub ocieli się sporo przed terminem.

#17 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 14:24

zrośnięcie warg sromowych Nie krowa nie powtarzała. zacieliła się za pierwszym podejściem, była zainseminowana montbeliardem. To mnie uspokoiłeś bo mi matka mówi że to od tego a ja jej na to, że to nie możliwe. Spleśniałego nie jadła bo mój brat nad to raczej uważa, a jeżeli już to raczej może przypadkiem jakąś niewielką ilość która chyba nie powinna jej zaszkodzić.

#18 Share Mati10

Mati10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 17:37

zrośnięcie warg sromowych Może ją przewiew złapał i zapalenia dostała. Z tą paszą treściwą to bez przesady, bo ją zapasiesz i cielaka też i może być problem z wycieleniem. Nie za późno na zasuszenie?? Zasadniczo krowa powinna być zasuszona na ok 8 tyg przed przewidywanym terminem.

Edytowany przez Mati10, 19 kwiecień 2012 - 17:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 19 kwiecień 2012 - 18:04

zrośnięcie warg sromowych Ja miałem podobny przypadek otóż krowa została zasuszona i wszystko przebiegało ładnie tzn. zmniejszyłem dawkę pokarmową (przestała dostawać treściwą i qq oraz dostawała owsiankę) i jakiś tydzień od podania antybiotyku na zasuszanie patrze a ona zaczyna nabierać wymię. Nie dostawała nic dobrego takiego do jedzenia tylko gorsze siano a ciągle nabierała wymię. Jak się później okazało "zrzucała" (poroniła) i wycieliła się miesiąc przed terminem (nie obyło się bez pomocy weterynarza). Cielak był martwy bo się udusił własną pępowiną. Wydaje mi się, że u ciebie ma miejsce to samo.

Edytowany przez kokoman0, 19 kwiecień 2012 - 18:05.