Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samodzielny montaż tura do lamborghini

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 08:19

Samodzielny montaż tura do lamborghini jak to jest z montażem polskich ładowaczy da się to samemu zrobić na podwórku czy aż takie problemy występują, obecnie każdy dieler montuje tury tylko na miejscu w firmie i oczywiście straszy że nic nie pasuje że poslkie nie pasują że wiercić trzeba ciąć sopawać poza tym jednym wyjątkiem producenta którego akurat oni polecają, czywiście w firmie X polmoty pasują a metalfachy w ogóle że odsyłać mocowania trzeba że krzywe, firma Y że metalfach pasuję idealnie nie to co wszystkie inne polskie i tak w około, jak pytam o szczegóły to na koniec że hydrauliki nie podłączę no to coś tu dziwnego to jak to jest naprawdę, nie święci garnki lepią i znajomego tokarza też mam blisko jakby coś, czy aż tak nie pasuje? w końcu jak do danego ciągnika mocowanie to co ma nie pasować przecież jakiś otwór można delikatnie podpiłować i musi pasować, zresztą jak przyjrzałem się pracy serwisu pewnego dielera z chełma to c 330 bym im nie zostawił nawet hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Samodzielny montaż tura do lamborghini Dzisiaj, 02:49
  •  

#2 Share Stas25

Stas25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 09:38

Samodzielny montaż tura do lamborghini są problemy ale nie takie straszne ze wszystkim da się rade czasami jest krzywa rama ale to delikatnie i trzeba lewarkiem czy łomem napchnąć powiedzmy to tak jakąś wiedze trzeba mieć na pewno i wyobraznie.

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 11:18

Samodzielny montaż tura do lamborghini mam naoku ładowacz używany z lamborghini premium czy mocowania z takiego to duży problem przerobić na mój bardzo podobne czy w grę wchodzi tylko zakup nowych mocowań do r3?

#4 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 16:14

Samodzielny montaż tura do lamborghini Wszystko zależy jakie kładli korpusy skrzyń i wiele innych detali ,czasami w modelach nowszych kładli to po starszym modelu , pomierz otwory mocowania wieżyczek niektóre firmy miały uniwersalne mocowania

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 11:54

Samodzielny montaż tura do lamborghini a co z nowym polski ładowaczem agromasz czy hydramet, pasuje wszystko czy jak to jest otwory nie pasują czy nie przylega równo?

#6 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 18:39

Samodzielny montaż tura do lamborghini Dla wujaszka tur z agromaszu Ł-106 montowali na Zetorze 10054 to wszystko pasowało jak ulał nic nie było trzeba poprawiać ani naginać a tak poza tym z agromaszu sami zakładają tury

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 07:42

Samodzielny montaż tura do lamborghini Wszystko pasuje ( czasami ) za montowanie tura nie zjedzie z ceny ty zato zapłacisz Najlepszy sposób montażu to przykręcasz najpierw postawy nośne łapiesz średnio na słabo dokręcone śruby potem , zakładasz tura i skręcacz mocno na preparat na gwinty . Dobrze jest prze gwintować otwory gwintów w cięgniku sum tam rożne brudy .

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 08:54

Samodzielny montaż tura do lamborghini

Dla wujaszka tur z agromaszu Ł-106 montowali na Zetorze 10054 to wszystko pasowało jak ulał nic nie było trzeba poprawiać ani naginać a tak poza tym z agromaszu sami zakładają tury

producent tak mówi a dieler za założenie liczy sobie tysiaka co najmniej albo cały rabat, bo niby tak nic nie pasuje i kilka dni serwis będzie pracował cieżko na pytanie to cóż to za problemy że tak drogo że sam se założe to że na pewno z hydrauliką sobie nie poradzę to w końcu problem z chydtauliką czyz mocowaniem pytam to cisza brak słów z takimi fachowcami

#9 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 19:12

Samodzielny montaż tura do lamborghini kolego dla mnie jak montowali Ł-106A to zrobili hydraulikę tak jak chciałem

Jak montowali tura dla wujaszka to na samochodzie pisało AGROMASZ Mrągowo

Edytowany przez Maxer, 15 kwiecień 2012 - 11:40.

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 11:53

Samodzielny montaż tura do lamborghini no ale może być tak że o pł otworu by nie pasowały dziury w mocowaniu? no i te wypry tylne te drążki się reguluje, z tyłu dłuższymi śrobkami pod tylne półosie się przykręca

#11 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 14:16

Samodzielny montaż tura do lamborghini jak mają mocowania do danego typu ciągnika to musi pasować, jedyny problem polega na tym czy to będą od tego ciągnika mocowania. znam przypadek że do jednego gościa Metal Fach z 4 razy przywozili mocowania bo za każdym razem przywozili nie od tego ciągnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 20:19

Samodzielny montaż tura do lamborghini Ja na swego NH TD sam montowałem zrobiłem to bez najmniejszego problemu ale powiem tak drugi raz bym już tego nie zrobił . Po 1 jak samemu sie montuje mogą nie uznać ci gwarancji ( u mnie padł elektrozawór i o mały włos bym musiał za niego zapłacić ale udało się że zmienili go na gwarancji a po 2 często zdaża się ze przyjdą mocowania i są otwory nie w tym miejscu wywiercone i jest wtedy problem z ich wymianą po 3 jeżeli ciągnik jest na gwarancji o możesz ją stracić