Ferdek07

Samodzielny montaż tura do lamborghini

Polecane posty

Ferdek07    75

jak to jest z montażem polskich ładowaczy da się to samemu zrobić na podwórku czy aż takie problemy występują, obecnie każdy dieler montuje tury tylko na miejscu w firmie i oczywiście straszy że nic nie pasuje że poslkie nie pasują że wiercić trzeba ciąć sopawać poza tym jednym wyjątkiem producenta którego akurat oni polecają, czywiście w firmie X polmoty pasują a metalfachy w ogóle że odsyłać mocowania trzeba że krzywe, firma Y że metalfach pasuję idealnie nie to co wszystkie inne polskie i tak w około, jak pytam o szczegóły to na koniec że hydrauliki nie podłączę no to coś tu dziwnego to jak to jest naprawdę, nie święci garnki lepią i znajomego tokarza też mam blisko jakby coś, czy aż tak nie pasuje? w końcu jak do danego ciągnika mocowanie to co ma nie pasować przecież jakiś otwór można delikatnie podpiłować i musi pasować, zresztą jak przyjrzałem się pracy serwisu pewnego dielera z chełma to c 330 bym im nie zostawił nawet hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

są problemy ale nie takie straszne ze wszystkim da się rade czasami jest krzywa rama ale to delikatnie i trzeba lewarkiem czy łomem napchnąć powiedzmy to tak jakąś wiedze trzeba mieć na pewno i wyobraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mam naoku ładowacz używany z lamborghini premium czy mocowania z takiego to duży problem przerobić na mój bardzo podobne czy w grę wchodzi tylko zakup nowych mocowań do r3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Wszystko zależy jakie kładli korpusy skrzyń i wiele innych detali ,czasami w modelach nowszych kładli to po starszym modelu , pomierz otwory mocowania wieżyczek niektóre firmy miały uniwersalne mocowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a co z nowym polski ładowaczem agromasz czy hydramet, pasuje wszystko czy jak to jest otwory nie pasują czy nie przylega równo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

Dla wujaszka tur z agromaszu Ł-106 montowali na Zetorze 10054 to wszystko pasowało jak ulał nic nie było trzeba poprawiać ani naginać a tak poza tym z agromaszu sami zakładają tury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Wszystko pasuje ( czasami ) za montowanie tura nie zjedzie z ceny ty zato zapłacisz Najlepszy sposób montażu to przykręcasz najpierw postawy nośne łapiesz średnio na słabo dokręcone śruby potem , zakładasz tura i skręcacz mocno na preparat na gwinty . Dobrze jest prze gwintować otwory gwintów w cięgniku sum tam rożne brudy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Dla wujaszka tur z agromaszu Ł-106 montowali na Zetorze 10054 to wszystko pasowało jak ulał nic nie było trzeba poprawiać ani naginać a tak poza tym z agromaszu sami zakładają tury

producent tak mówi a dieler za założenie liczy sobie tysiaka co najmniej albo cały rabat, bo niby tak nic nie pasuje i kilka dni serwis będzie pracował cieżko na pytanie to cóż to za problemy że tak drogo że sam se założe to że na pewno z hydrauliką sobie nie poradzę to w końcu problem z chydtauliką czyz mocowaniem pytam to cisza brak słów z takimi fachowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

kolego dla mnie jak montowali Ł-106A to zrobili hydraulikę tak jak chciałem

 

Jak montowali tura dla wujaszka to na samochodzie pisało AGROMASZ Mrągowo

Edytowano przez Maxer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no ale może być tak że o pł otworu by nie pasowały dziury w mocowaniu? no i te wypry tylne te drążki się reguluje, z tyłu dłuższymi śrobkami pod tylne półosie się przykręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

jak mają mocowania do danego typu ciągnika to musi pasować, jedyny problem polega na tym czy to będą od tego ciągnika mocowania. znam przypadek że do jednego gościa Metal Fach z 4 razy przywozili mocowania bo za każdym razem przywozili nie od tego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolTD90    1320

Ja na swego NH TD sam montowałem zrobiłem to bez najmniejszego problemu ale powiem tak drugi raz bym już tego nie zrobił . Po 1 jak samemu sie montuje mogą nie uznać ci gwarancji ( u mnie padł elektrozawór i o mały włos bym musiał za niego zapłacić ale udało się że zmienili go na gwarancji a po 2 często zdaża się ze przyjdą mocowania i są otwory nie w tym miejscu wywiercone i jest wtedy problem z ich wymianą po 3 jeżeli ciągnik jest na gwarancji o możesz ją stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj