Zaloguj się, aby obserwować  
timi99

Ceny Zetorów używanych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Apista    6

A który ciągnik da się zajechać?

Pytasz na ile wyceniam to Ci mówię, jak nie wierzysz że tak mało warty to popytaj handlarzy i zerknij na allegro.

Jeśli wszystko ma sprawne, komplet obciążników i zaczepów, garażowany, bez wad ukrytych...

Ja wyceniam go na 35-36 tys. ale nie więcej.

licznik stanął,(niesprawność) skąd mam wiedzieć ile naprawde ma mtg?

Ale patrz, ma przeciw iskrownik :) rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

hehe juz nie ma iskrownika zdjołem, ładniejszy warkot silnika, w takim razie nie opyla mi sie go sprzedawać, a co do zajechania to wierz mi naprawde że wybitni traktorzyści(pomagerzy)pracowali nim w plou i nie oszczedzali dawali mu nieźle po garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Ja też daję swojemu w kite, jak czasem mi się orka robić monotonna to 3 bieg i jazda. Po szosach jak nie ma dziur i nie muszę ostrożnie jechać to zawsze obroty na maxa.

Opylać to się opyla go sprzedać a nikt więcej raczej nie da, i kupić z zachodu używany w dobrym stanie i małym przebiegiem z nie wygurowaną ceną. Lecz część polaków ceni sobie posiadane marki i przywiązanie do marki tak jak Ty.

Sam też jestem przywiązany ale cóż zrobić, jak kupię ciągnik choćby nieznanej mi marki lecz mi będzie się podopał mimo że Tylko mi, bo mnie podoba się w nim np. odgłos silnika, szerokie opony, kabina i do tego ciągnika również się"przywiążę".

No sam powiedz czy tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13
a tura chyba nie liczysz, 7745 spoko za te 40 tys kupisz ale napewno nie krajowego

Na pewno więcej nie weźmiesz jak te 35tys bo ciągnik koło 30 tyś i tur ok 5tyś więcej porostu się nie opłaca zapłacić za taki ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile mogę dostać za zetorka 5340 96 rok jestem 1 właścicielem krajowy oczywiście w czerwcu założyłem mu tura 4, 3 sekcje na yoisticu (nowego oczywiście) z łyżka 1,8 krokodylem 1,4 i widłami komplet obciążników przód i na tylnich kołach ma 3900 mth opony przód nowe tył 70% zaczepy itp wszystko jest..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

hmmm

w tych rocznikach akurat dobrze się nie orientuję ale myślę że ze 50- 65 tys

4340

5340

5340

Ten trzeci to całkiem warto kupić, za ten rocznik... ale myślę że coś tam nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Dlaczego uważasz że jest z nim coś nie tak? przecież 63.500 to nie jest mało a idzie mu 7 rok , jak dla mnie cena całkiem normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Tak po prostu mi się zdaje, a zerknąć trzeba ile wołają o nowego i porównać. Wg mnie cena tego rocznika powinna śmiało sięgać 70 tys.

 

martwy sezon bo na nawozy trzeba było kase wyłożyć, a nie są wcale takie tanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Zgadzam się z kolegą @Apista w 100% bo nawet u mnie przez cenę nawozów trzeba było zrezygnować z inwestycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a ile by kosztowała forterra 11411 z przednim TUZ-em i WOM-em? tak okolo 2005r?


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

fiuuu fiuuuu

ponad 100 tys. to na pewno, ale konkretnie to nie wiem, nie znam się na tych rocznikach

poszukaj na allegro, wklej linki, popytaj handlarzy, chętnie się dowiemy jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

Witam, na ile wycenilibyście takiego Zetora 7211?

84r, przez cały czas pracował na areale ok.20 ha, licznik zatrzymał się na 2767mth, w zeszłym roku został przeprowadzony pierwszy remont silnika, założono nową pompę paliwa, uszczelnienia siłownika tuz, a ostatnio rozrusznik. Opony tylne to oryginalne Barum, już znacząco podtarte, ale jeszcze trochę ciągną. Opony z przodu to już tzw. slicki, tez oryginały. Zarówno silnik jak i blacharka nie malowane. Generalnie stan techniczny nienaganny, z drobnymi rzeczami do poprawy (do wymiany wycieraczki szyb, jedna lampa w dachu, siedzisko podarte, itd.) Ciągnik garażowany przez cały okres eksploatacji, od trzech sezonów jest głównie przestawiany z miejsca na miejsce bo doczekał się następcy.

Edytowano przez point

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj