yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

donborys    3

Mam zamiar kupić JX60 i JX90 lub niebieskie odpowiedniki za 200 netto, ciekawe czy wyrwę w tej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

df agrofarm ttv 420 lub 430 w jakich cenach jest

Agrofarm TTV 420 z pełnym wyposażeniem, oprócz firmowego balastu na przedni TUZ to około 210 tyś. Netto. Przy EURO liczonym po 3,95. Dopłata pomiędzy 420 a 430 to 8 tyś. PLN.

Jednak od 1 września była podwyżka o 4% więc może być już więcej.

 

Aktualizacja.

Po podwyżce z poczatku września cena wzrosła do 222 tyś.

Edytowano przez Lukasz48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

a zna ktoś aktualne ceny MF odpowiednio 5410 5420 i 5430 bo te 3 modele wchodzą w gre, a gory dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

to cena wyjściowa ? dzięki wielkie kolego @kamil41 :) trzeba pomału przeanalizować wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

z pół roku temu kosztował 173tys ostatecznie wiec myśle ze dzis około 180 a duzo zalezy od wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk3512    1

Case maxxum 125Mc w opcji prawie full bez przedniego wom i tego wyświetlacza chyba APS 250netto ale ta cena tylko do konca wrześnie potem podwyżka okolo 18tyś z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki88    0

Mam zamiar kupić JX60 i JX90 lub niebieskie odpowiedniki za 200 netto, ciekawe czy wyrwę w tej kwocie.

 

To zależy jakie wyposarzenie cię interesuje ale jeżeli podstawa to i case i nh się wyrobią w 200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki88    0

Ale to zależy jeszcze od cen u lokalnego dealera. U mnie w okolicy akurat tyle kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Dziś w WiaLanie powiedzieli mi 100 za TD5010 i 126 za TD5050, ceny bez negocjacji a ciągniki z klimami, pneumatyką, obciążnikami. Dealer z Asprima powiedział, że się z Caseami wyrobi, ale zobaczymy jak przyjedzie czy faktycznie tak będzie. krzysiek29 pisał kiedyś, że serię TD5000 mają produkować tylko so wyczerpania zapasów silników, jest w tym troszkę prawdy, ale chodzi tylko o model TD5040/JX90 (88KM), który nie będzie miał odpowiednika w nowej serii. Modelu TD5040 nie można też już zamawiać, tylko to co maja na placach.

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekSI    0

Jak myślicie czy cena 125 tyś za pronara 82 SA II jest dobra i do tego 8% zniżki cena brutto z klimą ehr haki czy widzieliście może gdzieś taniej ?

 

a takie cenny dzisiaj dostałem za ursusy

 

8014h 82 km 143 tyś

9014h 92 km 150 tyś

10014h 102 km 157 tyś

 

z wyposażenia klima komplet obciązników przednich komplet zaczepów pneumatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Te ceny ursusa to chyba katalogowe... Ja za ursusa 9014h płace 127tys brutto z szerszym ogumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

T6.120 na dzień dzisiejszy kosztuje 220netto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKUBB1988    0

hej mam ofertę na jd 6230 obciążniki max przód szersze ogumienie za 198 netto coś sie jeszcze z tego zejdzie i jak myślicie np za mf 5440 mam ofertę za 200 netto ale wom tuz przedni szersze gumy i tak sie waham zadatkowac cene czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

witam, znacie ceny massey ferguson od 115 do 150 km wszystkie serie, i mozliwe dodatkowe wyposazenie ?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj