romek6340

Klub Posiadaczy Zetorów

Polecane posty

barto7245    40

Ja też się dołączę

Zetor 7245

Nie za duży, ale byk :D


Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Sprzedam 2 kojce porodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MocJestzNim    8

Posiadacz Zetora 3011 (MAJOREK) :P

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

ZETOR TEAM B)

Edytowano przez MocJestzNim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Zetor 7245 i Forterra 9641 + TrackLift 260


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piottrek, witamy w naszym klubie, w sygnaturce lub w zainteresowaniach wpisz "Zetor Team"

 

UWAGA, OGŁOSZENIE

 

Dnia 15.07.2012 (niedziela) o 20.30 odbędzie się czat dla członków klubu Zetor Team. Nazwa pokoju do czatowania oraz hasło zostaną rozesłane członkom klubu na GG lub na PW.

 

Z pozdrowieniami

 

Zarząd klubu Zetor Team

 

EDIT:

 

Witam!

Dnia 15.07.2012 o godz. 20.30 odbył się czat członków klubu Zetor Team.

Na spotkaniu stawili się;

@sebekwolkasos - p. o. kronikarza klubu Zetor Team

@krzysiekfarmer5

@piechur

@Ursus11

@romek6340 - prezes klubu Zetor Team

@zetorki

Na czacie toczyła się rozmowa na różne tematy. Najpierw na tematy ogólne, a potem o uprawie zbóż. Później dyskusja zeszła na temat przebiegów ciągnikach i różnych spraw technicznych związanych z ciągnikami. Była także rozmowa o chowie bydła. Później uczestnicy czatu podjęli dyskusję na temat uprawy rzepaku. Spotkanie zakończyło się o 22:51.

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Zetor 7211 i 3011


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLLand    13

Zetor 10540 (jeden z pierwszych w Polsce) i Zetor 7011. A teraz rozglądam się za 7745 lub 7745 Turbo z turem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich nowych członków. Nie zapomnijcie wpisać w sygnaturce lub w zainteresowaniach "Zetor Team"


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zetor forterra 11441 :P Tez chciaŁbym dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu    5

Witam, zadowolony posiadacz Zetora 7045, wcześniej 5211 ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych członków. Nie zapomnijcie wpisać w sygnaturze lub zainteresowaniach "Zetor Team".


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

@hodowca0007; @cezar90234 witam. Nie zapomnijcie wpisać w sygnaturze lub zainteresowaniach "Zetor Team".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek73    0

Do mojego teamu dołączył drugi Zetor 7211 :D


Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj