Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silniczek wycieraczki w c-360

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mars10

mars10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 17:45

Silniczek wycieraczki w c-360 Witam. Posiadam od kolegi silniczek do wycieraczek do c-360 i jak moge sprawdzić czy jest dobry? Podłączyłem go w miejsce tego co teraz mam i nie działał.
A w razie jak by był popsuty to można by go było w jakiś sposób naprawic czy cos w tym rodzaju? Prosze o odp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Silniczek wycieraczki w c-360 Dzisiaj, 15:28
  •  

#2 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 18:37

Silniczek wycieraczki w c-360 A jak kolega dawał to działał?. Wiesz w nich pada w środku plastikowy tryb napędowy często i szczotki zabrudzają się i brak przewodzenia. Zdejmij obudowe, rozbierz go na cześći, przemyj i wirnik wyczyszc oraz gniazdo i szczotki. I przed sprawdz czy szczotki nie zurzyte bo muszą dotykać wirnika. Na koniec ja WD smarowałem tryb i mechanizm lub olejem. Ja chcąc naprawić jeden musiałem drugi niesprawny wziąść jako dawce organów i narazie lata. No podepnij do akumulatora lub w miejsce silniczka. U mnie + jak dobrze mówie to dolna wsówka (mając silnik ze wsówkami po lewej stronie) a minus kabina

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mars10

mars10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 20:41

Silniczek wycieraczki w c-360 Dał mi kolega i powiedział ze jak mi bedzie działał to dobrze a jak nie to trudo, to wziąłem bo mi za darmo dał dzieki za odp jutro go rozbiore i zobacze co i jak