Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silniczek wycieraczki w c-360

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mars10

mars10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 17:45

Silniczek wycieraczki w c-360 Witam. Posiadam od kolegi silniczek do wycieraczek do c-360 i jak moge sprawdzić czy jest dobry? Podłączyłem go w miejsce tego co teraz mam i nie działał.
A w razie jak by był popsuty to można by go było w jakiś sposób naprawic czy cos w tym rodzaju? Prosze o odp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Silniczek wycieraczki w c-360 Dzisiaj, 01:15
  •  

#2 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 18:37

Silniczek wycieraczki w c-360 A jak kolega dawał to działał?. Wiesz w nich pada w środku plastikowy tryb napędowy często i szczotki zabrudzają się i brak przewodzenia. Zdejmij obudowe, rozbierz go na cześći, przemyj i wirnik wyczyszc oraz gniazdo i szczotki. I przed sprawdz czy szczotki nie zurzyte bo muszą dotykać wirnika. Na koniec ja WD smarowałem tryb i mechanizm lub olejem. Ja chcąc naprawić jeden musiałem drugi niesprawny wziąść jako dawce organów i narazie lata. No podepnij do akumulatora lub w miejsce silniczka. U mnie + jak dobrze mówie to dolna wsówka (mając silnik ze wsówkami po lewej stronie) a minus kabina

#3 Share mars10

mars10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 20:41

Silniczek wycieraczki w c-360 Dał mi kolega i powiedział ze jak mi bedzie działał to dobrze a jak nie to trudo, to wziąłem bo mi za darmo dał dzieki za odp jutro go rozbiore i zobacze co i jak

#4 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 25 luty 2017 - 21:39

witam

mam pytanie do kogoś co rozbierał i widział działający siłownik wycieraczki c360.

1. czy on jest jednobiegowy czy dwubiegowy?

2. czy istnieje możliwość po rozebraniu wyprowadzenia przewodów na zewnątrz od zacisków tak żeby sterować nim przy pomocy wyłącznika a nie tego pstryczka na siłowniku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3215 postów

Napisany 25 luty 2017 - 21:45

No biorąc pod uwagę ilość kabin (a w tym wycieraczek) do sześćdziesiątki  to bardzo "mądre" pytanie . Co do drugiego punktu - to da się nawet na pilota . :ph34r:

ZETOR TEAM

#6 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 26 luty 2017 - 10:24

Silniczek wycieraczki w c-360 Pytam o ten oryginalny silnik(a nie jakies z poloneza itp) czy jest on 1 czy 2 biegowy.

Da sie dolutowac cos do zaciskow tego malego pstryczka czy nie ma tam dostepu

#7 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 639 postów

Napisany 26 luty 2017 - 10:52

Silniczek wycieraczki w c-360 Oryginalny silnik wycieraczek do C360? Która kabina była fabryczna że pytasz o oryginalność?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4122 postów

Napisany 26 luty 2017 - 11:10

witam

mam pytanie do kogoś co rozbierał i widział działający siłownik wycieraczki c360.

1. czy on jest jednobiegowy czy dwubiegowy?

2. czy istnieje możliwość po rozebraniu wyprowadzenia przewodów na zewnątrz od zacisków tak żeby sterować nim przy pomocy wyłącznika a nie tego pstryczka na siłowniku?

Silnik jest 1-biegowy.

Spróbój włącznik przy silniku ustawić w pozycjo ON a na przewodzie zasilającym wmontować szeregowo włącznik, powinno działać.

Tylko nie pytaj jakiej średnicy przewód, skąd wziąść zasilanie, czy dać bezpiecznik i jaki włącznik bo obawiam się że na tak trudne pytania nikt na forum nie będzie znać odpowiedzi.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv