vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vitoma    52

Zastanawiałem się czy ktoś tutaj dokopie się do tych filmów ;)

 

skoro już odświeżyliście temat to i ja dodam troche nowości - listopad 2014:

 

-olej silnik, smarowanie

-montaż haków CBM kat. 2S

-dalsza rozbudowa hydrauliki siłowej - czwarta sekcja na TUR'a - blokowana na stałe dźwignia do zasilania silników hydraulicznych (np. planowanego wygarniacza gałęzi) - swobodny spływ do skrzyni

-"zaprawka" na ramce szyby tylnej (rdza)

-kilka innych drobnych poprawek np. podklejenie odchodzącego skaju w rogach tapicerki dachu

 

 

Obecnie około 450 mtg od remontu :).

 

TYhMZr.jpg
Py6kvh.jpg
lJApcl.jpg
XD2qB7.jpg
NEDCgu.jpg
1HV0KJ.jpg
yWwBbd.jpg
PK104b.jpg



 


No i wiecej zdjęc wrzucic nie moge, nowa wersja forum skutecznie ogranicza wrzucanie zdjec. w poprzedni post wrzuciłem 8 zdjęc, a w kolejny nie moge wrzucic 4 pozostałych prezentujacych zamontowane CBMy . nic z tego nie rozumiem. Pytałem się obsługi forum, poprawili bo wczesniej wogole nie mogłem wrzucic nawet 1 zdjecia z imageshack. Ale dalej jest jakis dziwny limit...

 

Aktualnie remontuje rozdrabniacz sadowniczy MCMS ale nie zakładam tematu na forum z tego samego powodu .... ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

załóż temat o remoncie rozdrabniacza bo fajnie się czyta twoje tematy. Może administratorzy zmienią te ograniczenia.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

mocznik rozpuszczasz myjką?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleknowak    1

Mam pytanie odnośnie kabiny, jaką wysokość ma ciągnik z zamkniętym dachem i mnie więcej ze zdjętym dachem? Jak sprawuje się ta kabina w codziennej eksplantacji?

 

Edytowano przez oleknowak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi1969    2

o  jakiej kabinie mówisz do c330 czy c360

Edytowano przez robi1969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YamahaRI    0

witam panowie jestem tu nowy i zainteresowała mnie  ta konwersacja ale nie stety nie mogę zobaczy zdjęć mozecie pomóc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

słabo, bo zdjecia były wrzucone na zewnetrzny serwer i mozliwe ze usuneły się same, lub usunął je autor - sprobuj wyslac do @vitoma prywatną wiadomosc, moze jak odczyta to wysle Ci zdjecia te ktore były w temacie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YamahaRI    0

dzięki wielkie

 

 

niestety okazuje się że vitoma nie może odtrzymywać  wiadomości   :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zmodyfikowana 360. Zaraz po kabinie, w oczy najbardziej rzuca się nietypowa jak na ursusa maska, i przede wszystkim śnieżnobiały perłowy lakier.

Ursus C 360 na miarę XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj