Skocz do zawartości

Zdjęcie

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

682 odpowiedzi na ten temat

#601 Share Kuba16341

Kuba16341

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, komputery, motoryzacja i sport.

Napisany 05 maj 2013 - 13:17

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Mam pytanie zdjęłem w mojej 60 maske i kabine bo będzie nowe to chcę pomalować cały silnik wszystko na czarno to muszę jakies filtry paliwa zdjąć? Instalacja elektryczna mi nie potrzebna bo będzie nowa, chłodnica, rozrusznik filtry itp co można kupic to będzie nowe ;) nic się nie stanie jak wszystko pomaluję? Jestem w tym zielony
Ja niemam gospodarki, ale mój wuja ma i się bardzo tym interesuję. Będe teraz coraz częściej nagrywał filmy, narazie telefonem nagrywane, ale mam zamiar kamerę kupić. Ja jedynie co mam to psa, kilka sztuk prosiaków ( to tata hoduje) i 15 kur (są babci).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Dzisiaj, 04:07
  •  

#602 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 05 maj 2013 - 13:43

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Z technicznego punktu widzenia jak pomalujesz filtry paliwa to nic im nie będzie tylko pytanie jak to będzie wyglądać. Ogólnie moje zdanie jest takie czym więcej rozbierzesz do malowania tym lepiej.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#603 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 05 maj 2013 - 16:23

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Mam pewne watpliwosci czy ty wogole wiesz o czym piszesz ? Przeciez filtry paliwa w c330/c360 sa ukryte w stalowych "kubkach" a te kubki nawet orginalnie sa pomalowane pod kolor bloku - wiec w czym problem ?

#604 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 05 maj 2013 - 16:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Ja wiem o co chodzi. Miałem na myśli to, że lepiej do malowania je zdjąć, bo można te "kubki" pomalować z każdej strony jak i blok za nimi.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#605 Share Kuba16341

Kuba16341

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, komputery, motoryzacja i sport.

Napisany 05 maj 2013 - 16:59

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Zdjęłem chłodnice (nowa będzie), filtry paliwa (nowe będą), tłumnik (nowy będzie), kolanko tłumnika (będzie nowe) instalacje elektryczną (nowa będzie), rozrusznik (nowy będzie), siedzenie(nowe będzie), maska(nowa będzie), błotniki (nowe będą z kabiną), kabina (nowe będą z błotnikami, koła zdjęte (felgi stare, opony nowe), altelnator (nowy), filtr powietrza (nowe będzie) i mozna malować? Najpierw prysne podkładem a zaś czarnym agtechem
Ja niemam gospodarki, ale mój wuja ma i się bardzo tym interesuję. Będe teraz coraz częściej nagrywał filmy, narazie telefonem nagrywane, ale mam zamiar kamerę kupić. Ja jedynie co mam to psa, kilka sztuk prosiaków ( to tata hoduje) i 15 kur (są babci).

#606 Share denis667

denis667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 19 maj 2013 - 13:44

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Siemka wszystkim fajny ten ciągnik po remoncie wygląda można powiedzieć piekny .
Ja sobie tak myśle żeby zrobić tur na podnośnik z tyłu co wy na to a otwieranie i zamykanie łyżki siłownikiem z ładowacza z ciężarówki ?

#607 Share Piotr1216

Piotr1216

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo mechanika motoryzacja

Napisany 19 maj 2013 - 17:58

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Witam mam jedno pytanie, otóż planuje robić remont c-360 obornikowego i mam w nim bardzo brzydką maskę, to pomyśleliśmy że kupimy do c-360 cytrynki maskę nową od c-362 i a starą założę do obornikowej, co wy na to ? link do maski

http://allegro.pl/ma...3258324489.html

#608 Share denis667

denis667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 19 maj 2013 - 18:23

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Jak podłączyć włącznik klaksona pod włączanie silnika ?

#609 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 19 maj 2013 - 18:39

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Zamieniasz kable.A czemu chcesz to robić?
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#610 Share denis667

denis667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 19 maj 2013 - 18:42

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Ponieważ mam inny włącznik klaksona ;)
A do tego włącznika to musi być plus i minus z rozrusznika ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#611 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 19 maj 2013 - 18:59

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma @Piotr1216 to nie maska 362, tylko nowe maski do 60
osobiscie nie podobaja mi sie one, jak i te z tworzywa, najlepiej wyglada w starej ori masce
pod ladowacz moze taka maska byla by praktyczna, bedziesz mial dobry dostep do silnika, a moze pomysl nad tworzywem do oborowej
osobisice przy tak pracujacym ciagniku nawet nie montowalbym maski, a napewno nie nowej, ale Twoj ciagnik zrobisz jak uwazasz

Polska B

#612 Share denis667

denis667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 19 maj 2013 - 19:30

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Pomoże ktoś z tym włącznikiem silnika ?

#613 Share Marioboss

Marioboss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 19 maj 2013 - 20:56

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma izydor6280,też uważam,że orginalna maska jest najładniejsza i najlepiej z nią ten ciagnik wygląda,ale co kto lubi i nikomu nie mozna zabronić.Kłębi mi się w głowie pewnien pomysł na przerobienie tej maski na podnoszona do góry jak w nowych ciągnikach,ale żeby jednocześnie wizualnie pozostała bez zmian,ale czy się zdecyduję,to czas pokaże.Jakoś szkoda mi cokolwiek psuć,bo jak nie wyjdzie,to albo trzeba będzie szukać drugiej,albo pospawać :unsure:
denis667 zarówno przyciski do klaksonu,jak i do rozrusznika podłaczane są tak samo,czyli plus po kluczyku,a drugi kabel do odbiornika (klakson lub rozrusznik).Jedyna różnica to taka,że do rozrusznika daje się zasilanie bezposrednio ze stacyjki z pominięciem bezpiecznika.

#614 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 20 maj 2013 - 06:34

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma no i włącznik do rozrusznika może przewodzić większy prąd, czyli montując włącznik od klaksonu pewnie się spali po niedługim czasie

#615 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:21

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma przeciez te wlaczniki niczym sie nie roznia :blink:

Polska B

#616 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:44

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma a nie jest przypadkiem tak że włącznik klaksonu ma 5A, a rozrusznika 20A??? tak mi się wydaje przynajmniej

#617 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 20 maj 2013 - 13:44

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Nie kombinuj tylko jak chcesz założyć to załóż jakiś oryginalny, a jak nie masz to nowy ale uważaj żeby woda na niego nie leciała bo się może włączyć sam podczas jazdy i ci zacznie kręcić.Tak jak mi...I się klakson spalił <_<
Teraz te nowe są 24V 25A także nie ma różnicy.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#618 Share Marioboss

Marioboss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 20 maj 2013 - 18:33

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Zaklada się takie coś i po sprawie.
http://www.moto-tran...la-s-t/?id=1756
Ja mam tak zrobione i już parę lat chodzi bezproblemowo.Te orginalne stacyjki szybko się wypalają,bo to teraz sam badziew.Tą stacyjką włączam "zapłon" czyli prąd na odbiorniki i drugi stopień normalnie rozrusznik.Przycisk mam jako awaryjne rozwiązanie.Do swiateł mam osobny przełącznik i wszystko na przekaźnikach,ponadto całą instalacje przerobiłem i jest spinana na kostkach jak w samochodach,sobno całe zegary itd.Bardzo wygodne rozwiązanie.A na upartego mogę jeszcze zrobić gaszenie z kluczyka,jak w niektórych ciągnikach.Wystarczy zamontować elektromagnes przy pompie,np. z lublina.
http://koszalin.kraj...ika_138383.html
Dodatkową dżwignię mam do gaszenia,ale póki co to gaszone jest "na linkę" jak w 3P.

#619 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 20 maj 2013 - 21:17

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma kolego bardzo ciekawe jest to co napisles o gaszeniu z kluczyka
mogl bys rozwinąć myśl i napisac w którym miejscu na pompie i jaj być zamontowane?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#620 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 21 maj 2013 - 18:43

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Tutaj jest takie rozwiązanie: http://www.agrofoto....tal__15__st__10
Zastanawiam się czy silnik zgaśnie po wyjęciu kluczyka jak będzie gaz ręczny zaciągnięty,wydaje mi się że nie.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv