Skocz do zawartości

Zdjęcie

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

682 odpowiedzi na ten temat

#441 Share pepe2

pepe2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 27 maj 2012 - 21:12

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma A miałem wrzucić fotki swojego po dołożeniu przedniego napędu , ale chyba wstyd się pokazać w takim towarzystwie :blush: , piękna robota .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Dzisiaj, 15:19
  •  

#442 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 27 maj 2012 - 21:14

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma @pepe2 wstyd to kraść ^^ tutaj nie ma żadnego wstydu...
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#443 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 27 maj 2012 - 21:20

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Zmotywowałeś mnie swoją relacją do gruntownego wymycia i "odświeżenia"lakieru w mojej c360 na razie na próbę przejechałem pastą błotnik i fajnie wyszedł, lakier odżył jak będę miał chwilę czasu to spróbuje zmontować taką mini relacje i wrzucę ;)
Ps trochę się "obawiałem" że przesadziłeś trochę z tymi naklejkami i wyjdzie odpustowo ale jest ok nawet ta PL-ka daje rade
pozdrawiam

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#444 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 27 maj 2012 - 21:32

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Chylę czoła , naprawdę super robota :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#445 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 27 maj 2012 - 22:22

Vitoma mam do Ciebie ogromną prośbę: wyremontuj jeszcze coś, bo nie będę miał po co na AF wchodzić
Jak będę kiedyś jechał do Warszawy to pozwolę sobie do Ciebie zajechać żeby zobaczyć 60tkę, dotknąć, pomacać ;p

Bede chyba jeszcze remontował w tym roku kolumnowy opryskiwacz sadowniczy B.A.B z 94r. Tylko jeszcze nie wiem kiedy to nastapi. Jesli na tym forum pojawi sie odpowiedni dział do takich relacji to mysle ze zdecydowałbym sie takze na wrzucanie jakis zdjec, oczywiscie jesli byliby jeszcze chetni na patrzenie na moje druciarstwo ;) .

Bardzo ładny remont. Jedyne co mi się niepodoba to tylne błotniki, ale to kwstia gustu

Wiesz, mi seryjne blaszane takze bardziej sie podobaja jesli mam byc szczery. Te byly kupione w sumie tylko z punktu widzenia praktycznosci (znowu kwestia pchajacych sie galezi pod blotniki - a te sa z przodu długie) oraz fakt ze lewy blotnik juz troszke zaczela chrupac ruda na dole wiec i tak pewnie by poszedl do wymiany, a wtedy trzeba by kupic podrobe ktora zapewne jest guzik warta. Za te blotniki byla doplata do kabiny z tego co pamietam jedynie 300zl, a stare blaszaki sprzedalismy za 200zl. Wiec wyszlo takze taniej niz jak bysmy mieli pozostac przy seryjnych blotnikach. Ktore zapewne takze by wypadało z przodu przedluzyc wlasnie z powodu galezi, a wtedy juz tak dobrze by nie wygladały.

W tych blotnikach z zywicy KOJI nie podoba mi sie to ze z tylu sa takie "zadarte" - zupelnie jakby tam bylo miejsce na chlapacze. Jakby tam przymocowac z tylu chlapacze to nie wygladałoby to tak głupio, a nawet dobrze moim zdaniem, moze nawet rownie dobrze co orginalne blaszaki. Nie moglem jednak zamocowac chlapaczy ponownie z powodu galezi :mellow: .

Taka C-360 moich marzen to kabina KOJA, kolory wlasnie takie co sa obecnie u mnie , do tego standartowe blotniki i maska, standartowe lampy z bokow maski i tur AT-5+ Hydrometalu. Taki zestaw po prostu by miazdzył. Niestety AT-5 jest strasznie drogi i "nie dostepny".

Wizualnie to co wymyslila fabryka jest wg mnie nie do pobicia. :)

Super Kawał dobrej roboty :D

Ogólnie, ta kabina przypadła mi do gustu i może kiedyś założę ją do swojej c360 ^^

Dzieki. Kabinka jest naprawde fajna i dobrze wykonana. Moglaby miec tylko jeszcze otwierana przednia szybe. Uchylany dach to dobra sprawa, lepiej wyglada ciagnik z tak uchylonym dachem jak z zamknietym .

a gdzie kupiłeś te naklejki ostrzegawcze, podaj namiary

User tego forum - asharot.

Witam.Sugeruję zgłosić się do programu LEGENDY PRL-u.Wysłać im kilka zdjęć i może ''połkną ten haczyk''. Życzę powodzenia w tej sprawie.

Nie dzieki, nie bede sie w to bawil, nie jest to jakis cud, pozatym ciagnik nie jest juz w 100% orginalny.

Szacun za wykonaną prace,teraz możesz śmiało wrzucić zdjęcie do galerii ursusa jak to niektórzy proponowali na początku :P

Moze sie zdecyduje. Tylko bedzie troche obciach jak skosze ze 2 gwiazdki :P .

najładniejsza c-360 jaką widziałem

Miło mi ze tak piszesz.

Mi sie bardzo podoba ta usera Ursus16, zapewne glownie dlatego ze ma At-5 :wub: .

zrób zdjęcia c330 i przydałby sie jakiś filmik c360:)

Mam zdjecia C-330 ze stycznia 2011. 30tka to nic specjalnego tak naprawde, 1985r. rowniez od nowosci u nas, z dodatków to ma widlaka z przodu ktorego dostała tuż po zakupie oraz palak z 4 lampami roboczymi i kogutem nad fotelem kierowcy ktory dostała z 10 lat temu. W tym roku dostała komplet nowych opon MITAS 4szt, alternator, oraz nowy fotel STAR, zreszta identyczny jak ma nasza C-360. No i jak patrze na inne 30tki to stwierdzam ze nasza jest calkiem zadbana, nie ma nawet pogietej nigdzie maski ani blotników :P .

pepe2 wrzucaj zdjecia swojego 4 napedowca bez krempacji :). 60tka w czterolapie to juz jest cos.

Edytowany przez vitoma, 27 maj 2012 - 22:24.

#446 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2012 - 22:31

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Wszystko bardzo ładnie wyszło, ten robił, tamten pomagał o.k. ale tej Pani Artystki na końcu nie doceniłeś :P - oj nie ładnie, a tak się "biedna" napracowała.

#447 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 27 maj 2012 - 22:47

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Ona wie ze ja ja doceniam :wub: .

#448 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 27 maj 2012 - 23:29

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma witam. Kolego Vitoma piekna robota, ja wlasnie jestem przed remoncikiem 360. Kabine juz zamowilem u Naglaka wraz z nowa maska(model tworzywo). Strasznie wysoko wywindowales nam wszystkim poprzeczke. U mnie nie bedzie tura a po ciagniku czeka mnie remoncik przyczepki i agegatu. Trzeba sznowac to co sie ma bo nowe juz nie tak dobre jak stare a pozatym bardzo drogie. pozdrawiam

#449 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 28 maj 2012 - 06:30

Strasznie wysoko wywindowales nam wszystkim poprzeczke.

I bardzo dobrze, zawsze należy stawiać sobie wysokie wymagania (oczywiście w miarę naszych możliwości). Z pewnością relacja kolegi Vitoma sprawi, że ktoś zabierając się za remont czegokolwiek zrobi to lepiej ;)

rzeba sznowac to co sie ma bo nowe juz nie tak dobre jak stare a pozatym bardzo drogie.

Święte słowa!!! Dobrze gada polać mu!!!
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#450 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 28 maj 2012 - 08:46

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Wygląda bardzo ładnie aż chce się patrzeć. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 28 maj 2012 - 14:53

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma No efekt końcowy powala :)

a gdzie kupiłeś te naklejki ostrzegawcze, podaj namiary

Od użytkownika, @ashrot
Sory jak zrobiłem byka w nicku

#452 Share Damian0218

Damian0218

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 28 maj 2012 - 17:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Temat śledziłem od samego początku ;)
Efekt piorunujący :D

#453 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 maj 2012 - 18:26

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Temat przeglądałem od samego początku i gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia to zastanawiałem po co robić remont wizualny skoro ona i tak dobrze wyglądała..
Ale przeglądałem go codziennie i wyczekiwałem w niecierpliwości na kolejne zdjęcia, ale przyznam się szczerze że gdy zobaczyłem efekt końcowy to o mało nie spadłem z krzesła...
Krótko mówiąc efekt jest powalający i oby było jak najwięcej takich osób jak ty które dbają tak o naszą polską myśl techniczną... ;)

#454 Share jarekstryszawa

jarekstryszawa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Zainteresowania:http://jarekstryszawa.w.interia.pl

Napisany 28 maj 2012 - 19:03

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Co miałeś w komplecie do tura- bo chyba nie tylko euroramka?
Piękna robota!

#455 Share Doszalek857

Doszalek857

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 maj 2012 - 20:36

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Ja również śledzę ten temat od samego początku i szczerze mówiąc nie spodziewałem sie takiego efektu końcowego twój traktor łamie sterotypy że stare to zardzewiałe i ledwo trzymające sie całości. Jeszcze raz gratuluje efektu.

#456 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 29 maj 2012 - 22:59

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma witam bardzo bym chcial sie dowiedziec kolegi asharot czy tez zrobi jeszcze takie naklejki a jak tak to za ile?????pozdrawiam

#457 Share URSUS16

URSUS16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 30 maj 2012 - 19:34

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Maszyna elegancka! Szkoda go do pracy brać. U mnie długo by tak ładnie nie wyglądał.

Co do autorenolaku to ja bardzo polecam te farby. Są trwałe przede wszystkim.

Edytowany przez URSUS16, 30 maj 2012 - 19:43.

#458 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 01:31

Co miałeś w komplecie do tura- bo chyba nie tylko euroramka?
Piękna robota!

A co jeszcze mialo byc ? Lyzka byla za doplata 1050zl.

Byl rozdzielacz, wszystkie weze, zabezpieczenia przed opadaniem tura (na silowniki), wszystkie sruby, oslona na przod maski, no i chyba z grubsza rzecz ujmujac to tyle.

Maszyna elegancka! Szkoda go do pracy brać. U mnie długo by tak ładnie nie wyglądał.

Co do autorenolaku to ja bardzo polecam te farby. Są trwałe przede wszystkim.

Widzialem ze Twoj nie gorzej wyglada ^^ .

A co do renolakow to moze i sa twarde, ale czy trwale ? Polysk to traca szybko, i generalnie ich polysk jest slaby. A gladkosc to juz wogole bardzo kiepska jak na lakiery samochodowe.

Wrzuce jeszcze do tego tematu ostatnie zdjecia ciagnika po pierwszych pracach, mysle ze w niedziele :).

Edytowany przez vitoma, 02 czerwiec 2012 - 01:32.

#459 Share tomekcb5

tomekcb5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:23

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Witam, przegladałem kabiny bo też chcę pozbyć się blaszanki. Mam dwa pytania do ciebie:
1 czy po założeniu siedzenia tak jak u ciebie nie masz problemu z dosięganiem do przełączników i z niskim dachem,
2 większość producentów do montowania kabiny daje uchwyty te na przód które trzeba przykręcić 3 śrubami i jedną długą przez obudowe, ale u mnie jak odkręciłem osłonę tego otworu z prawej strony nie ma tam przelotu. I nie wiem czy coś trzeba tam zmieniać.
Dzięki za odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3424 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 13:33

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma przelot przez obudoew skrzyni powinien byc, przynajmniej tak mi sie wydaje
a teraz pytanie do autora, w jakim celu, jesli mozna wiedziec, zakupiles ladowacz 3-sek. bez osprzetu, czy moze cos mi umknelo?
jak dla mnie troche dziwne

Polska B