Skocz do zawartości

Zdjęcie

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

682 odpowiedzi na ten temat

#361 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 24 maj 2012 - 06:37

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Weź jeszcze pozakładać wężyki na kranik od chłodnicy bo jak będziesz spuszczał to żeby tam gdzieś nie zardzewiało :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Dzisiaj, 07:14
  •  

#362 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 24 maj 2012 - 06:44

Wszystko ładnie tylko po co? c360 to zawsze będzie tylko c360 szkoda czasu i kasy :ph34r: :huh: tyle

Jest takie stare, brzydkie powiedzenie:
"Szkoda to jak krowa do studni na***a, bo ani wody ani gnoju nie ma".

Hobby to taka sprawa, że zarówno czas jak i pieniądz się nie liczy. Liczy się satysfakcja z pracy oraz fakt, że robisz to co lubisz.
Jedni biegają cały dzień żeby zrobić 2 czy 3 dobre zdjęcia, które później podziwiamy min. na AF. Jak zobaczysz odrestaurowaną Syrenkę to nie powiesz: "Szkoda kasy i czasu bo to i tak tylko Syrenka" tylko: "Ale super". A jak widzisz odpicowaną 60tkę to: "Szkoda czasu i kasy". Żenujące, tak samo jak siedzenie cały dzień na facebooku, kwejku, demotywatorach i gadanie, że nie ma na nic czasu, bo tyle do roboty. A napisz i podziel się tym co Ty lubisz robić?
Ja pi&^%$#e,

Edytowany przez MAT912, 25 maj 2012 - 23:03.

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#363 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 24 maj 2012 - 07:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Tylko że on żadnego bata nie ma zamiaru kręcić!
Jakbyś dokładniej czytał cały wątek to ciągnik nie będzie pracował ciężko w polu tylko w sadzie...
Więc nie potrzebuje 150KM żeby ciągać jakiś pług obrotowy... Ma być zwrotny i niezawodny... a C-360 taka na pewno jest...
Po co miał kupować nowy ciągnik do sadu z ileś tam tys zł skoro na pewno taniej wyjdzie mu remont... a jak zapewne zauważyłeś remont jest solidny to i ciągnik długo posłuży i praca będzie przyjemna.
Jeśli ciągnik miałby iść w pole to też bym nie widział ekonomicznego uzasadnienia takiego remontu bo koni z samej farby nie przybędzie ale tu jest inna sytuacja więc naprawde dobra robota!!!

#364 Share mzetor7011

mzetor7011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 maj 2012 - 07:42

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma robota bardzo dobra nie twierdzę że nie tylko sensu w tym nie widzę
' tak uszczelniłem wejście przewodó , tak wierciłem ' tak przykręciłem itd '
'kogo? ale to wolny kraj każdy ma prawo robić ze swoim czasem i kasą co chce

#365 Share Scarface

Scarface

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,komputery

Napisany 24 maj 2012 - 08:06

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma ja podziwiam za ten zapał dążenia do celu i świetnie mu to wyszło na pewno vitoma jest z siebie zadowolony i dowartościowany odwalił kawał dobrej roboty

Pozdrawiam
Mariusz

#366 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 24 maj 2012 - 09:46

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Fajnie, fajnie nie chciałem ci wcześniej pisać ale nie przesadzaj z tymi naklejkami bo wyjdzie ci taki troche agrotuning i popsujesz efekt. Tą naklejke PL siła i moc daruj sobie (wg mnie).

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#367 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 24 maj 2012 - 14:01

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma dla jednego nie warto, dla drugiego nie. ale mimo wszysto podziw i uznanie dla tak swietnej roboty. Brawo @Vitoma ;)

#368 Share KrzysiekBienkowski

KrzysiekBienkowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo oczywiście :-P

Napisany 24 maj 2012 - 14:26

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma jak wam zal dupe sciska to nie okazujcie tego tak ewidentnie bo to zalosne, kazdy ma cos do powiedzenia a prawda jest taka ze zaden z was mądrale nie umial by tak wyremontowac ciagnika (chodzi mi o perfekcje wykonania) a pisanie takich rzeczy jak wasze przyslowia czy jakies wlasne tezy jest jak najbardziej nie na miejscu swiadczy to tylko i wylacznie o was <_<

#369 Share Doszalek857

Doszalek857

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 maj 2012 - 16:10

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Witam!Przyznać trzeba że czasu i kasy w to poszło ale jeżeli się robi coś ze względu na swoje hobby to naprawde warto się przyłożyć.W takim ciągniku to każda praca robi się bardziej przyjemna i komfortowa.

#370 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2012 - 17:50

W takim ciągniku to każda praca robi się bardziej przyjemna i komfortowa.

Kolego nie rozśmieszaj mnie XD , jeśli mówisz o c 360 to nie używaj w jednym zdaniu słów "przyjemna i komfortowa "

Przejedź się c 360 na piątym biegu to będziesz wiedział o czym mówię , miałem c 360 3P i wiem jedno , wszystko można powiedzieć o tym ciągniku ale na pewno nie to że jest komfortowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 24 maj 2012 - 18:49

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Gdybysmy zyli w normalnym kraju to stac by nas bylo na nowe, a tak musimy cieszyc sie tym co mamy, jakby kolega @vitoma chcial oddac ciagnik na zlom kazdy by go zhejtowal. Zrobil niesamowity kawal roboty z szacunku do polskiego sprzetu i nalezy grzecznie obserwowac i podziekowac ze natrudzil sie nie tylko przy renowacji ale takze przy tej fotorelacji, abysmy mogli zobaczyc jak przebiegaja prace :)
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#372 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 24 maj 2012 - 19:05

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Szczupak dobrze mówi ;)
Najeździli się new Hollandami,John deerami i teraz na 60 patrzeć nie mogą :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#373 Share mzetor7011

mzetor7011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 maj 2012 - 19:51

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Żal? :D :lol: cieszę się że się pozbyłem c360 i nie ma czego żałować. A nikomu nie bronię robić z G BATA

+10% za prowokacje. Może czas spoważnieć?

Edytowany przez milanreal1, 24 maj 2012 - 20:05.

#374 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 24 maj 2012 - 20:00

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Gosciu nie umie docenic kogos profesjonalizmu dokladnosci i przyjemnosci czerpania ze swojej ciezkiej pracy przyjemnosci. Jakby każdy mial takie podejscie jak mzetor to by wszyscy rzęchami jezdzili a nie ciagnikami.
A to ze @vitoma chcial sie podzielic zdjeciami i dobrymi radami z remontu to Wielkie mu dzieki za to :) bo nie kazdemu by sie chcialo po calym dniu pracy siadac na kompa i wrzucac zdjecia. Także ode mnie Wielki Szacun Kolego :)
A kolego mzetor ciesz sie wolnoscia pisania wszytkiego co slina na jezyk przyniesie przez neta bo ciekawe czy byłbyś taki "mądry" jakbys miał to powiedziec w realu :lol:

Edytowany przez HondaMtx, 24 maj 2012 - 20:08.

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#375 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:39

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Kozak z Ciebie bo pewnie masz u siebie nowe ciagniki pobrane na program, a zapominasz ze pare lat do tyłu na tych polach co teraz robisz robiły c-360 i wtedy byly uwazane za maszyny i do tej pory sa za takie uwazane ale niektorzy pozapominali o tym bo sie wożą nowymi. Tylko jestem ciekawy czy te nowe ciagniki wytrzymaja tyle co 60-tka.Nie wydaje mi sie. Tak jak juz jeden kolega wspomnial wyzej jak zobaczysz odrestaurowaną syrenke na drodze to jest super ale jak ktos odrestauruje ciagnik i to 60-tke to juz jest buuuu....

#376 Share mzetor7011

mzetor7011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:45

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma NIE PISZĘ ŻE BUU PISAŁEM ŻE BARDZO ŁADNIE NAWET. Tylko sensu w tym nie widzę gdyby ktoś tak odpicował np zetora 5211 lub 7211 to było by cacko a c360 to nie jest nie był i nigdy nie będzie cud techniki. A że jest to najpopularniejszy traktor to fakt tylko to nie jest powód do dumy

Edytowany przez mzetor7011, 24 maj 2012 - 20:46.

#377 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:52

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma No to Przepraszam, żeby nie było :) wiadomo ze c-360to nie jest cud techniki ale skoro zetor serii 52 lub 72 po odmalowaniu bedzie cacko to dlaczego c-360 nie moze byc? pod wzgledem wygladu to 60-tka ładnie wyglada. przynajmniej kabiny saproporcjonalne do reszty ciagnika a nie tak jak w zetorze 5211 ze kabina w ch*uj wieksza od reszty ciagnika. Nie mam racji ??

#378 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:58

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma O maszyny trzeba dbać a one będą nam z wdzięczności służyć przez długie lata :P Sam dbam o swój 355 i mam go odpicowane ale to co kolega @vitoma ma zrobione to mój ursus wygląda jeszcze trochę słabo, ale gdybym miałbym więcej pieniędzy i czasu to też bym się podjął takiego remontu. Także kolego @vitoma nie przejmuj się tymi pustymi i dennymi komentarzami typu po co, szkoda kasy itd. Oby wszyscy tak dbali jak ty, powiem też że wygląd (stan) ciągnika świadczy o jego właścicielu. ;)

No to Przepraszam, żeby nie było :) wiadomo ze c-360to nie jest cud techniki ale skoro zetor serii 52 lub 72 po odmalowaniu bedzie cacko to dlaczego c-360 nie moze byc? pod wzgledem wygladu to 60-tka ładnie wyglada. przynajmniej kabiny saproporcjonalne do reszty ciagnika a nie tak jak w zetorze 5211 ze kabina w ch*uj wieksza od reszty ciagnika. Nie mam racji ??

Zgadzam się z tobą zetory tych serii wyglądają beznadziejnie, a jeśli chodzi o cud technniki to te zetory też napewno nimi nie są. ^^

#379 Share mzetor7011

mzetor7011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:59

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma W zetorach kabina faktycznie trochę na wyrost a z tyłu to nawet przeszkadza bo widoczność kiepska ale jest jakiś komfort w kabinie i zwolnic ani skrzyni nie słychać. ZETOR TO KUZYN URSUSA ale moim zdaniem zdecydowanie bardziej udany

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share mzetor7011

mzetor7011

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 maj 2012 - 21:06

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Jak zrobi robotę to i spali. A c360 to niby ekonomiczna? mam porównanie i jeden wart drugiego