Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE

40 odpowiedzi na ten temat

#21 Share KamilF1

KamilF1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 20 listopad 2008 - 17:20

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE Według mnie zdecydowanie JD- bardziej rozpowszechniona marka na świecie i niezawodna, MF ulegają awarii jak napisano w powyższych postach. Na Johna nikt się nie skarży, każdy jest zadowolony ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE Dzisiaj, 17:49
  •  

#22 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 15 wrzesień 2010 - 20:08

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE powie mi ktoś czy olej w hydraulice to sie sprawdza na pracujacym silniku czy na zgaszonym ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#23 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 16 wrzesień 2010 - 18:37

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE To jest żart? B) :P Na zgaszonym, w silniku też na zgaszonym B)

#24 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 16 wrzesień 2010 - 21:03

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE no nie wiem czy takie smieszne po pierwsze jest różnica, po drugie w każdej koparce praktycznie poziom oleju sprawdza sie na silniku pracującym a w CAT jest bagnet ze wskaźnikiem oleju na zgaszonym i pracującym silniku
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

#25 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 19:03

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE Ale temat jest jest o ciągnikach John Deere, chyba nie ma tu miejsca na pisanie jak jest w innych maszynach.

#26 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 19:12

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE podałem tylko przykład i nie musisz mnie wysmiewać, dla Ciebi może to oczywiste, dla mnie nie i chciałem się upewnić

#27 Share wsk

wsk

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:17

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE najlepszym ciągnikiem dla ciebie bendzie case 5120 on pali 10 litrów na hektar w pługu 1.8 m ja też go szukam bardzo oszczędne i nie psujące się ciągniki

#28 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 16 październik 2011 - 19:52

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE te litry to zależy w jakih warunkach

#29 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 16 październik 2011 - 20:23

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE :blink: powiem tak w naszej okolicy ciągników John Deere przybywa jak grzybów po deszczu, praktycznie ci bauerzy co mają kilkaset ha to w tym roku zakupili tylko JD, ale i mniejsi gospodarze coś bardzo upatrzyli sobie tą markę, a powiedzmy sobie szczerze byłem jedynm z prekursorów tej super marki w okolicy, dodam że nie najnowszego, ale nie sposób nie pokochać tej maszyny, polecam potrafi się odwdzięczyć w skrajnie trudnych warunkach polowych :D
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#30 Share adamsmolen

adamsmolen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 20:36

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE Wg mnie powinienes wybrać JD a to jaka wersje nie robi różnicy.
6210 to starsze modele a jak niektórzy twierdza chodza lepiej niż te nowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 17:59

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE który bezpiecznik czy też przekaźnik odpowowiada za obrotomierz i licznik mth ? prosze o pomoc

#32 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 18:15

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE Masz na schemacie na pokrywie bezpieczników.

#33 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 19:36

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE mam też książkę w której nie mogę znaleźć który to dlatego pytam tutaj może ktośmi pomoże

#34 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 12:04

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE Jeśli masz schemat to zrób zjęcie, a ja Ci wytłumaczę który to.

#35 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 09:07

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE http://zapodaj.net/a...7491dd.jpg.html

http://zapodaj.net/8...da9dc3.jpg.html

http://zapodaj.net/0...e889cc.jpg.html

http://zapodaj.net/c...978aab.jpg.html

#36 Share ziomal3122

ziomal3122

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 luty 2015 - 19:31

Ja wam powiem, najlepszymi ciągnikami są URSUSY, wiadomo ursus power xD. Zapytaliśmy panów będacych przy sprzedaży ursusa 934, mówili że przywieźli do nich JD do naprawy i ten pan powiedział że  JD 130 km  to fajna zabawka która pali 30 l na ha... I która ciągle sie psuje -_-.

Ja wam powiem, najlepszymi ciągnikami są URSUSY, wiadomo ursus power xD. Zapytaliśmy panów będacych przy sprzedaży ursusa 934, mówili że przywieźli do nich JD do naprawy i ten pan powiedział że  JD 130 km  to fajna zabawka która pali 30 l na ha... I która ciągle sie psuje -_-.

#37 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 02 luty 2015 - 20:03

Weź nie opowiadaj głupot....   Ursus to na powietrze chodzi a jak dasz w pi***  to jeszcze paliwa przybędzie <_<  Typowy komentarz kogoś kto miał styczność z daną marką ciągnika ( w tym przypadku JD ) , że gdzieś coś słyszał że JD = największe spalanie.   Ja wcale nie mówię że też nic nie weźmie, ale jak następny rok będzie taki sam jak ubiegły to typowe 60-tki będą zdychać w polu spalając te 40 l na hektar robiąc dziennie 2 ha. 

#38 Share ziomal3122

ziomal3122

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 luty 2015 - 08:40

Tak dokladnie to nie bardzo miałem styczność z JD ale słyszałem to co napisałem i mój dziadek mechanik który przywrócił ursusa 934 do porządku poprosił mnie o sprawdzenie ceny częśći do JD za głowe sie chycił za głowe. Obecne mamy farmtraca 675 DT pali 6 litrów na ha z 5 zagonową. Od dwóch lat sie nie psuje ;)

Jescze mój drugi dziadek ma firme leśną od 8 lat i od 7 lat chodzą 2 mtzty. Jeden z 1980 r a drugi 2007. Pracują w polu na 9 ha i bardzo ciężko w lesie. Ten stary mtz pracuje w lesie głównie przy pługu leśnym który waży ponad tone i spokojnie pod górke sobie jedzie, lecz miał wypadek, wywrócił się na bok gdy wjechał na pniak ;). A nowy no to przy wyciągarce i przyczepie leśnej, żadnych awarii nie był. Polecam też mtz ;)

Edytowany przez ziomal3122, 03 luty 2015 - 08:42.

#39 Share milinkovic

milinkovic

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 19 luty 2015 - 15:53

chcialbym zakupić ten ciągnik poproszę o opinie o niech jak ktoś miał do czynienia i coś na temat tego ze zdjecia o ile mozna coś ze zdjecia wywnioskować ;) http://otomoto.pl/jo...10-A485097.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Mario81

Mario81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 19 luty 2015 - 19:55

brak eurohaków do zawieszania narzedzi, wszystkie biegi,połbiegi ze sprzegłem, zero półbiegów pod obciażeniem,skręcane felgi,brak klimy,brak pneumatyki,wąskie ogumienie to tyle z braków tego ciagnika :D