PanJoker

Potrzebny pomysł na mocowanie komputera w ciągniku.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PanJoker    4

Panowie tak jak w temacie potrzebuję podsunięcia pomysłu na mocowanie komputera Brawo 180 wraz ze sterownikiem do rozkładania lanc. Ciągnik to Renóweczka 120. Mile widziane jakieś zdjęcia jeżeli ktoś ma tak owy zestaw u siebie zamontowany. Aaa i jeszcze jedno pytanko. Jakiej grubości powinien być kabel zasilający do komputera?? Założony mam 2,5mm wystarczy taki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFkujawy    0

Też myśle jak zamontować komputer bravo 180 w traktorze (DF Agroplus310), najprostsza byłaby przyssawka ale ja jej nie dostałem w zestawie i poszukuję gdzie można taką kupić. Jedyne jej zdjęcie znalazłem na tej stronce: http://www.promar-zlotki.pl/oferta/opryskiwacze/opryskiwacze-przyczepiane/z-belka-hydraulicznie-rozkladana-2/z-belka-hydraulicznie-rozkladana-3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

ja również nie dostałem tej przyssawki, zresztą nie wiem jak ona się spisuje. Czy przypadkiem na dołach nie odpadnie razem z komputerem. Więc wolał bym to jakoś inaczej zamontować ale jak na razie nie mam na to pomysłu. Myślałem że ktoś ma jakieś foty i może udostępnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Przenosze


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    128

się głupio zapytam a gdzie?? żadnego donośnika linku lub czegoś podobnego.

Przepraszam ale nie znalazłem podobnego tematu, a ja również szukam sposobu na mocowanie komputera ale w prasie NH

 

I tak może nie szukałem dokładnie, ale przecież to największe forum w kraju sporo tego jest.

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

Witam nie wiem czy pomysl dobry...podstawa spod monitora ruchoma i trwala lub mocowanie pod telewizor na sciane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Też myśle jak zamontować komputer bravo 180 w traktorze (DF Agroplus310), najprostsza byłaby przyssawka ale ja jej nie dostałem w zestawie i poszukuję gdzie można taką kupić. Jedyne jej zdjęcie znalazłem na tej stronce: http://www.promar-zl...zkladana-3.html

 

 

Nie wiem jakie jest mocowanie w tym komputerze, ale może poszukaj przyssawki od nawigacji gps samochodowej, może coś się uda dopasować, a co do odpadania takich przyssawek to raczej mało prawdopodobne gdy szyba jest czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

po prostu przykręć mocowanie do słupka zaczep komputer i gotowe (w brawo z tyłu masz taki trapez który się wyciąga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc nwm jakie przystawki lub uchwyt do sterownika od prasy do Reni 110.54

Edytowano przez WiktorGorzaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziecko, jak skończysz gimnazjum i nauczysz się pisać po polsku to porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzysw5
      Witam wszystkich.
      W mojej renówce nie działa EHR - miga kontrolka.
      Poniewaz nie mogę dostać schematu mam pytanie, ile powinno być czujników podłączonych do komputera podnośnika?
      U mnie po wiązce znalazłem tylko dwa - wkręcone od góry do pokrywę podnośnika no i oczywiście elektrozawory. Czy na podstawie tych dwóch czujników działa EHR, czy jeszcze powinny jakieś być? Sprawdzałem miernikiem i przejścia są. Podnośnik na krótko z błotników działa. 
      W okolicach komputera znalazłem pustą wtyczkę - wychodzącą z wiązko EHR.
      Czy ktoś mógłby u siebie sprawdzić czy dnoniej jest coś podłączone?
      Idealnym rozwiązaniem byłby schemat, może ktoś posiada?
      Dziękuję za pomoc
    • Przez Michał36914
      Witam jest tu ktoś kto pomoże mi w ustawieniu takiego sterownika 

    • Przez Kifar
      Dzień dobry 
      Mam problem ze sterownikiem Medion 2, przy siewniku Rabe 3m. Problem polega na tym iż jeśli tylko obrócę kołem siewnym na ekranie sterownika wyświetla się na przemiennie STOP i wybrany parametr, ale również występuje problem gdy wybiorę np parametr jak na zdjęciu. Po wybraniu parametru na przemian co ok pół sekundy mruga parametr/STOP. Problem jest w sterowniku, ponieważ znajomy ma taki sam zestaw i gdy podłączył się pod mój siewnik wszystko jest ok. Czy ten sterownik da się jakoś "przywrócić do ustawień fabrycznych" albo o co chodzi w takim zachowaniu?

    • Przez ziutek92
      Witam czy ktoś posiada taka wiedzę lub schemat opis wtyczki do ww sterownika? Potrzebuje do sprawdzenia wiązki do elektrozaworów.

    • Przez Lewy91
      Witam mam problem z opryskiwaczem krukowiak heros a mianowicie problem dotyczy czujnika prędkości podczas oprysku prędkość spada o połowę a zachwile rosnie. Czujnik wymieniony na nowy więc nie wiem czy to wina czujnika? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj