Skocz do zawartości

Zdjęcie

3 sekcja Tur Mailleux Mx

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bombel315

bombel315

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 10:12

3 sekcja Tur Mailleux Mx witam
posiadam tura mailleux 40-85 jest on 2 sekcyjny a chciałbym dołożyć 3 sekcje w joyu mam wszystkie wyjścia i mam pytanie czy coś takiego: http://allegro.pl/dz...2240681296.html
da rade założyć do mojego rozdzielacza i w jaki sposób to zrobić (czy są potrzebne węże lub przewody do zamontowania do starego rozdzielacza)
jeszcze jedno pytanko na ramie od głównego siłownika są 2 otwory teraz jest na górny czyli troszkę wyżej i bliżej ciągnika co się zmieni jeżeli przełożę na dolny (ten niżej i dalej) jak się zmieni udzwig i wysokość?
z góry dzięki za odpowiedzi

Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa:)

zdjęcie rozdzielacza
DSC00013ttttt.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
3 sekcja Tur Mailleux Mx Dzisiaj, 03:36
  •  

#2 Share lukasz321

lukasz321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 12:17

3 sekcja Tur Mailleux Mx dzielnik montujesz najlepiej na końcu ładowacza(koło euroramki) do zasilania dzielnika podłączasz przewody od pochylania osprzętu a od dzielnika dajesz jedna pare na pochylanie a drugą na 3 sekcje... ot cała filozofia... musisz tylko doprowadzić jeszcze przewód z prądem zebyś mógł włączać 3 sekcje...

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 12:20

3 sekcja Tur Mailleux Mx Dzielnik podłączasz do 2 sekcji rozdzielacza [tych od wywrotu łyżki], węże z rozdzielacza ładowacza podłączasz chyba pod złącza P1 i P2, węże do wywracania łyżki pod A i B a 3 sekcje pod C i D.
Teraz z bezpieczników ciągniesz kabel do wyłącznika który można zamontować w joysticku i z wyłącznika lecisz z tym kablem po ramie ładowacza do dzielnika.

Tylko powiedz mi czy to zdjęcie to na pewno zdjęcie rozdzielacza bo nie widzę ani kabli ani linek od joysticka. Jak masz sterowany ładowacz?

A co do siłowników to jak przełożysz niżej i dalej od ciągnika to udźwig powinien wzrosnąć ale zmaleje wysokość podnoszenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 12:25

3 sekcja Tur Mailleux Mx coś takiego jest do tego a co do tego zdjęcia a to jest raczej przeciążeniowy zawór a podłączyć musisz pod te przewody co zasilają siłowniki obrotu narzędzi

#5 Share bombel315

bombel315

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 12:44

3 sekcja Tur Mailleux Mx orginalnie przy ładowaczach mx 3 sekcja jest zamontowana przy tym "rozdzielaczu" co na zdjęciu,
ale jeżeli mogę bezpośrednio zamontować tam przy przewodach od pochyłu itp to spoko.
samopoziomowanie nie będzie przeszkadzać bo tu jest hydrauliczne?
taki dziielnik jak w linku może być czy to jakiś straszny badziew?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 12:46

3 sekcja Tur Mailleux Mx Jeżeli dzielnik podłączysz przed tym blokiem zaworowym [zaraz na wyjściu z rozdzielacza głównego] nie powinno być problemu z poziomowaniem. A co do jakości, nie mam pojęcia.