Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 2140 kierownica sama sie kręci

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share slawek110

slawek110

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 09:57

john deere 2140 kierownica sama sie kręci witam. mam problem ze wspomaganiem w jd 2140 jak zaczynam skrecac to kierownisa sana kreci sie do oporu dziejsie tek w obie strony musze trzymac mocno kierownice zeby nie skreciła sama. co moze byc powodem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 2140 kierownica sama sie kręci Dzisiaj, 13:01
  •  

#2 Share glwoj

glwoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 15:58

john deere 2140 kierownica sama sie kręci Uszkodzony orbitrol, zamiennik ok 1000zl. Na allegro jest jakiś zestaw uszczelniający, może wystarczy go wymienić.

Edytowany przez glwoj, 08 kwiecień 2012 - 16:04.

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 17:07

john deere 2140 kierownica sama sie kręci Może masz sterowanie gps em tylko o tym nie wiesz. A tak poważnie też obstawial bym orbitrol. Co do samodzielnej naprawy orbitrola nie wiem czy tam czegoś się nie reguluje czasami.

#4 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 18:48

john deere 2140 kierownica sama sie kręci Oprócz orbitrola regulator przepływu wspomagania kieerowniczego daje kosmiczną dawkę oleju, to bym na początku sprawdził bo można zaadoptować przerobić z np. mtz. orbitrol z mtz też można po lekkich modyfikacjach wsadzić. W sumie ze wszystkiego można, ale ruskie dobre i najtańsze.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#5 Share slawek110

slawek110

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 20:27

john deere 2140 kierownica sama sie kręci a może mi ktos powiedziec gdzie sie znajduje orbital i ten regulator przepływu wspomagania? mam jeszcze problem z chamulcem chamuje ale trzeba mocno macisnąc jest gdzies jekies odpowietrzanie albo regulacja?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share evetr

evetr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 maj 2012 - 16:27

john deere 2140 kierownica sama sie kręci kolego orbitrol znajduje się pod kierownicą do której przykręcone są 4 przewody tylko ich nie pomyl a co do hamulca odpowietrzniki są na zwolnicach

#7 Share waldi20

waldi20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 czerwiec 2012 - 10:57

john deere 2140 kierownica sama sie kręci witam koledzy ja mam podobny problem mianowicie zanim skrecę kołami musze wykonac kilka obrotow kierownica a jezeli jest ciągnik wyłączony to można sobie bez żadnych przeszkód kręcić w obie strony proszę o pomoc pozdrawiam

#8 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 22:30

john deere 2140 kierownica sama sie kręci PODPINAM!Witam. Koledzy co jest??? Wspomaganie bylo idealne(jest na orbi) i doslownie(co dziwne) nagle ....uj go strzelil. A robi sie tak : gdy odpalam ciagnik kierownice samo ciagnie to w prawo to w lewo,jest duzo ciezej krecic i nie ma regoly czy duze czy male obroty to i tak to samo, i gdy delikatnie nadam ruch np. w lewo to tez samo ciagnie i gdy kola dojda do swojego polozenia,to kierownica caly czas sie kreci. Dodam iz pozostale odbiornik dzialaja. Moze ktos juz przerobil taka dolegliwosc i sie wypowie, bo nie wiem czy nabywac nowy orbitrol,czy gdzie indziej szukac usterki???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share macherr

macherr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 11:11