Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 23:05

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu Witam. moje pytanie brzmi tak jak w temacie na co zwracać uwagę przy kupnie używanego rozsiewacza do nawozu Amazone Z-AF 603 ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu Dzisiaj, 06:20
  •  

#2 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 07 kwiecień 2012 - 23:17

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu Napewno musisz zwrócić uwagę czy nie jest przerdzewiały,czy jest kompletny,najlepiej przy kupnie odrazu go wypróbować,jeżeli jest taka możliwość.

#3 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 08:37

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu no wiem że na to też. a talerze wysiewające jak powinny wyglądać, chodzi tu czy nie powinny mieć luzu itp?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:43

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu No tak,na to powinieneś zwrócić szczególną uwagę,bo jeżeli talerze lub łapki bedą powiginane lub mieć luz to rozsiewacz nie będzie Ci równo nawozu rozsiewał.Kupujesz od handlarza czy gospodarza?

#5 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 20:00

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu ok dzięki za odpowiedz. właśnie, robię rozpoznanie na co zwrócić uwagę bo zamierzam kupić. myślę że od handlarza zresztą to raczej pewne.

#6 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 20:37

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu Aha,jeszcze jedna uwaga,jak będziesz kupywał rozsiewacz to możesz zwrócić uwagę sprzedającemu że np. tu troche rdzy,tu jeszcze czegoś,co nie będzie miało wpływ na pracę rozsiewacza,najwyżej sam sobie to poprawisz,a cenę zawsze przez to negocjować można :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 06:50

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu spokojnie to wiem :D . chciałbym jeszcze podkreślić że ma to być rozsiewacz z hydraulicznym zamykaniem i otwieraniem; to co w tej kwestii?

#8 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 08:01

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu A co wy chcecie od używki? Że trochę rdzy ? W agromie są bez rdzy zapraszam ;)
ogólnie czy siewnik nie miał przygody gdy wyciągali ciągnik z bagna mocująć liny za siewnik hehe :D w galerii sporo różnych wtop z siewnikiem.
jeżeli hydraulika nie domyka dobrze klapek to trzeba sprawdzić czy da się to wyregulować. I przekładnia główna, ostatnio nam sypnęła w siewniku za 700zł :lol: Dlatego użwka to loteria a im straszy tym większa mina :P

#9 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 11:17

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu tutaj przedmówca mówi o siewniku czy rozsiewaczu nawozów?

#10 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 15:25

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu Sorki ale nie wiele się rózni siewnik od rozsiewacza, obydwa mają przekładnie i spust a w kołach poza łożyskami nie ma co sie psuć ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mataxenon

mataxenon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 17:32

Na co zwracać uwagę przy kupnie rozsiewacza nawozu dobrze dobrze dzięki za info :)

Dodaj odpowiedź