Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Serwat

Serwat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 21:37

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie Zwrwały się śruby utrzymujące zwolnice, kilka zostało w środku musze się do nich jakoś dostać a nie wiem jak, jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o radę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie Dzisiaj, 05:31
  •  

#2 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 07:22

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie Chodzi Ci zapewne o to że powiedzmy połowa śruby została wkręcona i urwana na równo z obudową? Otóż ja kiedyś w C-330 miałem urwane koło zamachowe i też śruby zostały w wale, robiłem to w następujący sposób. Wierciłem w śrubie otwór (u mnie były to śruby 12 więc wierciłem wiertłem 6 lub 8 nie pamiętam) po wywierceniu otworu palnikiem gazowym rozgrzewasz to miejsce, a następnie wbijasz klucz ampulowy i powinno się udać odkręcić. Tylko należy pamiętać żeby symetrycznie otwory wywiercić. Jak śruba jest nierówno urwana a pewnie tak jest to najlepiej przyłożyć obudowę i wiertłem o średnicy otworu nawiercić tak aby wyznaczyć lekkie zagłębienie w miejscu gdzie będziesz wiercić otwór.

Edytowany przez Lee001, 09 kwiecień 2012 - 07:24.

#3 Share Serwat

Serwat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 10:33

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie Chodzi dokładnie o demontaż zwolnicy prawej w fendt 310 czy sa jakieś zabezpiecznia czy wystarczy wykręcić śruby mocujące i wysunąć zwolnicę jak u zwykłej C330 lub C360??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 11:24

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie Aha, to się nie zrozumieliśmy, w tym wypadku niestety Ci nie pomogę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sajmonM8

sajmonM8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 18 marzec 2013 - 20:26

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie ja też mam ten sam problem tylko w fencie 309 ls