Skocz do zawartości

Zdjęcie

BELARUS 952,3 WYCIEKI

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gospodyni

gospodyni

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 21:37

BELARUS 952,3 WYCIEKI Mam belarusa 952,3 z turem od sierpnia i 350godzin i mam cały czas wycieki z rozdielacza mimo ciągłych napraw serwisu, problemy z załącznikiem WOM,oraz wymienioną turbinę. Czy macie podobne problemy z tym ciagnikiem ? Jak zachowuje się skrzynia? mam wrażenie że mimo synchronizacji jest głośniejsza od starego Mtz 82 , który mimo wieku ma brak wycieków. Czy macie może jaki patent na wycieki przy tym modelu? ( Serwis tłumaczy iż te ciągniki tak mają przyjadą zlikwidują i tyle gwarancja lada moment się kończy więc wolałam by go naprawić porzadnie jeszcze na gwarancji, czy może zwrócić uwagę na jakieś szczegóły zaczym skończy się gwarancja?)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BELARUS 952,3 WYCIEKI Dzisiaj, 03:50
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 21:42

BELARUS 952,3 WYCIEKI Wycieki to wina żadkiego oleju, u mnie w 1025 ma 500 mtg ( 1 rok) nalali gęściejszego oleju do hydrauliki wrazie jak by kiedyś miało coś cieknąć i przez to mam spokój, cieknąć na silniku nic nie cieknie, skrzynia u mnie jest wporządku oprócz niesynchronizowanego refuktora ale to szczegół bo w transporcie mało jeździ. ( w 1025 jest inna skrzynia dodaję )

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 05 kwiecień 2012 - 22:44

BELARUS 952,3 WYCIEKI Zalej jakiś gęstszy olej ,i po dokręcaj śruby .A co do skrzyni to raczej tragedii niema, ona po prostu tak chodzi ---po rusku, trzeba do niej przywyknąć i tyle ;)
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#4 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 22:45

BELARUS 952,3 WYCIEKI Ah ten serwis. Kopnij ich w dupe i w nia też niech wsadzą sobie gwarancje. Temat tłuczony setki razy. Jak zrobi sie dobrze nie może cieknąć. Wal tą gwarancje bałwany serwisowe i tak tego nie zrobią. Kup klingeryt 1mm i dawaj młotek i nowe uszczelki dla poprawy efektu niebieski silikon ( jest widoczna różnica niż czerwony.) U nie ma ch**a we wsi musi trzymać. A uszczelki miedziane to trzeba kupic jak najgrubsze. Ostatnio u nas w naszej pożal się Boże Agromie mają takie fajne mięciutkie podkładki miedziane super uszczelniają ale znowu tylko jednorazowego użycia
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 09:59

BELARUS 952,3 WYCIEKI Patent na miedziane uszczelki, to przepalić, czyli rozgrzać do czerwoności i zostawić żeby same wystygły. Pomaga nawet przy starych zgniecionych uszczelkach.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#6 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 10:38

BELARUS 952,3 WYCIEKI I zastosować nie silikon, a masę uszczelniającą DIRKO, jak to mówią, Dirko nie jest tani ale też nie jest chu*owy :D

#7 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 06 kwiecień 2012 - 13:11

BELARUS 952,3 WYCIEKI Po pierwsze najlepiej zrobic to zrobic samemu ... wycieki to nie norma ja mam i sam sobie z nimi radze sroby sa niepodokrecane albo oring wypluł ... ja podkrecilem cisnienie i mam wyciek z rozdzielacza dokrecilem korek i po problemnie .. uwazaj na kolektor bo sie luzuje i uszczelki dziurawi , dokrecaj go co np 2 miesiace i bedzie ok
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share maxtronix

maxtronix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 19:32

BELARUS 952,3 WYCIEKI Zadzwoń do servisu i powiedz im, że jak tego nie zrobią należycie to tak ich obsmarujesz w internecie i regionalnej gazecie, że już nikt nigdy nie kupi od nich żadnego ciągnika. Ja tak zrobiłem i naprawdę pomogło, dodam tylko, że servis ma do mnie ponad 500 km , w dzisiejszych czasach każda firma musi dbać o swoją renomę i czasami trzeba ich uświadomić i wbić im do łbów, że to dzieki ludziom takim jak my oni mają na chleb a jak będą odwalać byle co to wiadomo jak to się może zkończyć dla nich.

Dodaj odpowiedź