Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyspieszenie

78 odpowiedzi na ten temat

#61 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 19:04

Przyspieszenie W przypadku takiego "króla szos" o którym pisałem jedynym skutecznym środkiem stymulującym byłby zapewne celny strzał pałą bejsbolową pomiędzy niemyte uszy Dodany obrazek .
PS.Zapraszam do nas @zorzyk na drogę 61 aby poobserwować zachowania kierowców TIR-ów na litewskich i warszawskich numerach-ja myślę że oni chyba fabrycznie nie mają założonych kierunkowskazów...za to arogancję (też fabrycznie) wbudowaną Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyspieszenie Dzisiaj, 11:41
  •  

#62 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 19:26

Przyspieszenie

...z tyłu wyskakuje Audi Dodany obrazek (to teraz taki standard na wsiach )

:lol:

Zdania są podzielone, ja nie zamierzam nikogo "edukować" na drodze poprzez blokowanie czy przyspieszanie będąc wyprzedzanym w jakiejkolwiek konfiguracji, bo za takie buractwo można kiedyś dostać po ryju. Młody kozak? Niech jedzie, byle jak najdalej ode mnie, jeszcze mu zwolnie żeby sie nie zabił i mnie przypadkiem, lepsze to niż oglądać w lusterkach ksenony z allegro. Ciągnikiem to już wogóle staram sie jak najmniej zakłócać szybkobieżny ruch. Czy to takie trudne?

#63 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 19:39

Przyspieszenie Mirasek-może jeszcze raz powoli Dodany obrazek -pisałem o takim przypadku gdzie na dobrą sprawę auta mogą się co najwyżej mijać i to przy max. 5 km/h a nie wyprzedzać tzw. setą...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#64 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:19

Przyspieszenie Ta droga jest mi dobrze znana. Co do Litwinów i Łotyszy szalejących stadami, to wina naszej policji, że nie radzi sobie z nimi, nawet nie próbuje. Taki Litwin u siebie jedzie karnie i przepisowo, jak wzorowy kierowca, a to dlatego, że tam nie ma zmiłuj się i od tego kieszeń cierpi okropnie.

#65 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:32

Przyspieszenie @jaro teraz to ty wrzucasz do jednego wora, mowimy ogolnie, ze edukacja poprzez srodki zagradzania drodzi, hamowania, itp. jest niedobra, kijem rzeki nie zawrocisz, a powodujac czyjas frustracje za kierownica, na milion procent nie sprawiasz, ze bedzie sie poruszal bezpieczniej po drogach - zastanow sie nastepnym razem jak bedziesz chcial kogos spowolnic.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#66 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:40

Przyspieszenie ale jak droga jest wąska w dodatku ośnieżona i nie masz warunków aby kogoś przepuścić bez narażania siebie albo innych to co w tedy??

#67 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:48

Przyspieszenie Dokładnie o tym pisałem (tak jak pisze @qazi)-i wiem że na milion procent nie sprawię etc.-ale sprawię przynajmniej tyle że nie rozbije mi auta ani mnie nie pokaleczy-a potem niech nawet na pobliskim drzewie wyładowuje swoją frustrację ...

#68 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:51

Przyspieszenie @qazi
po prostu zachowujesz sie normalnie nie wzbudzajac emocji u innych, jest waska, ale pewnie jakby jechalo cos z przeciwka to bys dal rade sie minac, wiec nie rozumiem dlaczego ma byc inaczej przy wyprzedzaniu.

a co jesli ktos wiezie matke do szpitala? chociaz to sytuacja, ktora jest prawdopodobna w 0,001% to potrafisz takowa wyeliminowac, w locie pojawic sie w innym pojezdzie, albo jeszcze lepiej w umysle innego kierowcy by dowiedziec sie czym kieruje sie jesli chce kogos wyprzedzic?

a potem niech nawet na pobliskim drzewie wyładowuje swoją frustrację ...

bardzo odpowiedzialne...
chyba nie osiagniemy konsensusu w tej kwestii :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#69 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:59

Przyspieszenie Pewnie że bardzo-brzozak ja tu cały czas piszę o takiej drodze na której auta aby się ominąć potrzebują zwolnić do naprawdę małej szybkości a tu z tyłu wyskakuje ci kamikadze-boski wiatr z prędkością światła na wysokości lamperiiDodany obrazek i rżnie bohatera-wybacz-co najwyżej w tej kwestii się nie dogadamy-co oczywiście nie wyklucza dogadania się w innych kwestiach Dodany obrazek

#70 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:03

Przyspieszenie po co robić problemy jak ktoś chce to niech se wyprzedza. Przypomniała mi się droga do wiekszego miasta 50 km :pierwsze 20 pokrętne z 80-110 polecisz potem 20 km można nawet 130 i na koniec 10 pełna zakrętów górek i do tego wylot z miasta jeszcze w godzinach szczytu 70 a nawet 60 i tu doganiasz tych co cię wyprzedzili albo ich widzisz chociarz. Spokojnie tą trasą jedziesz 100 całą i na pierszych światłach stoisz za tym co leciał 150 :) :lol:

rozum przychodzi z wiekiem a raczej z doświadczeniem, nie mówcie że za każdym razem słuchacie i wcielacie w życie rady/wskazówki starszych :) zresztą niektóre sytuacje/akcje trzeba przeżyć (chodź w części by zrozumieć)

jaro co się martwisz audi są bezpieczne ma tam co się wgnieść :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:04

Przyspieszenie na dzień dzisiejszy na drodze dojazdowej z mojej miejscowości do drogi 61 są takie miejsca gdzie minąć cię nie da i trzeba albo cofnąć komuś, albo poczekać w jakimś szerszym miejscu, co do mijania to minąć się można nawet przy 5km/h na odległość 5cm między lusterkami, z wyprzedzaniem to trochę gorzej wygląda

#72 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:23

Przyspieszenie Trochę zboczyliście z tematu, a właściwie z drogi dwujezdniowej na ścieżki. Na tej wąskiej trzeba zachowywać się jak ryby z rzeki przepływającej przez Wąchock :lol:

#73 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:29

Przyspieszenie

Pewnie że bardzo-brzozak ja tu cały czas piszę o takiej drodze na której auta aby się ominąć potrzebują zwolnić do naprawdę małej szybkości a tu z tyłu wyskakuje ci kamikadze-boski wiatr z prędkością światła na wysokości lamperiiDodany obrazek i rżnie bohatera-wybacz-co najwyżej w tej kwestii się nie dogadamy-co oczywiście nie wyklucza dogadania się w innych kwestiach Dodany obrazek

Dobrze, a co jeśli nie wyhamuje jak zajedziesz mu drogę? Albo przyspieszając z tej małej bezpiecznej prędkości rozpędzisz sie nagle do niebezpiecznej? :lol:

#74 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:30

Przyspieszenie no jak juz jest tak ewidentnie wasko to trudno musi mlody poczekac. trafna uwaga z OT

#75 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:36

Przyspieszenie

Dobrze, a co jeśli nie wyhamuje jak zajedziesz mu drogę? Albo przyspieszając z tej małej bezpiecznej prędkości rozpędzisz sie nagle do niebezpiecznej? Dodany obrazek

No cóż-ponoć Volva są mocne-a w Audi jak ktoś trafnie zauważył-ma co się giąć Dodany obrazek

#76 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:57

Przyspieszenie heh nastepny OT, ale co tam.
akurat jesli auto sie gnie to bardzo dobrze, energia jest pochlaniana przez karoserie, a nie przez narzady wewnetrzne kierowcy i pasazerow.

#77 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:59

Przyspieszenie tzw strefy zgniotu

@jaro volvo nie są mocne, tylko mocne, volvo są ponoć bezpieczne

#78 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 22:00

Przyspieszenie Wiem,wiem że to dobrze-to tak samo jak w "maluszku"-on też był dopuszczony do ruchu bo podobnie jak w innych autach strefa zgniotu kończyła się na silniku Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#79 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 18:23

Przyspieszenie @jaro z ciebie widać kierowca jak z koźiej d*py rakietnica, jeśli ktoś chce cie wyprzedzić a ty się wleczesz a ciągnik rolniczy to pojazd wolnobierzny więc nawet na zakazie może cię wyprzedzić, to po co robić mu problemy, kiedyś ktoś się zdenerwuje i ci nabije trochę oleju do głowy

Dodaj odpowiedź