Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki CLAAS

318 odpowiedzi na ten temat

#101 Share szeryff

szeryff

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 23:24

Ciągniki CLAAS Xerion Harsewinkel Niemcy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki CLAAS Dzisiaj, 11:53
  •  

#102 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 02:43

Ciągniki CLAAS

i seria K ?

I seria "K"też- ciesz się że nie w Chinach Dodany obrazek -gdy kiedyś o tym pisałem na forum to formalnie zostałem zakrzyczany przez fanów tej marki Dodany obrazek .

#103 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 grudzień 2009 - 09:02

Ciągniki CLAAS SDF robi coś u Ruskich?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:19

Ciągniki CLAAS DF Sme i Lamborghini to wiadomo że są tam produkowane nawet te większe nawet widac to po nich podlatują tako włoszczyzno. A co do JD to kiedyśpodobno robili we włoszech ich ale zaczeli włosi tandete odwalać i ich do niemiec przenieśli i na Ukraine z tego co mi mówił ostatnio diler ale wiekszość na nasz rynek pochodzi z Niemiec ale się tez zdażają te z Ukrainy podobno jest tam jakaś nowoczesna Firma lepsza niż ta w niemczech sam się zdziwiłem ;)
b0gdan mnówi prawde że Claas jest produkowany we Francji tak zgadza się i Firma jest produkowany w dawnych zakładach ciągników Reno ale podobno te większe są już w niemczech robione a raczej składane z Francji przywożą ciągniki a w niemczech zakładają mu kabine i inne drobne podzespoły.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#105 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 18:46

Ciągniki CLAAS jakie serie jd sa na ukrainie robione?
jakie wieksza sa produkowane (rozumiem podzespoly) we francji, a skladane w niemczech?
wiecej precyzji poprosimy
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#106 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 19:02

Ciągniki CLAAS Gago-litości....

#107 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 21:33

Ciągniki CLAAS 'brzozak2' z tego co się dowiedziałem to Seria 5R i seria 6030 wraz z wersjo premium oraz ogrodnicze ciągniczki.
A co do Claasa to Xerion jest całkowicie produkowany w niemczech. A Axos we francji cały ciągnik. Arion i Arion C oraz Axion i Ares są dostarczane z Francji do Niemiec bez kabin kół i hydrauliki a pozostało reszte mają zakładano wcześniej we Francji. W niemczech cała reszta jest składana ( w tym że Arion i Arion C nie mają też skrzyni jak są dostarczane do niemczech i dopiero w niemczech jest zakładana skrzynia)tak mi mowił jeden z byłych dilerów Claasa ;)Ja nie wiem jak im się tak opłaci te ciągniki tak po świecie wozić ;)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#108 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 grudzień 2009 - 23:01

Ciągniki CLAAS Wujas był na wiosnę z zakładach produkcyjnych w Niemczech to tam robią 6030 i 7030P oraz kombajny te większe W i chyba T.

#109 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 23:05

Ciągniki CLAAS @Gago powiedz swojemu znajomemu zeby wiecej nie zażywał tego co zazywa, a jesli chce koniecznie to niech sie podzieli.
bylem w fabryce w harsewinkel i nie widzialem zadnego ciagnika oprocz xeriona.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#110 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 11:23

Ciągniki CLAAS 'brzozak2' nie wiem kiedy Ty tam byłeś ale skoro był dilerem Claasa i pracuje dalej u Korbanka jako sprzedawca to troche chyba musi wiedzieć co się działo w firmie. Na dodatek w niemczech jest 2 firma niedaleko granicy z Francjo jakieś 200-300km od granicy jest 2 niedawno powstała pierwsze był to składa części do kombajnów Claasa a teraz to przerobili i ona właśnie się zajmuje składaniem ciągników ale także podobno tez robią w niej xeriona. Ale ja tego nie wiem dokladnie bo sam nie byłem tylko ten były sprzedawca Claasa mi mówił , ale skoro sprzedawał te ciągniki to musi być w tym troche prawdy bo coś musi wiedzieć ;)
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 13:25

Ciągniki CLAAS brzozak 2 ma racje... tylko Xerion jest składany w Harsewinkel obok kombajnów

#112 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 16:22

Ciągniki CLAAS nie wiem nic o drugiej fabryce claasa w niemczech, ale wierz mi to, ze ktos cos sprzedaje nie swiadczy od razu, ze sie na tym zna

#113 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 17:20

Ciągniki CLAAS Ba-zaryzykowałbym twierdzenie że im lepiej sprzedaje tym mniej się zna Dodany obrazek-a najlepszy dla takich jest jeleń tfu klient Dodany obrazek takiego samego pokroju...

#114 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3106 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 19:48

Ciągniki CLAAS Jak się sprzedawca za bardzo zna na sprzęcie który sprzedaje, to jeszcze chlapnie jakieś wady sprzętu który sprzedaje, a jak taki "super" sprzedawca opiera się tylko na szkoleniach i nie zagłębia się w rozmowy z serwisantami, to nawciska klientowi marketingowego bełkotu, że np. zacytuje korbankowego handlowca: kombajny JD dużo gubią, bo USA są małe plony i można szybko jeździć, a w Europie to się one już nie sprawdzają ;) To było a czasów jak Claasem handlowali, teraz juz pewnie kombajny z USA nie gubią zboża w Europie bo sprzedają amerykańskiego MF-a :)

#115 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 20:24

Ciągniki CLAAS Mnie to wogóle zdziwiło że tak mowił bo byłem przekonany że wsztkie Claasy są robione we frncji bo to ciagniki nieby z Renówki to powinny być robione n dawnych Fabrykach Reno ale kto ich tam wie co się robi i gdzie.
Zetor Team

#116 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3106 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 20:34

Ciągniki CLAAS informacja, że większość ciągników Claas jest produkowana w fabryce w Le Mans pochodzi z aktualnie wyświetlanej informacji na stronie claas-a. Ta mniejszość to Xerion kolegi brzozak2 ;)

#117 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8415 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 20:43

Ciągniki CLAAS A przod w claasie jest włoski, silnik JD, skrzynia MF jeszcze nie wiem skąd jest tył tak powiedziali u korbanków bo chcą MF wcisnąć ale tylko silnik jest JD

#118 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 20:43

Ciągniki CLAAS tył jest z fotona ;)

a co z ta tajemnicza druga fabryka w niemczech?

#119 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8415 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 22:17

Ciągniki CLAAS druga fabryka jest na pewno robią w niej niekture podzespoły do kombajnów znajduje się koło Haam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 24 grudzień 2009 - 21:50

Ciągniki CLAAS Ja bym nie powiedział że tył jest Fotona taki tył jak ma Claas taki mocny te grube ramiona i wogóle to mało który ciągnik ma takie grube troche jestm tym zdziwiony a co do silnika to jest Perkins w Axosie a w reszcie nie wiem jakie są silniki a skrzynia nie wiem czyja niby mówią że fabryczna jest ta zwykła a reszta to znana z renówiek Twinshift i inne te to już bardziej z MF ;)
Zetor Team

Dodaj odpowiedź