coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

Gago    0

Też słyszałem zę te silniki to już nie to a konstrukcja Celtisa jest bardzo podobna do Axosa to prawie to samo troche wygląd zmienili i silnik. A powiem tyle że ten silnik co w nich był w Celtisach od JD to były super mocne silniki z dużą moco ja nie wiem czego je zmianiali na Perkinsa ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

W swojej akurat karierze nie sprzedałem żadnego Axosa... W ostatnim czasie ostatniego Celtisa za to ze względu na silnik. Bo był wybór Axos-Celtis. Ktoś kto przejechał się Axosem i którymś np. z MFów od razu zostawał przy MFie i wcale się nie dziwie. Wybór i tak nalezy do rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce walczyć o klienta to trzeba wsadzać czym najlepsze materiały,a nie bubel ;) A jak będą go ze wszystkiego okraiwać to długo się nie przytrzymają.

Ja jak bym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma to też bym wybrał MF-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

1. Tym człowiekiem który wklejał ten link byłem ja;)

2. Kłopoty polegały na tym , że były tam niedobór mocy w układzie recyrkulacji spalin czy jakoś tak

3. "Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę"- stare porzekadło sprawdza się w wypadku Axosa w 100%. Silniki DPS do tanich nie należą więc zastąpiono tańszym Perkinsem co niestety na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

tak mi powiedzieli u korbanków bo chce mi wcisnóć coś od nich a przedstawiciel Claasa dzwonił do mnie o 23 i powiedział że śilnik JD reszta GIMA [były przedsawiciel kor..]deutz i fend prawie te same śilniki fend bierze dla siebie a deutz w niemczech w tym roku zatarło sie 15 sztuk jestem ciekaw co powie na perkinsa w claasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nie słyszałem żeby silnik deutza się zatarł (chyba że po błędzie operatora,lub złej konserwacji nad silnikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

z jakich przyczy to nie powiedzieli a słyszałeś żeby w 936 do roku poszła pompa wtryskowa i tylny most gwarancje uznali serie 800 chodzą też się zdażają awarie ale przy 4000 tyś h coś musi własciciele nie chcą gadać ale z mechanikami spotkałem się pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

AXOS 320 CL34000 euro neto bez negocjacji silnik Perkins 4,4l Tier3 86km skrzynia 10/10 40km/h ogrzewanie klima 2 pary wyjćś hydraulicznych fotel kierowcy pneumatyczny fotel dla pasażera regulowana kierownica tylny tuz 4200 kogut dwa zaczepy WOM 540 /1000 obr/min to jest pod tura jest jeszcze inna wersja Tur Stoll F15hdpm 7200euro neto i tylko tyle o nim wiem pewnie jest dobry MF miałem był dobry póki się nie popsuł tylny tuz po 6 naprawach dobrym zakładzie sprzedałem go ale to było stare a nowe jak to nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Do Axosa jest też montowany Malleux MX jest tańszy z tego co wiem i wyżej podnosi i mocniejszy jest na udzwig. Osobiście wolał bym Claasa niż MF moim zdaniem solidniej wykonany i lepszy ciągnik miałem kiedyś MF i nie mam o nich dobrego zdania z reszto było też kilka MF u mnie na wsi i już ich nie ma nie za bardzo mają opinie :lol: Ale osobiście podobają mi się :D


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

też miałem MF i drugi raz raczej nie kupie mam MTZ i nie jest zły MF mniej palił ale MTZ jest prosty i nieskąplikowany MAlleux coś ponad 5000ruro ja mam w MTZ fergusona tura i to co on dzwigał i z nim wyprawiałem to dziwne że nigdzie nie pęk ja myśle o HYDRAMECIE za 20000 tyś zł kupi się z łyżką i widłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Claas Arion 640 CIS pełne wyposażenie z przednim tuz oprócz miękiej osi 65500 neto euro bez negocjacji 42 pozycje dodatków silnik JD 155km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

tomek to calkiem niezla cena jak na taki wypas wyglada na to ze tanszy nisz mf-y:) tylko narazie kiepsko z dealerami przynajmniej u mnie w swietokrzyskim nikogo nie ma zadnego przedstawiciela...:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

mi też się podoba w cenach ciągników masz telefony może coś się wykombinuje post 2584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak moze byc wersja full wypas jak nie najwazniejszego czyli miekkiej osi i cebisa? 42 pozycje to co dobierales, kierownice, lusterka bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

tak patrze na tą cene i stwierdzam że nie są tańsze od MF, przynajmniej jak ja rozmawiałem o Claas'ie i MF o mocy 1

5 km to lepszą cene i ogólne warunki przedstawił przedstawiciel Korbanka a i włąśnie 42 pozycje to naprawde duuużoxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

pasterz a mozesz podac jaki model targowales i jaka oferte przedstawiceil korbanka przedstawiol??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

targowałem model 6475 na laczkach 480 przód i 600 tył z amortyzacją kabiny no i dwoma darmowymi przeglądami no i staneło na 59 tyś euro oczywiście rocznik 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

dzieki bardzo:) a mozesz powiedziec od jakij ceny startowales z targowaniem:) i czy z przednim tuzem??aha i ile moze byc roznicy do 6480 i 6485?? dzieki za odpowiedz:) pozdrawiam


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

ja biore bez TUZ'a ale z tego co wiem to kosztuje 3 tys euro netto, u mnie cena wyjściowa to była chyba 64 tyś euro choć już dokładnie nie pamiętam ale albo 64 lub 65 tyś euro a teraz to z tego co wiem to na dzień dobry podrożały o 2 tyś euro,takze cena 6485 zaczyna sie pewnie powyżej 70 tyś euro ale tego to już dokładnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

ale MF6475 ma 135km a claas ma155km bez negocjacji z tuzem podejrzewam że za ok 60 tyś poszedł by arion 630 ma 140km i chciał mi go sprzedać za 198000tyś zł neto to jest 48tyśeuro

 

axion 810 169km oferta 76tyś a korbanek chciał 68tyś euro skrzynie mają takie same MF i Claas to są GIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj