coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

inoxdeere87    0

Arion 510 cis +, 50km skrzynia hexashift,pompa150 l,8 halogenów,miękka oś przednia z hamulcami, opony 600/r38 i 480/r28 cena 279.000,chyba ciut dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Za tyle to Puma 150....

 

Ja Claasa trochę omijam. Znajomy miał Axiona 200km, poleciał mu jakiś osprzęt przy silniku, ciągnik czekał i czekał na serwis, aż chłopaki z John Deera zabrali do siebie (silnik John Deere wiadomo) ogarnęli w 2 dni i odstawili wymyty gotowy do pracy.... od taka historia prawdziwa. Ma Casy, John Deery a do Claasa nie zagląda. Axiona sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
3 godziny temu, petro11 napisał:

Za tyle to Puma 150....

 

Ja Claasa trochę omijam. Znajomy miał Axiona 200km, poleciał mu jakiś osprzęt przy silniku, ciągnik czekał i czekał na serwis, aż chłopaki z John Deera zabrali do siebie (silnik John Deere wiadomo) ogarnęli w 2 dni i odstawili wymyty gotowy do pracy.... od taka historia prawdziwa. Ma Casy, John Deery a do Claasa nie zagląda. Axiona sprzedał.

Pumy raczej za to nie kupi, za maxxuma więcej krzyczą,chyba że masz namiary na dobrego dealera?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
1 godzinę temu, inoxdeere87 napisał:

Pumy raczej za to nie kupi, za maxxuma więcej krzyczą,chyba że masz namiary na dobrego dealera?;)

Rozbieżności w cenach są duże i jak tak śledzę poprzednie wypowiedzi to różnica może sięgać nawet 100tys!!!! Po niedzieli będę znał cenę Pumy 150KM pod zamówienie z prawie pełnym wyposażeniem. Skrzynia 19\6, chyba ledy będą, komputer, nawigacja, radar i odblokowanie sekcji GPS, amortyzacja osi, opony trochę węższe chyba 600 lub 580 tył bo do oprysków + dopłata za wybraną markę będą michelin lub teleborg, Isobus, elektrozawory + power beyong czy jak to się nazywa, obciążnik oryginalny 800 lub 1000kg, tuz bez wałka. Pewnie jeszcze jakieś drobne rzeczy dojdą. Wyrwę taką maszynkę za 290tys netto obiecuję. Jestem dobry w w negocjacjach. Pozdrawiam niedowiarków. Dodam że płatność szybka przelewem bez żadnych rat stąd w Casie lubią takich klientów i rozmowa też inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Axion a Arion to inne modele pod względem awaryjności tak samo jak ten mniejszy Axos czy jak mu tam na perkinsie.

Żebyś się nie zdziwił co do cenny bo ostro poszło do góry wszystko. 

Jaka szerokość ścieżki że kapec 600? 28-36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Zdawaj relację petro11 co i jak. :) Sam jestem ciekaw, ile można uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
50 minut temu, Tomek90 napisał:

Axion a Arion to inne modele pod względem awaryjności tak samo jak ten mniejszy Axos czy jak mu tam na perkinsie.

Żebyś się nie zdziwił co do cenny bo ostro poszło do góry wszystko. 

Jaka szerokość ścieżki że kapec 600? 28-36?

 

50 minut temu, Tomek90 napisał:

Axion a Arion to inne modele pod względem awaryjności tak samo jak ten mniejszy Axos czy jak mu tam na perkinsie.

Żebyś się nie zdziwił co do cenny bo ostro poszło do góry wszystko. 

Jaka szerokość ścieżki że kapec 600? 28-36?

Obecnie mam 520 tył ale musze mieć 600 i trochę podepcze zasiane na jesieni pszenice i rzepaki, ale w planach jest zakup opryskiwacza 5200 Amazone, a tam to już nie dam mniejszej opony jak 580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2017 o 21:10, niepokorny napisał:

Znacie może cenę 610 w podstawie ?

260 tyś netto z opcji tylko siedzenie pneumatyczne, zaczep automat i obciazniki ile wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Jak tylko z takimi opcjami wyposażenia to około 225-230 tys. zł i to już po negocjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
Dnia 30.01.2018 o 23:35, petro11 napisał:

Rozbieżności w cenach są duże i jak tak śledzę poprzednie wypowiedzi to różnica może sięgać nawet 100tys!!!! Po niedzieli będę znał cenę Pumy 150KM pod zamówienie z prawie pełnym wyposażeniem. Skrzynia 19\6, chyba ledy będą, komputer, nawigacja, radar i odblokowanie sekcji GPS, amortyzacja osi, opony trochę węższe chyba 600 lub 580 tył bo do oprysków + dopłata za wybraną markę będą michelin lub teleborg, Isobus, elektrozawory + power beyong czy jak to się nazywa, obciążnik oryginalny 800 lub 1000kg, tuz bez wałka. Pewnie jeszcze jakieś drobne rzeczy dojdą. Wyrwę taką maszynkę za 290tys netto obiecuję. Jestem dobry w w negocjacjach. Pozdrawiam niedowiarków. Dodam że płatność szybka przelewem bez żadnych rat stąd w Casie lubią takich klientów i rozmowa też inna.

Chociaż uważam że jesteś szalony i nieco oderwany od ziemi z tym optymizmem cenowym za Pumę to chciałbym żeby ci się udało. Szczerze. Bo już powariowali z tymi cenami ja mam wstępną cenę 340 za maxxuma 150 bez nawigacji a w 2014 za maxxuma 110 dałem 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Te ceny ciągników przez te dotacje są bez sensu. W zasadzie nijak mają się do opłacalności w naszych gospodarstwach. Jednak skuszę się na kilku letni ciągnik od 1wszego właściciela za pół ceny nowego chyba. Obrabiam w zasadzie prawie sam niecałe 300ha przesiadając się tylko z jednego do drugiego ciągnika i na takim areale wychodzi mi około 500mth w trzech ciągnikach rocznie więc pierdziele kupię używanego Johna który kilkanaście lat potrafi chodzić bez awarii i wolę dokupić za różnicę w cenie jakiś porządny sprzęt do ciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Ktoś się orientuje jak cenowo wychodzi Claas Elios 210 z rewersem mechanicznym, klimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjan1    2
Dnia 21.09.2006 o 22:21, coolman111 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dowiedzieć się coś na temat ciągników marki Claas. Może ktoś z was posiada taką maszynę i może powiedzieć coś na ich temat :). Czy te traktorki są tak dobre jak kombajny tej firmy :D.

Jedne z lepszych, ale opinie sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
cudne to one nie są, wystarczy spojrzeć na olx jakie ceny trzymają używki a jakie nówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
8 godzin temu, lucjan1 napisał:

Jedne z lepszych, ale opinie sa podzielone

Pobiłeś chyba rekord forum. I to wszystkich. Odpowiedzieć na pyta ie sprzed 12 lat 😛

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjan1    2
Dnia 1.09.2018 o 08:22, sumek666 napisał:

Pobiłeś chyba rekord forum. I to wszystkich. Odpowiedzieć na pyta ie sprzed 12 lat 😛

Ehh... ja i czytanie dat. Na moje nieszczęście jak zaglądam do lodówki mam tą samą przypadłość

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darsonspire    8

Co tak tutaj nikt nic nie podaje o cenach claasa? Chcial bym sie cos dowiedziec przed wizyta u dealera, czyz by ta marka stracila na zaufaniu klientów i nikt nie chce ich znac? Dobrze bylo by to wiedziec przed zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

te zielonkowe Claasy to jakieś kiepskie czy aż tak słabo sie sprzedają ?? no i kombinezon gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

widziałem już nieco. jakby podpasił mi ten Elios (w ostateczności może  Arion 430 ) to taką maszyne moge spieniężyć bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

420 jest w promocji. Całkiem spoko ciągnik. Na chwilę obecną Claas stanowi dużą konkurencję dla New Hollanda. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj