Skocz do zawartości

Zdjęcie

małe modyfikacje władzia

57 odpowiedzi na ten temat

#41 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 08 kwiecień 2012 - 09:42

małe modyfikacje władzia kokosik12 i cała reszta zachwyconych tym mega projektem halo tu ziemia wracajcie do "szkolnej ławki" z orbity zrozumieliście odbiór....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
małe modyfikacje władzia Dzisiaj, 10:32
  •  

#42 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 08 kwiecień 2012 - 09:48

małe modyfikacje władzia Kolego nie odpowiada ci temat to po co zabierasz głos?Niech kokosik12 robi co chce,to jego sprawa a nóż widelec
coś ciekawego wynajdzie.

#43 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 09:56

małe modyfikacje władzia nawet radzieccy inżynierowie nie przerobili władimirca na statek kosmiczny ale z tego co ja tu wyczytałem myślę ze wam się to uda

dobra bez odbioru hehe

#44 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 10:36

małe modyfikacje władzia Nie wyśmiewaj kolego marzeń i pomysłów,dzięki nim ludzie w kosmos polecieli.Dzięki takim projektom
technika się rozwija a nie zostaje w betonie tak jakbyś ty to chciał.Niech młodzi pokażą na co ich stać,
czy tylko w gębie są mocni

#45 Share kokosik12

kokosik12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 17:12

małe modyfikacje władzia jęśli nie wierzycie to wasza sprawa.

A co powiecie na to bym do F126p wspawał silnik 2.5 TDI i skrzynię DSG i alufelgi 21 cali ???? - To jest tak samo poważny pomysł jak cały ten temat z silnikiem od MB i biegami .... Nie chce nikogo urażać ale ....

w tej kwestii moge się wypowiedzieć ponieważ istnieje już maluch z silnikiem 3.0 litrowym. ma całe mocowanie silnika oraz kompletnie przebudowane zawieszenie pozwalające jeżdzić na kołach 16 calowych. powiększone lekko nadkola. prawie nie widać różnicy. Można postawić również karoserię malucha na podwozie suzuki samurai i wszystko działa. więc nie wiem o co wam chodzi. porozmawiajmy za 2-3 lata.

kokosik12 i cała reszta zachwyconych tym mega projektem halo tu ziemia wracajcie do "szkolnej ławki" z orbity zrozumieliście odbiór....

gratuluje twojego rozumowania. yyyyyy napewno sie nie uda, po co to robić, bez sensu takie coś. Dzięki takim jak wy polska gospodarka jest na takim poziomie na jakim jest. chcieli byście mieć wszystko najlepiej i bez pracy. ale niestety trzeba trochę zapracować.

nawet radzieccy inżynierowie nie przerobili władimirca na statek kosmiczny ale z tego co ja tu wyczytałem myślę ze wam się to uda

dobra bez odbioru hehe

nie przerobili bo nie chcieli.

#46 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 18:24

małe modyfikacje władzia dobra koniec gadania i żartów nawet jeśli sie uda czyli połączysz silnik od mercedesa z pozostałościami po władimircu i ten wehikuł nie rozleci ci się podczas pierwszej jazdy to do czego będziesz go używał ??? do bron o szerokosci 6-7 metrów do pługa 3x40 lub wiekszego do transportu z 2 przyczepami 10 tonowymi do głebosza 3 metrowego .......

znasz sie troche na fizyce?? zgadnij ile powinien ważyć ciągnik o mocy ok 70 km a ile wazy władimirec wiesz co to jest siła uciagu, zaraz bedzie odpowiedz dodatkowy balast woda w koła itp hehe

wiesz co to jest wytrzymałosc konstrukcyjna??? zgadnij do jakiej mocy była konstruowana skrzynia biegów, nawet jesli skrzynia wytrzyma pierwsze 2 godziny jazdy pod obciazeniem to czy kiedykolwiek widziałes pęknieta zwolnice, obudowę skrzyni biegów urwane tylne koło
myślę ze nie ale moim zdaniem zobaczysz zaraz po udanym przeszczepie

""Dzięki takim jak wy polska gospodarka jest na takim poziomie na jakim jest. chcieli byście mieć wszystko najlepiej i bez pracy. ale niestety trzeba trochę zapracować."" możesz mi uwierzyć pracuje bardzo ciężko i długo jeszcze nikt mi nic nie podarowal płace podatki zgadnij ile teraz wynosi ZUS i nie pier..ol mi ze przez takich jak ja czyli uczciwie pracujacych ludzi stąpających twardo po ziemi gospodarka upada
i zejdź koles na ziemie bo masz strasznie bujna wyobraźnie
a poza tym skoro nie masz odpowiednich funduszy i wystarczajacej ilosci wolnego czasu to proponuje ci zakupić jakis stary mocniejszy ciągnik i założyć do niego kabine od władimirca i podpisac zdjecie najmociejszy władimirec

ps co na takie plany powie tato lub dziadzio bo śmiem twierdzić ze jeszcze długo będziesz pod ich opieka

Edytowany przez PROXIMAMICHAL, 08 kwiecień 2012 - 18:27.

#47 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 19:33

małe modyfikacje władzia PROXIMAMICHAL skoro nie odpowiada ci temat to po co piszesz?Jest tyle innych wątków do wykazania się,
tam się rozpisuj swoimi mądrościami.Ja czekam na wyniki prac przy tuningu,może coś ciekawego przy
okazji wyniknie

#48 Share kokosik12

kokosik12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 12:11

małe modyfikacje władzia ""Dzięki takim jak wy polska gospodarka jest na takim poziomie na jakim jest. chcieli byście mieć wszystko najlepiej i bez pracy. ale niestety trzeba trochę zapracować."" możesz mi uwierzyć pracuje bardzo ciężko i długo jeszcze nikt mi nic nie podarowal płace podatki zgadnij ile teraz wynosi ZUS i nie pier..ol mi ze przez takich jak ja czyli uczciwie pracujacych ludzi stąpających twardo po ziemi gospodarka upada
i zejdź koles na ziemie bo masz strasznie bujna wyobraźnie
a poza tym skoro nie masz odpowiednich funduszy i wystarczajacej ilosci wolnego czasu to proponuje ci zakupić jakis stary mocniejszy ciągnik i założyć do niego kabine od władimirca i podpisac zdjecie najmociejszy władimirec

co ty taką aferę robisz, o jak sie zirytowałeś, sory jeśli coś nie pasuje ale z twojej tamtejszej wypowiedzi wynikało to o czym już mówiłem. przepraszam i tyle a po za tym to chyba nie o tym mieliśmy tu rozmawiać tylko o ciągniku.

jak już mówiłem wymiana silnika to tylko taki bonus w czasie przeróbek, może zrobie może nie, pytałem sie tylko co o tym sądzicie, dziękuje otrzymałem odpowiedź więc nie ciągnijmy tematu "zmiana silnika" tylko może coś innego o czym pisałem.

nie rozumiem czemu sądzicie że mam bujną wyobraźnię. przecież to wszystko jest do zrobienia bez większych komplikacji. wiem, duże koszty, dużo czasu, pracochłonne ale da się to jakoś połączyć na pewno sie uda. jasne że jest coś czego zapewne nie zrobię np. silnik ale reszta to przecież to co już w nowszych ciągnikach jest.nie ma tu nic nowego.

#49 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 09 kwiecień 2012 - 17:43

małe modyfikacje władzia

marzeń

Dobrze to ująłeś. :)

Jetem bardzo ciekawy co wyjedzie z tej "składanki".Liczę na jakąś oponie po pierwszej próbie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share belarust25

belarust25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa
    motoryzacja, mechatronika,ładne dziewczyny

Napisany 09 kwiecień 2012 - 20:06

małe modyfikacje władzia Mnie też ciekawi co z tego wyjdzie. Zrób zdj tych siłowników od podnośnika co pisałeś jak to działa?? :)
KPK Kumurun Team

#51 Share kokosik12

kokosik12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 22:14

małe modyfikacje władzia jak będą gotowe to na pewno zrobię jakieś zdjęcia i wstawię.

Edytowany przez lukaczmarek, 11 kwiecień 2012 - 15:19.
Cytowanie poprzedniego posta

#52 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 09 kwiecień 2012 - 22:47

małe modyfikacje władzia Z tymi siłownikami się nie uda, tak łatwo, bo minimalna nierównowaga i będą nierówno podnosić, lepiej zostaw wieszaki jak są i daj pod ramiona po obu stronach mocne siłowniki.

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#53 Share kokosik12

kokosik12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 10 kwiecień 2012 - 14:48

małe modyfikacje władzia to na to samo wyjdzie, też mogą nie równo podnosić

Edytowany przez lukaczmarek, 11 kwiecień 2012 - 15:17.
Cytowanie poprzedniego posta

#54 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 10 kwiecień 2012 - 16:53

małe modyfikacje władzia A nie lepiej dołożyć drugi siłownik z drugiej strony pod te łapy, co trzymają wieszaki i nie będzie problemu z nierównomiernym podnoszeniem, a udźwig napewno wzrośnie.

#55 Share kokosik12

kokosik12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 14:24

małe modyfikacje władzia może i lepiej jeszcze to dokładniej przemyślę. zobaczymy.

#56 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 12 kwiecień 2012 - 23:53

małe modyfikacje władzia

to na to samo wyjdzie, też mogą nie równo podnosić

Wyjdzie równo, bo główny wał podnośnika nie da inaczej.

Chodziło mi o to, żeby podstawic drugi siłownik podnośnika tak jak oryginalny, tylko że z drugiej strony. Podspawać jakies ucho i przymocować

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#57 Share kokosik12

kokosik12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 14:41

małe modyfikacje władzia to też dobry pomysł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#58 Share pronarek82

pronarek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 08:48

małe modyfikacje władzia Nierozumiem niektorych ludzi ktozy sami siebie ograniczaja,kiedys znajomy psycholog powiedzial mi ze jezeli czlowiek moze cos wymyslec to napewno moze to zrobic.A co do przerobki to jestem za, sam bym wladka przerobil ale nie bardzo mam czym,bo to jednak troche sprzetu jest potrzebne . A co do wlaczania biegow za pomoca cewek elekrycznych to chyba to zrobie ,ale te od rozrusnika sa za slabe i dlatego bede musial je zrobic sam ,i pewnie zrobie to dopiero w zime ,jak wladek nie bedzie potrzebny,wkoncu to glowny ciagnik w gospodarstwie i robie nim okolo 800mth rocznie. zycze powodzenia i wytrwalosci. a propo tego tematu w swojm wladzi zrobilem instalacje wodorowa ,roznica w spalaniu jest widoczna i wynosi okolo 0,3 l na mth:)

Edytowany przez pronarek82, 11 sierpień 2012 - 18:37.