Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z ładowarką ZEPPELIN ZL6B

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PIETER6441

PIETER6441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 18:35

Problem z ładowarką ZEPPELIN ZL6B Witam
Mam problem z ładowarką, maszyna normalnie jeździła ruszała idealnie miała moc wszystko pewnego razu po skończonej pracy odstawiłem ładowarkę pod wiatę a za tydzień chciałem jechać do pracy i maszyna nie pojedzie. Ustaliliśmy że pompa tłoczkowa marki HYDROMATIK (chyba) nie dostaje ciśnienia na sterowanie tej pompy inaczej mówiąc pompa jest ustawiona w pozycji neutral a mechanizm który ma dostawać ciśnienie oleju od pompy pomocniczej która też znajduje się w tej samej obudowie, który ma wychylać głowice z tłoczkami żeby pompa zaczeła pompować nie wykonuje tej czynności. I mam pytanie czy elektrozawory które przełączają jazdę tył-przód mogą ze sobą nie współpracować gdyż są ustawione jeden pod drugim i gdy jeden działa a drugi np nie będzie działał prawidłowo i on będzie blokował ten drugi zawór i nie będą otwierać kanału ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z ładowarką ZEPPELIN ZL6B Dzisiaj, 07:36
  •  

#2 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 18:20

Problem z ładowarką ZEPPELIN ZL6B A nie jest tak że tłoczek w rozdzielaczu nie ustawia się idealnie i puszcza olej?
Próbowałeś zmierzyć manometrem sprawnosć pompy? Jeżeli jest sprawna to wina powinna leżeć w elektr. rozdzielaczu

Edytowany przez tomi382, 05 kwiecień 2012 - 18:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share PIETER6441

PIETER6441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 07:47

Problem z ładowarką ZEPPELIN ZL6B Pompa jest sprawna bo jak ręcznie przestawisz ten tłoczek co steruje wychyleniem pompy to maszyna jedzie
Wiesz jak działają pompy tłoczkowe ew Vario jak stoisz to głowica z tłoczkami jest ustawiona poziomo i jak dajesz polecenie jazdy to pompa zaczyna się wychylać względem "tarczy" na której są zamontowane tłoczki i ciągnik jedzie im szybciej jedziesz tym większe to wychylenie i maszyna jedzie szybciej tu to działa tak samo i pompa jest sprawna tylko nie podaje ciśnienia na tłok który steruj głowicą z tłoczkami w pompie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 08:02