Skocz do zawartości

Zdjęcie

ile kosztuje budowa stodoły drewnianej ....

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gelo441

gelo441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 13:14

ile kosztuje budowa stodoły drewnianej .... .....pod np. 2 świnie, kury kaczki i gęsi. Nie mam pojęcia ile miała by wynosić wymiary. Z góry dziękuję za dop i pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ile kosztuje budowa stodoły drewnianej .... Dzisiaj, 21:30
  •  

#2 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 04 kwiecień 2012 - 14:53

ile kosztuje budowa stodoły drewnianej .... Stodoła? hmm to już raczej mały chlewik,może dobudówka do już istniejącego budynku.Jeżeli zbudujesz z drewna to zwierzętom będzie za zimno,na lato tak ale w zimę??Musisz też zrobić jakieś przeciałki,bo przecież nie będziesz wszystkich tych zwierząt trzymał w jednym pomieszczeniu,jaką kwotą dysponujesz i wogule musisz bardziej sprecyzować swoje pytanie..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 16:08

ile kosztuje budowa stodoły drewnianej .... Proszę sprecyzować pytanie o wymiary, szczegóły konstrukcyjne bo temat będzie zamknięty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share sony5

sony5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 04 kwiecień 2012 - 20:23

ile kosztuje budowa stodoły drewnianej .... stodołę można zbudować ciepłą przecież domy z drzewa robią tylko dużo materiału potrzeba co zwiększa koszty ale myślę jak już chcesz stawiać coś to tylko z pustaków będzie na wieki nic ci nie będzie gnić i ciepło będzie więc jeszcze przemyśl sprawę
no chyba że masz swoje drzewo więc tylko za robociznę byś zapłacił i za przetarcie
napisz coś więcej