Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trimble CFX-750

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RobMaximus

RobMaximus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 13:05

Trimble CFX-750 Cześć wam,
zakupiliśmy u nas na gospodarstwo GPS firmz Trimble CFX-750, wszystko było by super jak by była instrukcja po Polsku. Niestety takiej nie dostałem.
GPS był kupiony od przedstawiciela, czyli jest nowy i nie używany, mimo tego nie ma instrukcji po Polsku tylko jest po Angielsku.
Sam sprzęt ma język Polski.

Może ktoś z was może mi pomóc i wyśle mi tą instrukcję obsługi w PDF na r.bielaszewski@wp.pl albo wysle mi linka gdzie mogę taką ściągnąć ponnieważ nie mogłem takiej znaleść.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Trimble CFX-750 Dzisiaj, 00:23
  •  

#2 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 13:40

Trimble CFX-750 Na podstawach przedsiębiorczości uczyli mnie że każdy towar sprzedawany w Polsce musi mieć instrukcję obsługi w języku polskim. Może zadzwoń do gości powiedz o tym powinien CI wysłać.

#3 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 14:16

Trimble CFX-750 Podobno nie ma instrukcji po polsku od producenta, przynajmniej tak usłyszałem przy kupnie.
Ale jeśli ktoś dysponuje tłumaczeniem i chciałby udostępnić, to byłbym wdzięczny.

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 18:43

Trimble CFX-750 nie ma takiej instrukcji i nikt raczej nie dysponuje tlumaczeniem :/

po prostu zacznij uzywac i tyle :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share RobMaximus

RobMaximus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 23:23

Trimble CFX-750 To samo usłyszałem jak kupowaliśmy ciągniki New Holland! Okaże się w praniu. Tylko jak zacząłem go używać i coś próbowałem to wyskoczył mi błąd na skrzyni biegów. A w książce było napisane aby wezwać serwis!! Super!!

Edytowany przez krzysiek16m, 24 kwiecień 2012 - 22:51.
ortografia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 23:31

Trimble CFX-750 heh, no niestety sa pewne mankamenty, ale uwierz mi, ze warto ja rozgryzc. zobacz efekty:
http://www.agrofoto....58520-baselier/

ja kupilem system od @przepiorka i bardzo sobie chwale wspolprace z nim :) . takze czasem po prostu warto nawiazac wspolprace z odpowiednia osoba.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#7 Share Przepiorek

Przepiorek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 17:27

Trimble CFX-750 Instrukcja jest ale do wersji 1.
Natomiast podpowiedzi masz naciskając na ikonkę ze znakiem: ?
Pozdrawiam,

Załączone pliki

#8 Share Przepiorek

Przepiorek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 23:02

Trimble CFX-750 Informacja dla użytkowników paneli Trimble CFX-750 i FMX.
Do końca 2013 roku można otrzymać testową korekcję RangePoint od dokładności międzyprzejazdowej 15 cm lub lepszej i dokładności rok do roku - 50 cm lub lepszej na okres 12 miesięcy.
Warunek: wersja oprogramowania CFX-750 4.05 , w FMX - 7.2.
O możliwość wymiany oprogramowania pytajcie w firmach gdzie zakupiliście sprzęt. powinni Wam pomóc.
Wystarczy zarejestrować się na stronie Trimble, wpisac numer seryjny panela oraz adres mailowy.
Informacja z kodem aktywacyjnym przyjdzie mailem.
Link do strony rejestracyjnej: https://start.trimbl...ibeBoltHome.jsp
Kod odblokowuje na czas trwania testowego sygnału odbiór z systemu GLONASS, a korekcja jest dla systemu GPS i GLONASS.
W te żniwa kosiłem kombajnem na tej korekcji w połączeniu z systemem prowadzenia EZ-Pilot i wychodzi naprawdę bardzo dokładnie. Polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share MacPaw

MacPaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 14 czerwiec 2014 - 12:11

Trimble CFX-750

Witam trochę odgrzewam kotleta ale może komuś się przyda. W razie jakichś pytań wątpliwości chętnie wymienie się doświadczeniami z pracy na tym ekranie.Pozdrawiam Maciek

;)

Załączone pliki

Dodaj odpowiedź