Skocz do zawartości

Zdjęcie

Amozone ZA-U 1001 tabela wysiewu?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Drobnik

Drobnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 15:25

Amozone ZA-U 1001 tabela wysiewu? Witam:) jestem nowy na forum :) i mam pytanie czy posiada ktos Tabela wysiewu do tego rozsiewacza? szukalem wszedzie, i nie umie znalesc;/ prosze o pomoc. moze ktos z was ma taki rozsiewacz i ma taka tabele?:>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Amozone ZA-U 1001 tabela wysiewu? Dzisiaj, 11:47
  •  

#2 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 16:35

Amozone ZA-U 1001 tabela wysiewu? no przecież jest cały serwis nawozowy na stronie amazone.de i tam też można poszukać całej tabeli w pdf

http://service.amazo...=60&kmaschtyp=2

tutaj jest taka standardowa tabela. trzeba głębiej poszukać na tej stronie i wszystko będziesz miał

Edytowany przez szymonek5320, 02 kwiecień 2012 - 16:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share czesio8989

czesio8989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 21:36

Amozone ZA-U 1001 tabela wysiewu? Koledzy ponawiam temat. Nie tak dawno zakupiłem ten rozsiewacz (Amazone ZA-U) i chciałbym się już zacząć powoli przygotowywać do wiosny :) tzn. zakupiłem nawozy, ale nic mi po tym. Brakuje mi Tabeli do tego rozsiewacza, ponieważ był malowany i ślad po niej zaginął (coś takiego Dodany obrazek ) A bez tego wolę nie ryzykować. Wchodziłem na serwis nawozowy amazone i dla tego typu rozsiewacza nie ma nic. Chyba, że źle patrzyłem. Jak ktoś z tego korzystał może sprawdzi, czy np. dla dawki 200kg/ha saletry przy 18metrach szer. jaka powinna być wartość na podziałce? A może ktoś z was takową posiada i mógłby wysłać mi fotkę, czy skan na priv. Z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share dziki97

dziki97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 11:45

Amozone ZA-U 1001 tabela wysiewu? Witam odświeżam temat. Przeszukałem cały portal AMAZONE znalazłem instrukcje obsługi ale nie znalazłem tabeli ustawień wysiewu nawozu do siewnika za-u 1001. Jesli ktoś ma to proszę wyślijcie na priv. adriandziki97@wp.pl

Dodaj odpowiedź