Skocz do zawartości

Zdjęcie

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share KAPRAL1

KAPRAL1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 06:14

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego mozliwe tylko ze temat dotyczy agregatu a nie opryskiwaczy na temat agregatow z firmy SKOTAREK niech sie wypowiedza hemi lub jaroon widzialem na galeri ze takowe posiadaja wiec informacje byly by pewne :) co do wspomnianego przez ciebie Agro-Maszu z tego co czytalem wpis byl kolegi pawelec tez lubi sobie rama w nich pekac pewnie tez dziado .... ale nie wsadzajmy wszystkich maszyn do jednego worka jak napisalem wczesniej niech sie wypowiedza ci co je posiadaja jak to sie sprawuje

Edytowany przez KAPRAL1, 21 kwiecień 2012 - 06:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego Dzisiaj, 09:50
  •  

#22 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 06:18

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego kamil900830 ja mam bometa 6 lat pracuje na 50 ha i jestem z niego bardzo zadowolony a jakosc jest taka sama jak pługa UG którego tez mam 6 lat

Edytowany przez bercikoo, 21 kwiecień 2012 - 06:18.

#23 Share danielo324

danielo324

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 08:19

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego Witam, posiadam ten agregat uni, tyle ,że 4,2m. Sam agregat jest dosyć dobrze wykonany i jakość uprawy jest ok. Nie kupuj większego do tej proxy bo jak zrobisz o jeden przejazd więcej to ci się nic nie stanie, a po co masz tak dociążać ten ciągnik. Niektórzy piszą że można zawsze szybciej jechać, ale ile pojedziecie? 15km/h? Przy 12 km/h ten agregat już nie wyrabia więc kup taki jak uważasz?
Pozdrawiam

#24 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 10:08

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego im więcej wypowiedzi tym mam większe pojęcie na temat tego co mam kupić i wiem jedno 3,7 to optymalnie do mojej proxy 90 większy faktycznie nie ma co poza tym na razie robię starym 2,2 i przejście na 3,7 to już będzie "kolos" wybór jest duży choć na razie widzę że u mnie mają raczej unię nawet na yt nie widziałem akpila agromasz też nie mówię nie dla innych jednak muszę się nad tym zastanowić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share XTRO

XTRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1208 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 21:29

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego seryjnie mówię, mój 110 konny traktor przy agregacie UG 3,7 ma co robić!! ale zależy również jak ukształtowana jest powierzchnia

Edytowany przez XTRO, 21 kwiecień 2012 - 21:30.

#26 Share gumaa87

gumaa87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Pożarnictwo, Sport pożarniczy, Handball, Siatkówka, Hazard-czyt. Poker, Film, Książki-tematyka II wojna światowa, Informatyka

Napisany 28 październik 2012 - 21:31

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego WItam. Zastanawiam się nad tym agregatem z unii Kombi. I teraz mam pytanie 3,7 czy 4,2 do eRki 100km. Pola równe jak stół o klasach 2-3. Myśle również nad aresem z zębami, bo ogólnie choruję na agregat z jakimś wałem packera, ale dealer mi odradza twierdząc że ten agregat przeznaczony jest bezposrednio pod siewnik, i nie doprawi pola tak ładnie jak kombi z wałami strunowymi. czy żeczywiscie tak jest??

#27 Share tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 05 kwiecień 2013 - 10:32

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego

WItam. Zastanawiam się nad tym agregatem z unii Kombi. I teraz mam pytanie 3,7 czy 4,2 do eRki 100km. Pola równe jak stół o klasach 2-3. Myśle również nad aresem z zębami, bo ogólnie choruję na agregat z jakimś wałem packera, ale dealer mi odradza twierdząc że ten agregat przeznaczony jest bezposrednio pod siewnik, i nie doprawi pola tak ładnie jak kombi z wałami strunowymi. czy żeczywiscie tak jest??

Do tej mocy 3.7 wystarczy prędzej pojedziesz to lepiej doprawia.Polecam UG kombi ma kilka rozwiazań których brak w innych agregatach.Waly strunowe dobrze doprawiaja z koleji wał packera służy raczej do zagęszczania .Posiadam obydwa agregaty które Cię interesują.Agregat typu ares sieje wylącznie w kombinacji z siewnikiem +wał croskil na przednim tuzie i w takim układzie pole jest dobrze doprawione i posiane w jednym przejeździe,Jeśli masz zamiar uprawiać a następnie osobno siać to zdecydowanie UG kombi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share kuba0707

kuba0707

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo

Napisany 05 kwiecień 2013 - 10:59

unia kombi 3,7 czy akpil rylec xl 3,5 a może coś innego kolego a nie myślałeś może o expomie lech masywny agregat dobrze wykonany i ponad 20% tańszy od uni i jak dla ciebie 3,6 szerokość by wystarczyła ja mam taki tylko 4,2 do renault 110,54
a co do agregatu do r-ki to wydaje mi się ze powinna dać redę z 4,2 w polu tylko czy nie będzie za ciężki ja tego 4,2 jak zaczepiłem do 904 to przód w gore idzie mimo kompletu obciążnikow