Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manitou - demontaż teleskopu

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 08:14

Manitou - demontaż teleskopu Witam!
W moim manitou coś stuka przy jeździe na nierównościach. Da się wyczuć też mały luz na boki oraz góra-dół.
Wytarły tam się jakieś ślizgi? Ile ich tam jest? I przede wszystkim jak wymontować ten teleskop?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Manitou - demontaż teleskopu Dzisiaj, 13:55
  •  

#2 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 01 kwiecień 2012 - 09:22

Manitou - demontaż teleskopu Jak chcesz wyciągnąć teleskop to musisz wysunąć tłok potem odkręcić przewodu z tyłu i wybić bolec w teleskopie i tam co z tyłu się trzyma, następnie odkręcasz te śruby na wysięgniku i teleskop wyciągacz do przodu. Ślizgów jest bodajże 4 z każdej strony po jednym
Edit. Byłem na dworze i sprawdzałem to ślizgów jest jednak 8

Edytowany przez farmersNHtd95d, 01 kwiecień 2012 - 12:15.

#3 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 12:41

Manitou - demontaż teleskopu czyli siłownik odpinam od strony tylu. A które śruby mam odkręcić? Te które są z przodu na końcu obudowy teleskopu? Czyli tylko te śruby trzymają cały teleskop żeby nie wypadł? A co w takim razie z tymi ślizgami z przodu które są zamocowanę na obudowie? Zmieniałes u siebie te śliżgi? Ile kosztują oryginalne?

#4 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 01 kwiecień 2012 - 13:48

Manitou - demontaż teleskopu Żeby wyjąc tłok to musisz wyjąc bolec z tyłu i z przodu w czarnym teleskopie jest. Tak to te śruby, raczej tylko one blokuja teleskop u mnie nie zmieniałem bo są jeszcze dobre

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 11 maj 2012 - 08:20

Manitou - demontaż teleskopu Witam? Mam jeszcze pytanie odnośnie jazdy. U mnie maszyna wchodzi na maksymalne obroty i dopiero przyspiesza. Obroty wogóle nie spadają. Czy u was też tak jest?

#6 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 15 maj 2013 - 06:46

Manitou - demontaż teleskopu do kolegi :
farmersNHtd95d

poza tematem z ciekawosci co do filmików to mam zapytani jak Ci sie sprawuje forszaj ? awaryjny czy podzielasz opinie maszyny nie do zajechania? jak kroko wycinasz pryzme to zas nie dostaje za bardzo powietrza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 13:48

Manitou - demontaż teleskopu

Mozecie mi podpowiedzieć jak wyciągnąć teleskop w manitou mlt 524? Musze wymienic przewód który idzie  w środku bo zaczął obcierać o teleskop i moze sie przetrzec. Wybilem swozen ktory trzyma tlok z przodu i wykrecilem slizgi ale cos go jeszcze trzyma.