Fendt310

Manitou - demontaż teleskopu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fendt310    1

Witam!

W moim manitou coś stuka przy jeździe na nierównościach. Da się wyczuć też mały luz na boki oraz góra-dół.

Wytarły tam się jakieś ślizgi? Ile ich tam jest? I przede wszystkim jak wymontować ten teleskop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wyciągnąć teleskop to musisz wysunąć tłok potem odkręcić przewodu z tyłu i wybić bolec w teleskopie i tam co z tyłu się trzyma, następnie odkręcasz te śruby na wysięgniku i teleskop wyciągacz do przodu. Ślizgów jest bodajże 4 z każdej strony po jednym

Edit. Byłem na dworze i sprawdzałem to ślizgów jest jednak 8

Edytowano przez farmersNHtd95d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt310    1

czyli siłownik odpinam od strony tylu. A które śruby mam odkręcić? Te które są z przodu na końcu obudowy teleskopu? Czyli tylko te śruby trzymają cały teleskop żeby nie wypadł? A co w takim razie z tymi ślizgami z przodu które są zamocowanę na obudowie? Zmieniałes u siebie te śliżgi? Ile kosztują oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyjąc tłok to musisz wyjąc bolec z tyłu i z przodu w czarnym teleskopie jest. Tak to te śruby, raczej tylko one blokuja teleskop u mnie nie zmieniałem bo są jeszcze dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt310    1

Witam? Mam jeszcze pytanie odnośnie jazdy. U mnie maszyna wchodzi na maksymalne obroty i dopiero przyspiesza. Obroty wogóle nie spadają. Czy u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
variotta    9

do kolegi :

farmersNHtd95d

 

poza tematem z ciekawosci co do filmików to mam zapytani jak Ci sie sprawuje forszaj ? awaryjny czy podzielasz opinie maszyny nie do zajechania? jak kroko wycinasz pryzme to zas nie dostaje za bardzo powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Mozecie mi podpowiedzieć jak wyciągnąć teleskop w manitou mlt 524? Musze wymienic przewód który idzie  w środku bo zaczął obcierać o teleskop i moze sie przetrzec. Wybilem swozen ktory trzyma tlok z przodu i wykrecilem slizgi ale cos go jeszcze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj