Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
akmaly    701

Zgłosić się osobiście ze sprzętem? Do tej pory też trzeba było zgłosić się ale badanie wykonywane u klienta. Swoją drogą nie zaryzykowałbym pracy bez atestu, non stop kontrole itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

No ja pewności nie mam gdzieś czytałem tylko że trzeba na taką stację się zgłosić temu odnowiłem temat. Zanim nie zmieniły się przepisy odnośnie tego pomiaru z dysz w spisie było dużo podmiotów co wykonują te badania a na chwilę obecną tylko 125 na całą Polskę, z czasem może przybędzie więcej będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

dolnośląskie 3 punkty ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

127 ale u mnie został wiec się nie martwię - tym bardziej że na 5 lat jest mi nie potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

masakra jakaś - 20+km w jedną stronę, ale i tak pewnie mam blisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    837

U mnie wychodzi 95km, już to widzę jak sąsiedzi swoimi 60tkami jadą na przegląd. U mnie na szczęście mam 5 lat spokoju może w tym czasie coś bliżej zrobią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

Ok masz daleko ale dowiadywał się ktoś czy trzeba jechać czy na miejscu jak było do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Jak rozmawiałem to nikt nie wiedział jeszcze co i jak ma być bo teraz to dopiero na nowo wpisują te podmioty co będą mogły wykonywać atesty, przyjdzie wiosna to zapewne się wyjaśni. No ale głupota by było jak by weszło że trzeba do nich jechać zamiast tego co było dotychczas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

jak pisałem, trzeba się umówić w 20 i jechać na przegląd. my mamy punkt w centrum Wrocławia ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

a przepisy/znaki pozwalają na ruch ciągników rolniczych na drogach dojazdowych do tego punktu w centrum Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

w centrum. nie raz widziałem ciągniki z osprzętem. sam jechałem przez centrum ciągnikiem. mocno się rozglądałem na zakazy ale wydawało się że jadę na legalu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817
Dnia 7.02.2021 o 14:06, yacenty napisał:

jak pisałem, trzeba się umówić w 20 i jechać na przegląd. my mamy punkt w centrum Wrocławia ;)

Czyli co dowiadywałeś się i pewne że trzeba jechać z opryskiwaczem na badanie? nie tak jak do tej pory że sam przyjeżdżał na gospodarstwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

nie, póki co mam wywalone bo mam atest do 2023 roku


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

Ogólnie póki jest covid to nawet jak komuś się skończył atest to nie musi go odnawiać, bo zachowuje ważność do końca epidemii, póki co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

skąd takie info?

jakoś przeglądy np aut trzeba robić.

dopiero w czerwcu mi się kończy, ale dobrze by było wiedzieć jak to obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko jasne, jak podmiot prowadzący przeglądy ma uprawnienia mobilne to dojedzie, jak jest leniwy albo chciwy, to trzeba do niego dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poldeczek    0

Witam map pytanie chcący zrobić atest piorin na opryskiwacz czy muszę mieć uprawnienia do pryskania

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

Opryskiwacz potrzebuje atestu aby można było go używać, a ty uprawnień aby nim pracować. Atest pewnie możesz zrobić tylko po co jak nie możesz go wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    944

W okresie pandemii nie potrzeba ani tego ani tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25098

Do mnie w kwietniu sami zadzwonili i przyjechali. 140zł od sztuki

A może początkiem mają, już nie pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
    • Przez BOOGY93
      Witam wszystkich 
      Moje pytanie jest krótkie. Chcę kupić opryskiwacz. Nie ukrywam że wolałbym zaczepiany i najlepiej z beczką 2000 litrów ale niestety słyszałem opinie że takie opryskiwacze źle się zachowują na przechyłym terenie i mogą się po prostu przewrócić... Jeśli chodzi o zawieszany to w grę wchodzi nie większy niż 1300 litrów ponieważ niestety ciągnik może być za mały aby podnieść większy... Tak więc jaki na górki? Czy to prawda że ciągany może się przewrócić? Czy większe prawdopodobieństwo jest że to np ciągnik z zawieszanym straci stabilność? 
    • Przez Kacper6400
      witam szukam firmy która zajmuje się naprawą sterowników, oraz kompleksową modernizacją opryskiwaczy .
    • Przez mrursusc330
      siemka grupowicze ma pytanie ile powinno mniej wiecej kosztowac piaskowanie ramy i lanc opryskiwaca 300l bo zawiozłem do piaskowania i facet mi powiedział ze on za tą usługe chce 600zł wydaje mi sie ze jest to przesada i tak mysle spytam moze akurat ktos miał z tym styczność 

    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników instrukcję obsługi sterownika EH2  CAS.2.System do opryskiwacza Douven.Chodzi mi o ustawianie ilości cieczy na hektar.(górny panel na zdjeciu).Za pomoc byłbym wdzięczny.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj