Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 21:24

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 to brac czy nie brac tego nowego ibisa? mam do dyspozycji 125 Km i czy xls bedzie dobry? oczywiscie 4 korpusy... moznbo sie zastanawiam, czy ja go bede umiał ustwic na tych moich pochyłosciach... bo jak w jedna strone bedzie rył a w druga po wierzchu slizgał, to go w rame ugryze ;)... a słyszeliscie moze cos o pokazach na polu klientow?, chyba jakas uzywke kwerne wezme...
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 Dzisiaj, 19:05
  •  

#22 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 25 sierpień 2008 - 21:44

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 ja z pomoca sasiada ustawiłem pług (ibisa xxl) w pol godziny, ale sasiad juz pare setek swoim zaorał, później lekko poprawiłem i juz nie widac oddzielnych plugów

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#23 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 26 sierpień 2008 - 09:18

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 Zaorałem ibisem 3+1 30ha i jestem zadowolony, najważniesza kwestia to dobre ustawienie pługa. Jestem zadowolony. po zaoraniu 50ha odwróce tylko czuby. troche sie obawiałem przy kupnie tego pługa, ale jestem naprawde zadowolony.
Polecam.

#24 Share Lordzicho111

Lordzicho111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 październik 2008 - 21:49

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 Witam,
jest to mój pierwszy post na tym forum. Po przeczytaniu tego tematu - muszę go napisać.
Jestem użytkownikiem pługa Uni Grudziądz IBIS 4 + 1 - to nie jest pług!!! Tak jak pisaliście nie da się go ustawić. W jedną stronę orze płycej w drugą głębiej. Co jakiś czas spawam ramę ( ostatnio obrotnicę ). Na ciężkich glebach zmienia tor jazdy ciągnika (nie można utrzymać go w bruździe). Zaklejają się ścinacze skib. Zwołałem wszystkich specjalistów, nikt nie był go w stanie ustawić. Był nawet serwis z Grudziądza... też nie dali radę. Mógłbym wymieniać jeszcze dużo jego mankamentów, ale to chyba zbędne. Radzę tylko żeby dobrze przemyśleć zakup pługa polskiego producenta. Ja osobiście nie polecam. Przy pierwszej okazji będę go sprzedawał i kupię prawdopodobie od jakiegoś zachodniego producenta.

#25 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 14 październik 2008 - 08:29

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 ja opisałem o swoich problemach z IBISEM w dyskusji o Quick'u mi jeszcze nic nie pękło :o

#26 Share mietek180

mietek180

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:29

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 ja mam 1012 i chce kupic nowy pług tak ok 25 tysi pytałem sie o ibisa bo on mnie konkretnie interesuje i teraz nie wiem bo sa niezgodne informacje odnosnie ibisa 3+1 xl w ksiazece jest napisane ze wazy 1070 kg a w necie ze 1450 a to juz za duzo
myslałem narazie póki nie mam wału kupic 3+1 i xl mozna rozstawic na 56 to jak odkrece ostatnia skibe to bede mógł go rozkrecic szerzej a jak juz kupie L a ona ma juz rostaw tylko do 42 to jak odkrece ostatnia skibe do wału to 120 będzie za mało , Prosze jezeli ktoś wie ile moze kosztowac Kuhn master 3+1 na kołkach bo nie orientuje sie w tej marce i napiszcie coś o tych nowych ibisach bo tata troche się boi zeby orka szła dobrze a nie jak te stare ibisy ,
Wielkie dzieki z góry , jakby ktoś miał podobnego nowego ibisa to niech napisze do mnie 8800389

#27 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 10:26

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 Ja tam nie narzekam.
Zaorał już 200ha i zadnych problemów, orka idzie ładnie, z każdej strony zbiera równo, nic sie zakleja. Jestem zadowolony. Nic sie nie psuje, to juz nie ten sam ibis co te sprzed kilku lat.
Jak ktoś nie wierzy to zapraszam do mnie do gospodarstwa, pojedziemy w pole ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share mietek180

mietek180

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 16:03

Ja tam nie narzekam.
Zaorał już 200ha i zadnych problemów, orka idzie ładnie, z każdej strony zbiera równo, nic sie zakleja. Jestem zadowolony. Nic sie nie psuje, to juz nie ten sam ibis co te sprzed kilku lat.
Jak ktoś nie wierzy to zapraszam do mnie do gospodarstwa, pojedziemy w pole ;P

a jakiego masz ibisa i ile ma lat??

#29 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 16:06

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 3+1 xl

#30 Share mietek180

mietek180

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:31

3+1 xl

A ile wazy bo w necie jest napisane ze 1450kg a w prospekcie ze 1050kg i z jakim ciągnikiem u Ciebie chodzi ??

#31 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 20:28

ja mam 1012 i chce kupic nowy pług tak ok 25 tysi pytałem sie o ibisa bo on mnie konkretnie interesuje i teraz nie wiem bo sa niezgodne informacje odnosnie ibisa 3+1 xl w ksiazece jest napisane ze wazy 1070 kg a w necie ze 1450 a to juz za duzo
myslałem narazie póki nie mam wału kupic 3+1 i xl mozna rozstawic na 56 to jak odkrece ostatnia skibe to bede mógł go rozkrecic szerzej a jak juz kupie L a ona ma juz rostaw tylko do 42 to jak odkrece ostatnia skibe do wału to 120 będzie za mało , Prosze jezeli ktoś wie ile moze kosztowac Kuhn master 3+1 na kołkach bo nie orientuje sie w tej marce i napiszcie coś o tych nowych ibisach bo tata troche się boi zeby orka szła dobrze a nie jak te stare ibisy ,
Wielkie dzieki z góry , jakby ktoś miał podobnego nowego ibisa to niech napisze do mnie 8800389

czy napewno można rozstawić na 56!?

#32 Share mietek180

mietek180

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 17:48

czy napewno można rozstawić na 56!?

wiesz karol dzisiaj byłem i sie pytałem i xl maksymalnie da sie rozstawic tylko na 48 bo myslałem ze na 56 bo tak było napisane w ulotce takze sory za wprowadzenie w błąd:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 06 styczeń 2013 - 14:51

Pług 4 skibowy obortowy ibis 3+1 ja mam ibisa m i na maksa idzie go rozstawic na 42 . tylko ze trzy skiby biorą 150 wiec zawsze zabiera troche wiecej
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!