Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukasz2v51

Lukasz2v51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 17:33

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? Witam;p

Mam do was takie pytanie czy zna ktoś jakąś firmę lub gościa co potrafi wykonać naklejki na ciągniki rolnicze i tura...
Robiliśmy ze starszym polerkę na ciągniku Landini i niestety za mocno przycisną i naklejka po prostu się przetarła w kilku miejscach...

Malujemy tak że tura od MF 675 i także zamówił bym nowe naklejki VETO i 1000 Hydraulic...
Na ciągnik mi potrzeba naklejkę Mythos 110 Deltafive...(prawa i lewa strona tak samo na tura)
Przy zwężeniu naklejka była srebrna teraz zrobiła się praktycznie niebieska..(prześwituje lakier spod spodu)

Jeśli ktoś zna jakiegoś producenta proszę o jakieś namiary( nr tel. meil itp)

Dodam że firma z Boniewa ROL-MASZ czy coś takiego odpada...
Gość robił mi właśnie naklejkę na Landini Mythos110 i wykonał to fatalnie...na naklejkę dodatkowo czekałem blisko miesiąc a na allegro czas wykonania miał 2-3 dni...to samo na ulotce którą przysłał z naklejkami..
Zamawiałem u niego naklejkę "jednolitą" a on mi wykonał srebrne tło oddzielnie,,napisy oddzielnie(napisu deltafive wgl nie zrobił)...wysyłałem mu szablony na foli i papierze jak ma to wyglądać a on nadal że tak się wyrażę robotę spier**ił...
I naklejki do wyrzucenia..100 zł wydane na marne..

W załączniku fotka jakich naklejek potrzebuję...

Szukałem już w google producentów i do którego nie zadzwoniłem to naklejki na tura może by zrobił...ale na Landini odpada..

Dodam że szablony jestem w stanie odrysować i wysłać...

Pozdrawiam Łukasz

Załączone miniaturki

• landini 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? Dzisiaj, 13:31
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 11:34

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? A pytałeś u importera tych ciągników na Polskę?
http://www.landini.i...pl/kontakt.html

#3 Share EppS

EppS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:27

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? W najbliższym mieście idź do agencji reklamowej, średni grafik komputerowy powinien sobie z tym poradzić dalej to tylko wydruk na foli samoprzylepnej.
NAPIS ćWICZEBNY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? Dzisiaj, 13:31
  •  

#4 Share rolmasz

rolmasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Produkcja naklejek na maszyny rolnicze. Ponadto bibordy banery szyldy oklejanie tirów busów itp

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:55

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? .

Edytowany przez rolmasz, 09 styczeń 2014 - 19:57.

Potrzebujesz naklejki na ciągnik czy maszynę rolniczą? pisz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2014 - 10:57

Naklejki na ciągniki rolnicze zachodnie producent-zna ktoś jakiegoś? Witam, też poszukuję naklejek na landini, jeśli udało Ci się coś załatwić podziel się wiadomością.
Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź