elektrotech

Neostrada...pomoc

Polecane posty

elektrotech    6

Jak sami chyba wiecie jestem expertem w tej dziedzinie wiec jeśli ktoś bedzie miał jakis problem w tej sprawie to zapraszam na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

wiesz dlaczego jak masz tą puszke neostrade to ci net działa 10min a potem nie ma ja tak miałem na począdku a potem kupiłem słicz żeby do brachgola szedł net i teraz wszystko gra


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
wiesz dlaczego jak masz tą puszke neostrade to ci net działa 10min a potem nie ma ja tak miałem na począdku a potem kupiłem słicz żeby do brachgola szedł net i teraz wszystko gra

 

niewiem na jaki kurs muszę iść - ale to co piszesz nie jest po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Witam.

Jakie są wymagania co do linii telefonicznej żeby mieć neostradę? Bo nadal nie chcą mi założyć "Brak możliwości technicznych". A po drugiej stronie drogi w bloku wszyscy mogą mieć neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Witam.

Jakie są wymagania co do linii telefonicznej żeby mieć neostradę? Bo nadal nie chcą mi założyć "Brak możliwości technicznych". A po drugiej stronie drogi w bloku wszyscy mogą mieć neo.

Prosze na PW- ustale co jest tego powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan z infolinii tak? bo ja miałem tak że do was często dzwoniłem żeby coś zrobić a oni nie wiedzieli co to SP2.


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@elektrotech

Opróżnij skrzynkę. Bo nie mogę wysłać Ci PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
pan z infolinii tak? bo ja miałem tak że do was często dzwoniłem żeby coś zrobić a oni nie wiedzieli co to SP2.

 

no tak...czesto sa tacy co niewiedzą gdzie jest panel sterowania..itp......

 

bo ja miałem tak że do was często dzwoniłem żeby coś zrobić a oni nie wiedzieli co to SP2

bez jaj.... napewno wiedział...moze sam nie wiedziałes jaki masz system z jakim SP :)

:D ja wiem co to SP2..wiec nie tłumacz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
@elektrotech

Opróżnij skrzynkę. Bo nie mogę wysłać Ci PW :)

wysłałem ci PW -masz PCM ,na PW dostałeś info co masz zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Z neostradą mam dwa małe lecz denerwujące problemy

 

Pierwszy to samoczynne rozłączanie połączenia, czasami jest OK nawet jak coś sie ściąga kilka godzin, a czasami rozłącza sie co kilkanaście minut (o właśnie sie rozłączyło), co szczególnie drażni np. w czasie rozmowy na gg

 

Drugi to częste lagi transferu, licznik bajtów odebranych/wysłanych potrafi stanąć lub powoli naliczać co ~100, czasami sie to jakoś rozbuja a czasami stoi i nie można nic zrobić :D

 

Jestem kompletnie zielony i nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie tak z kompem albo neo ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to była babka chyba nowa i mowie jej: "mam Windows xp professional i SP2" a ona to "co SP2"


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
wiesz dlaczego jak masz tą puszke neostrade to ci net działa 10min a potem nie ma ja tak miałem na począdku a potem kupiłem słicz żeby do brachgola szedł net i teraz wszystko gra

 

Za pieruna nie mogę zaczaić o co w tym chodzi...Nawet nie wiem jak to poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wszystkie te problem znikły gdy kupiłem router do podzielenia łącza na 2 kompy


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Drugi to częste lagi transferu, licznik bajtów odebranych/wysłanych potrafi stanąć lub powoli naliczać co ~100, czasami sie to jakoś rozbuja a czasami stoi i nie można nic zrobić :D

 

Jestem kompletnie zielony i nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie tak z kompem albo neo ?? :)

 

A masz jakegoś anty wirusa??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
A masz jakegoś anty wirusa??

Jest AntiVir, myślisz że to on zamula/blokuje przepływ danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

może jest jakiś wirus. nie zawsze anty wir zadziała. czasem wirus (chyba taki się trojanem nazywa) będzie rozłączał neta i próbował połączyć (przeważnie przez płatny numer typu 0700 )


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Czy ktoś mi wyjaśni jaki jest klucz WEP w moim liveboxie? w panelu administracyjnym jest niby w formacie xx:xx:xx... itd ale jak to wpisze w komórke to mi nie działa net, a jak wyłącze zabezpieczenia w LB to wszystko gra, ale bbez zabezpieczeń nawet na mało zaludnionym terenie to obawne.. a na zasięg nie narzekam, na podwórku poza domem mam, w piwnicy 2 pietra niżej też :]

i jaki jest powód że czasami poprostu net zmuli sie tak ze tylko reset twardy LB pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi to sie nieraz nie chce net włączyc i musze włączyc od nowa komputer i problem znika. co może być przyczyną? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41
Mi to sie nieraz nie chce net włączyc i musze włączyc od nowa komputer i problem znika. co może być przyczyną? :rolleyes:

Może nie masz ustawionego skryptu ponownie łączącego po przerwaniu połaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Właśnie czemu sie rozłancza neostrada byłem u kolegi dzisiaj i ciągle mu sie rozłancza ja też jestem w w Neostradzie ale nie rozłancza mi sie. Kolega sie pytał co moze być przyczyną tego ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Mam małe pytanko lepszy będzie internet Radiowy czy Neostrada i jakie są opłaty w danej prędkości i za założenie????

 

Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wiesz co chyba Neostrada bo z radiowym to nie wiadamo mój kolega ma radiowy i jak pada deszcze czy jakis wiatr to mu nie działa ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj