Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

71 odpowiedzi na ten temat

#41 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 18 maj 2012 - 20:46

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie I jak po konkursie, coś zdobyliście?

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 01:51
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2012 - 21:05

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja zmyłem się tak po drugiej. Z tego co mi mówił nauczyciel byłem 12, co i jak na maila jeszcze roześlą. Może ktoś mnie widział, siedziałem w auli nr 2, wyższy blondyn w czarnej kurtce????

#43 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 maj 2012 - 18:25

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Znowu mi się nie udało :P
Aby 2 miejsce :) Miałem ambicje na więcej :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 01:51
  •  

#44 Share pisklaczun

pisklaczun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 20:06

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie tak postanawiam odnowić tema.
Panowie macie arkusze z poprzednich lat?

#45 Share michal12301

michal12301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 21:01

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Jutro też biorę udział.

#46 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 22:12

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Panowie... o mlodocianych czesto padaja pytania, ile moze dzwigac, w jakim wymiarze ma pracowac itd, Ja to zawsze sobie ustawy czytalem, jakos najlepiej sie wiedza utrwalala ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#47 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 22:26

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie ile powinny zachodzić za siebie osłony, barwa elementów, normy ce i we, hałasy i wysokości pomieszczeń, co to ergonomia, od której strony sprzęgło, coś zawsze o środkach typu jaki max wiatr lub co z opakowaniami zrobić. Pytania dość typowe.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#48 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 22:36

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie poszeszyly sie zagadnienia z tego co widze :blink:

w 2010r i 2011 bralem udzial na SGGW, ktoregos razu nawet z jakims uzytkownikiem z AF sie zgadalem ;) w 2010 bylem 22 na bodajze 180 uczestnikow ;)

Kontakt 661995047

#49 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 22:43

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie No ja byłem w 2011 i 2012 i za drugim razem zrobili mnie w bambuko :ph34r:

#50 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 16:30

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @Kris14 pamiętam jakoś Ci coś z nagród cieli. Mieliśmy okazję przez chwilę pogadać :D W tym roku znowu się udało :D może tym razem coś się w Wawie da.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 19:22

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie No ja już nie startuje :)
Po moim 'przypadku' zmienił się regulamin i dodano taki wpis
"Laureaci etapu centralnego z poprzednich edycji Konkursu nie mogą brać udziału w Konkursie."
Niestety wypadło na mnie ;)

#52 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 23 marzec 2013 - 14:22

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Witam,witam, wygrałem etap szkolny. Także do zobaczenia w Warszawie. :)

#53 Share Volt

Volt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 14:54

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja również wygrałem etap szkolny, zdobywając skromne 23 punkciki ;)

Widzimy się 19 kwietnia w Warszawie ! :)

#54 Share gabrysiek

gabrysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 14:56

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie No niestety zająłem 2 miejsce po dogrywce z 19 pkt . Obecnie jestem na liście rezerwowej- szkoda. Do pierwszego miejsca zabrakło mi 1 pkt i już byłby remis i dogrywka. Szkoda, ale za to za rok wierzę, że będzie lepiej. :D

#55 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 23 marzec 2013 - 16:04

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Profesor mi coś wspominał,że 25 kwietnia etap centralny w Warszawie, na internecie wszędzie jest napisane,że 19 kwietnia i już sam nie wiem.

#56 Share Volt

Volt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 16:20

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Na 100 % II etap odbędzie się 19 kwietnia.

#57 Share Volt

Volt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 18:19

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Jednak pomyłka nastąpiła i Etap II ma odbyć się 25 kwietnia właśnie dostałem taką informację od mojego Profesora.

#58 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 19:28

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie drugi etap 25. 14 owiur jest :D To panowie się widzimy :D

#59 Share Volt

Volt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 21:31

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Mam takie pytanko. Korzystacie jeszcze z jakiś materiałów dodatkowych (nie licząc tych podanych przez organizatorów) ?

Ponieważ z tego co czytam to mało pytań pokrywa się z tymi podanymi.

P.S hmm 14 owiur ??

Edytowany przez Volt, 23 marzec 2013 - 21:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 23:53

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja na owiurze startowalem z bloku mechanizacji. uczac sie Agrobiznesu, w szkole z rolnikami dalem rade a na regionalnym na 33 mialem 6 miejsce ;)

Kontakt 661995047