Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

71 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 20:35

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Witam :D Niedawno były eliminacje szkolne. Chwalcie się ile pkt i z kim widzimy się w Warszawie :D o i jakby ktoś powiedział co jest w tej drugiej części :D W szkolnym miałem pierwsze miejsce i 25/30 pkt.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 04:04
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 marzec 2012 - 21:02

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie W gimnazjum jest na temat bezpieczeństwa w rolnictwie ale nie wiem co i jak trzeba zrobić jedni mówią że plakat trzeba zrobić.

#3 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 28 marzec 2012 - 21:30

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Chodzi pewnie o technikum. Pisałem to wczoraj, nie licze na jakies zaszczytne miejsce bardziej cieszylem sie ze zwolnienia z lekcji :))
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 04:04
  •  

#4 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 28 marzec 2012 - 22:08

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ze mną w Warszawie się zobaczycie, bo wygrałem szkolny etap. Miałem 22 pkt. Nie wiem czy to dużo. Sami oceńcie. :)

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#5 Share ForestSpirit

ForestSpirit

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 15 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 22:09

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie 23/30 i pierwsze miejsce w szkole. Do zobaczenia w Warszawie :)

#6 Share ciastek12

ciastek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 22:38

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie 25/30 pierwsze miejsce...wiecie może kiedy jest ten konkurs w Wa-wie?

#7 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 29 marzec 2012 - 16:23

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @ciastek12 18 maja roku bieżącego :)

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#8 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 19:23

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Więc trzeba się będzie jakoś zebrać i pogadać :D
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#9 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 19:58

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @Hanter150 mam nadzieje, że może się uda, gdzieś na poczekalni pogadać. :)

#10 Share ForestSpirit

ForestSpirit

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 15 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 20:22

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Na pewno będzie sporo czasu. Jeżeli się nie mylę to konkurs piszemy koło 10 a wyniki będą o 15. A musimy tam się stawić już przed 9. Także o czas nie ma się co chyba martwić :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 20:24

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie I ja się wybieram ;)
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#12 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 19:36

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Na pewno będzie sporo czasu. Jeżeli się nie mylę to konkurs piszemy koło 10 a wyniki będą o 15. A musimy tam się stawić już przed 9. Także o czas nie ma się co chyba martwić :)

Ja też mam taką nadzieje, że będzie tak jak mówisz :)

#13 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 20:14

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie A co dostaliście za szkolne?

#14 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 20:46

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @Hanter150 nauczyciel od mechanizacji postawił mi piątke a Wam?

#15 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 21:15

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Jeszcze nic ale mam dostać duży zestaw kluczy stanleya prawdopodobnie lub covala. Gość z krusu zapytał co chce więc powiedziałem że klucze. Ma mi wręczyć na zakończeniu roku maturzystów. Już 4 rok tak robią żę najpierw pytają i potem wręczają bo coś mówił że około 400 zł mogą z Krusu na to przeznaczyć. Ocena też wpadnie pewnie no ale nie mam takich przedmiotów rolniczych bo na Architektórze Krajobrazu jestem więc trzeba będzie sora naciągnąć na ocenke z czegoś.

#16 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 13:53

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @Hanter150 tylko tyle dostałem, może na jakimś apelu coś jeszcze otrzymam.

#17 Share ForestSpirit

ForestSpirit

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 15 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:03

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Jak narazie nic. A poza tym wątpię by oprócz dyplomu coś było. Jeżeli chociaż to będę miał.

#18 Share Madzia92

Madzia92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 12:17

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Również wybieram się do Warszawy. Widzę że przewaga mężczyzn :)

#19 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 12:43

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @Madzia92 dobrze że jedna pani też będzie w Warszawie :) Może będzie więcej pań, ale nie wszystkie muszą mieć konto na AF. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 13:29

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ooo fajnie :D ma ktoś może pytania jakie były w tamtym roku? i na czym polega to pisanie z oglądanego filmu? słyszałem że takie coś jest.