Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

71 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 08:58

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Qurcze Owiur 19 sory :D coś mi się przestawiło :D
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 12:15
  •  

#62 Share Rafalek987

Rafalek987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 11:38

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie witam :)
mam pytanie czy punkty z konkursu szkolnego liczą się dalej???;>

#63 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 11:40

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Nie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 12:15
  •  

#64 Share Volt

Volt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 12:01

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie A mam pytanie, jak będzie przebiegać ta Olimpiada. Chodzi mi dokładnie o część praktyczną i teoretyczną (ile można pkt zdobyć itp.) oraz mniej więcej ile trzeba mieć procent, żeby zostać laureatem (w poprzednich edycjach jak wyglądało) ponieważ nie mogę znaleźć żadnych informacji :/

#65 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 12:31

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Na stronie organizatora jest wszystko opisane
http://www.agromecha...harmonogram.pdf

Część teoretyczna- test z pytaniami, za błędne odpowiedzi są ujemne punkty, następnie jest test graficzny- na slajdach pokazywane są zdjęcia i należy napisać jakie są nieprawidłowości na tym zdjęciu, nie zgodne z BHP i ergonomią. Jest chyba 10 zdjęć, na każde zdjęcie 1 minuta.
Nie ma części praktycznej.

Ja nie pamiętam dokładnie, ale chyba miałem coś ok 38p za wszystko albo 33 i miałem 2gie miejsce.

Ale spokojnie, były osoby które miały ładne punkty na minusie :D (tylko ciekawi mnie jak przeszli pierwszy etap skoro nie mają żadnej wiedzy).

W pierwszym roku poszedłem na żywioł- udało się, na drugi raz kułem 2 tygodnie wszystkie materiały też się udało. Warto.

#66 Share Rafalek987

Rafalek987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 marzec 2013 - 21:01

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie kolego możesz Mi podesłać na emeila: rrafaello987@wp.pl przydatne materiały które Ty miałeś do nauki ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share Volt

Volt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 21:22

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Mam pytanie odnośnie osób, które brały udział udział w poprzednich edycjach więc test z ilu pytań się składa 30 ? Tak jak na eliminacjach szkolnych czy więcej ? oraz jak wygląda część praktyczna czyli opisywanie obrazków ? Jest jeden obrazek i opisuje się go czy wyświetlają kilka i każdy trzeba opisać. Jak tak to ile jest tych obrazków ?

#68 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 04 marzec 2015 - 18:48

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Kto w tym roku będzie na etapie centralnym ? 

#69 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
    Weterynaria

Napisany 17 marzec 2015 - 16:17

Czy za etap szkolny otrzymaliście od KRUSu dyplom i nagrody ? 

#70 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 09 kwiecień 2015 - 17:52

jutro kolejna edycja :)

#71 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
    Weterynaria

Napisany 10 maj 2015 - 16:38

Kowal995 które miejsce miałeś w tym roku ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#72 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 21 maj 2015 - 21:48

5 :)