Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere czy New Holland

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mateusz1575m1

mateusz1575m1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 17 listopad 2008 - 13:14

John Deere czy New Holland Moim zdaniem powinieneś wziąć JD to są dobre działające bez zarzutu ciągniki jestem posiadaczem 2 JD i bardzo dobrze się spisują na powierzchni 220ha

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere czy New Holland Dzisiaj, 21:38
  •  

#22 Share krystiano35

krystiano35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 17 listopad 2008 - 15:55

John Deere czy New Holland Mi też sie wydaje że lepszy będzie JD mam starego i nie narzekam naprawde dobre ciągniki jedyna wada tych ciągników to cena części ;) ale teraz do wszystkich zachodnich są drogie części

#23 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 22:46

John Deere czy New Holland new Holland tańszy od john deera ok 50 tys o podobnych bajerach.i ten i ten jest ok.ale stosunek jakości do ceny ...

#24 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 19 listopad 2008 - 07:51

John Deere czy New Holland Mialem okazje byc na pokazach jd i new hollanda. I oba byly podobne,to wrazenia z jazdy jelonkiem duzo lepsze. Ciszej,mniej trzesie i duzo ladniej w srodku. Tyle,ze faktycznie new holland tanszy i serwis tez taniej wyjdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 24 listopad 2008 - 23:19

John Deere czy New Holland mam taki dylemat.zadatkowalismy jelonka w czerwcu w euro a cena podskoczyla do 198tys zl teraz john dera 6330 basic .i mam duzy dylemat co wybrac..ma byc ciagnik glowny.na 30hektarach narazie.20 h to zielonki.plugi.rozzutnik 8t ,agregat.przyczepa claas43m3 z nozami do sianokiszonki-co liczy sie z transportem ok 2 km od domu mam laki.prosze o porady..niewiem co wybrac,boje sie elektroniki w NH..prosze poradzcie cos

#26 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 08:07

John Deere czy New Holland Jak zadatkowales to prawa jest chyba jasna. Ile bylo tego zadatku?? Bo wiesz,ze zadatek oddaje sie ray 2 w razie zerwania umowy,a zaliczke w tej samej kwocie. Taka subtelna roznica.

#27 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 08:54

John Deere czy New Holland Rzeczywiscie jeśli poszedł zadatek to sprawa jasna, chyba że 500 zł dałeś ;)

@OPTIMUSpRIME -nigdy nie miałem przekonania do prostych wersji Jelonków (po prostu nie podobają mi się) i na pewno wziąłbym wersję Premium.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 09:56

John Deere czy New Holland z zadatkiem niebedzie robil problemow,juz gadalem z nim.kwestia tego co wybrac??poradzcie mi.ten john deer jest goly.przekladniapower reverser 16/16 z revesrem elektrohydraulicznymto najwiekszy bajer.podstawowa wersja z obciaznikami.poszezanymi oponami z wersji comfort i dodatkowa 3 para wyjsc hydrauliki za 200tys brutto prawie(51 tys euro)...to strasznie drogo,a wygody wcale.jednak boje sie elektroniki w NH.on jest za 200brutto wypasiony.electrocommand,540eco,4 pary wyjsc hydrauliki,balony szerokie,obciazniki,sterowanie na blotnikach.w wersji plus..jakbym pomeczyl to za 200 by oddali 6030 6 garow 117KM.co sadzicie o tym??

Dodaj odpowiedź