samczyk1991

Tablet vs smartfon, co kupić ?

Polecane posty

ogorras    1

wcześniej pisałem, że mam nokię, która raz na tydzień ładuję, smartfona w dzisiejszym świecie trzeba mieć w innym celu, o czym kilka postów wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

no bo smartfona nie kupuje się do komunikacji tylko dla lansu... Wiesz, fajnie tak w towarzystwie wyciągnąć taką zabawkę pojeżdzić trochę paluchem po wyświetlaczu żeby wszyscy widzieli a potem położyć na stoliku i co chwilę spoglądać czy jakiś emil nie przyszedł od wp albo esemesiak... ;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorras    1

ja cenie w nim zupełnie inne cechy, typu dobrą nawigacje, możliwość odbierania mail, bezpośrednie drukowanie, odnajdowanie interesujących punktów w mojej lokalizacji, dobry aparat dostępny w każdej chwili, dostęp do google, jednym słowem mnogość aplikacji. Każdy smarfon jest inny, skonfigurowany pod indywidualne potrzeby. W zwykłym telefonie tego nie ma, a dla lansu taki smartfon kupowało się z 5 lat temu. Teraz każdego stać na te urządzenia, więc nie uważam, że służą do lansu, a wręcz czasami to narzędzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja swoim Samsungiem Galaxy SII robię wszystko. Przeglądam neta, sprawdzam pocztę, słucham muzyki, sprawdzam rozkład jazdy komunikacji miejskiej, korzystam z nawigacji, oglądam telewizję internetową, korzystam ze skype, robię mnóstwo fotek. Dla mnie to niezbędne urządzenie :)

 

Jakbym chciał się lansować kupiłbym iPhone ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ja swoim Samsungiem Galaxy SII robię wszystko. Przeglądam neta, sprawdzam pocztę, słucham muzyki, sprawdzam rozkład jazdy komunikacji miejskiej, korzystam z nawigacji, oglądam telewizję internetową, korzystam ze skype, robię mnóstwo fotek. Dla mnie to niezbędne urządzenie :)

 

Jakbym chciał się lansować kupiłbym iPhone ;)

Szkoda, że nie nadaje się do siewu nawozów ;) i kopania kartofli. Przepuściłem przez swoje ręce wiele "telefonów" i nie znalazłem takiego do wszystkiego.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gjanicki    0

Samsunga posiadam. Nie narzekam. Z tego co zauważyłem to spece polecają Samsungi lub HTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian0188    0

dobry telefon z androidem najlepiej z nowa bateria o duzej pojemnosci (im wyzsza cyfra zywotnosci np 2000 w zwyz tym lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Górnik w kilku tematach.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska    0

Swego czasu miałam Ipada i powiem tak: jak ktoś nie gra w gry, czy nie wykonuje jakichkolwiek prac na nim to szkoda pieniędzy. Zdecydowanie smartfon wygrywa.


Dum pugnas victor es!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KroneMat    17

Jaki tablet polecicie do użytku domowego typu przeglądanie stron internetowych,komunikacja przez skypa, słuchanie muzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarkXC    1

Szczerze to nie wiem, czy ktoś jeszcze używa tabletu. Smatfon to podstawa, a jeśli już chcesz kupic jakiś dodatkowy sprzęt, to lepiej zdecydować się na notebook niż tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stragiman    0
Dnia 30.11.2020 o 07:50, MarkXC napisał:

Szczerze to nie wiem, czy ktoś jeszcze używa tabletu. Smatfon to podstawa, a jeśli już chcesz kupic jakiś dodatkowy sprzęt, to lepiej zdecydować się na notebook niż tablet.

Jestem podobnego zdania, smartfon to jednak bardziej to załatwiania spraw mobilnie, a to na szybko zdjęcie wysłać czy coś. Co do tabletu, to jednak są już notebooki niewielkich rozmiarów, a jednak klawiatura ułatwia korzystanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaudw    2

Mój aktualny telefon na spokojnie jeszcze ma ok. 2 lata gwarancji.

A poprzedni telefon jaki miałem i to też był Huawei, to już jest dawno po gwarancji i nadal działa prawie jak nowy, ale już na pewno nie najlepiej.

Kupuję tylko wtedy kiedy mi się telefon całkowicie popsuje i głownie na promocjach.  Można sprawdzić sobie je tutaj https://coupondojo.pl/ 

Edytowano przez kaudw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj