Skocz do zawartości

Zdjęcie

feraboli 120 entry prasa co sądzicie??

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rantflejsz

rantflejsz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 20:02

feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? witam wszystkich.chciałem się dowiedzieć czy może ktoś ma z was prase feraboli 120 entry.interesuje mnie jak chodzi,czy spisuje się i nie jest awaryjna? chce zakupic nowa prase z Rolsadu dla tego chce znać wasze opinie na ten temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? Dzisiaj, 21:56
  •  

#2 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 19:39

feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? Kolego tej prasy nie mam. Miałem zamiar ją jakiś czas temu kupić ale wybrałem używaną Krone (dobrze na tym wyszedłem) jak oglądałem tą Feraboli to ona na pierwszy rzut oka mi się nie podobała między innymi: zegary na prasie były by słabo widoczne z ciągnika osłona ta z przodu przeszkadza przy patrzeniu czy pociągnęło siatkę a tak w ogóle to jakościowo wyglądała jak Sipma taka jest moja opinia.

#3 Share wedelowy

wedelowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 20:58

feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? Rozmawiałem z użytkownikiem takiej prasy. Bardzo ją chwalił w przeciwieństwie do Sipmy, która miał wcześniej. Mówił, że po feraboli bele są dużo lepiej zbite. Warfama z-543 to chyba to samo co ta Ferabolka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Banitasnk

Banitasnk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 12:52

feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? Witam. Jestem tu nowy i wypada się przywitać, więc: Witam wszystkich.
Jestem użytkownikiem pracy feraboli entry 120 i muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobra prasa. Zrobiłem nią w tym roku 2000 bali jest to jej pierwszy sezon. Awarie: łańcuchy od podbieraka się naciągnęły i musiałem je skrócić, i jeszcze śruby od zamykania komory, się urwały z jednej strony. Ale to z mojej winy bo prasa pracowała w bardzo trudnych warunkach (bieszczady). Ta osłona siatki trochę przeszkadza więc jeżdżę bez niej.
Ogólnie prasa bardzo szybko podaje siedkę, jest lekka i dobrze zbija bale.

#5 Share adamus12

adamus12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 11:02

feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? Też mam, taką prase i zrobłem nią w tym sezonie 3500bel i tak jak kolega opisuje,ale dlaczego tobie urywają się sruby od komory ? Prasa bardzo dobra POLECAM!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Banitasnk

Banitasnk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 09:00

feraboli 120 entry prasa co sądzicie?? Pracowałem na dużych stokach i cały ciężar był skierowany w stronę komory (tyłu prasy) gdy podjeżdżałem pod górkę. Z serwisu powiedzieli że to są śruby zabezpieczające. A może stosował ktoś w tych prasach szerszą siatkę do owijania?