Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa Krone KR 130

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ajer12

ajer12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 18:42

Prasa Krone KR 130 Witam, mam na oku zakup prasy krone kr 130, napiszcie mi cos o niej bo w moich okolicach nikt takiej nie ma no i nie mam kogo sie poradzic. pozdrawiam i wielkie dzieki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Krone KR 130 Dzisiaj, 17:16
  •  

#2 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 19:23

Prasa Krone KR 130 bardzo dobry sprzęt polecam

#3 Share mariusz999

mariusz999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:Weterynaria i rolnictwo.
    Zetor Team

Napisany 26 marzec 2012 - 19:50

Prasa Krone KR 130 Prasy krone to górna półka to tak jak byś co najmniej jeździł mercedesem naprawde warto sam mam krone kr 125 od pięciu lat zrobiłem około 5 tysięcy bali. Jak bym miał kupować nową prase to napewno wybiore krone.

#4 Share Spyke1004

Spyke1004

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 11:18

Prasa Krone KR 130 Bardzo dobry wybór wszystkie łożyska w niej są samosmary a dostepność łożysk jest w kazdym sklepie rolniczym dostaniesz łozysko bo tylko numer musi sie zgadzac ja sam mam od 3 lat krone kr125 i jakbym mial na nowo kupowac to tylko krone lux sprawa mało awaryjna i prosta w jakielkolwiek naprawie katalog czesci masz w necie i sam sobie mozesz wszystko naprawic i wymienic lozyska i co najwazniejsze kronowki maja bardzo male zapotrzebowanie mocy ja prasuje 360 3p i bez problemu daje sobie rade a jezdze zarobkowo pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share thebest2895

thebest2895

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 17:03

Prasa Krone KR 130 Sąsiad ma prase krone i nie narzeka.

#6 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 29 marzec 2012 - 18:28

Prasa Krone KR 130 Krone to naprawde dobre prasy, wiele użytkowników wypowiadało się tu na forum bardzo pozytywnie o tych prasach. W tamtym roku dalszy sąsiad sprowadził sobie taką nową,sprasował ok.500-700 bel -zero awari,zbicie beli w pełni zadowalajace,aż miło patrzeć jak nią pracuje..

#7 Share bamber60

bamber60

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 16:13

Prasa Krone KR 130 a czy moze wie ktos jak matuje sie lancuszki do aparatu owijania sietka przy prasie krone 125[czerwona] z gory dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share tom1989

tom1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 grudzień 2015 - 20:16

Prasa Krone KR 130

Nie chce zaśmiecać forum więc zapytam tutaj, mam krone kr130 z wąskim podbieraczem i pytanie czy bez większych przeróbek można założyć szeroki podbieracz? Na pierwszy rzut oka na pewno z boku trzeba trochę wyciąć blach bo szeroki podbieracz nie uniesie się do góry ale czy poza tym są jeszcze jakieś przeciwności? Czy mocowania pasują, czy odległość pobieracza od dolnego wałka będzie odpowiednia? Wiem, że najłatwiej sprzedać prasę i kupić z szerokim podbieraczem ale wiem co mam, prasa jest w bardzo dobrym stanie więc szkoda się jej pozbywać.