Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CX90

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sport

Sport

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 20:17

Case CX90 Witam.
Mam okazję zakupić ciągnik case cx90 za ok 55000zł rok 1998 z turem. Niestety problemem jest to że, nie działają półbiegi. Dokładnie nie wiem w czym tkwi problem z tymi półbiegami, i właśnie nie wiem czy opłaca się brać taki ciągnik. Miał ktoś może podobny problem, i może mi powiedzieć ile kosztuje naprawa i na czym będzie polegała, czy psują się raczej drobne rzeczy czy to coś poważnego . Czy można pracować bez półbiegów? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik rolniczy Case 5150 Maxtrack ( SUPER STAN !!! )

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Case IH
  • 63000.00 PLN
  • 21 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CX90 Dzisiaj, 16:41
  •  

#2 Share Service

Service

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 21:52

Case CX90 tzn tak napewno jakiś półbieg musi działać w innym przypadku by nie jeździł
półbiegów ma 3
jeżeli jakieś półbiegi nie działają może być najczęściej cewki w granicy 1000zł jedna
mogą być popalone tarczki jakies 10tys + robota
lub brudny olej co pozapychał cewki lub lousensing
bez półbiegów nie robota zostaje Ci 8 biegów czyli gorzej jak w c360

#3 Share plastik

plastik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 19:07

Case CX90 co ty mówisz chyba założyłes se agro foto żeby pisać głupoty albo jestś dzieciakiem który umie szybko czytać i pisać
a propo tego case to ona ma 2 półbiegi i na jednym niemożna jeździć bo popsujesz drugi remont to jakieś 3000 góra 3500 tarczki i do tego robocizna

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 29 marzec 2012 - 21:14.

#4 Share Service

Service

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 10:09

Case CX90 w sumie może i masz racje pomyliło mi sie są albo 2 półbiegi albo wcale i tak tłumaczy praktyka i katalog częśći.
to że nie można jeździć na jednym półbiegu bo drugi się popsuje to prosił bym Cię opisz jak wygląda działanie półbiegów i jakim cudem popsuje się nie używany koszyk. co do kosztów naprawy nie negocjujmy.
w 90% jazda pod koniec na spalonych tarczkach pali też ich obudowe czyli koszyk więc trzeba i nie brać pod uwage wymiane wałka
dochodza jakieś łożyska. obowiązkowo olej filtry . i żeby serwis zrobił to za 30h roboty to musi nieźle biegać
zadzwoń do serwisu i pododawaj ceny zobaczysz ile wyjdzie
a biorąc się za wymiane tarczek bo nie dział półbieg to musisz być niezłym optymistą
a o mechanikach w stodole nie rozmawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share piotrad12

piotrad12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 18:31

Case CX90 Wie może ktoś jaką funkcję pełni czujnik przy pedale sprzęgła w case cx 80?

#6 Share ursus-5314

ursus-5314

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 12 luty 2014 - 18:41

Case CX90 ja miałem cx 80 i także rozleciały się półbiegi. Zaprowadziłem do mach. i same części wyszły mnie ok. 14 tys. a do tego robocizna to razem 17tys, nie remontowałem do więc tylko sprzedałem co i tak lepiej dla mnie wyszło niż dla kupującego, bo kupiłem go za 53 tys, a sprzedałem za 38. Do tego dodam ża ma wadliwy i słabo działający rewers. Nie polecam tego ciągnika. :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 11 czerwiec 2016 - 10:36

Case CX90

Witam

Mam pytanie do użytkowników case cx 90. Sprawa dotyczy wymiany oleju w skrzyni, mianowicie ten model ma jeden korek spustowy, który jest widoczny czy jest jeszcze gdzieś drugi np pod obudową?

Dodaj odpowiedź