Zaloguj się, aby obserwować  
turysta246

Rezygnacja ze studiów vs KRUS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
turysta246    0

Witam

Noszę się z zamiarem rezygnacji ze studiów w ciągu najbliższych dni, żeby w pełni przejąć obowiązki na gospodarstwie rolnym.

W związku powyższym czy musze poinformować KRUS lub ARiMR( korzystam z pomocy dla młodych rolników) o zaistaniałej sytuacji czy nie jest to konieczne?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chłopie ty się wyucz dobrze a na prace jeszcze przyjedzie czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Frytek A może ma taką sytuację w domu że musi przejąć gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No fakt może tak ale szkoda rzucać naukę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

jesli masz juz odpowiednie wyksztalcenie to agencja nie ruszy cie a krus ruszy cie jesli nie placisz ubezpieczenia i wtedy lepiej samemu sie zglosic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piszczu
      Jeżeli jestem ubezpieczony w krusie to moge podjąć prace na etat? Wtedy musze byc ubezpieczony w zusie i zawieszam krus,czy w nim zostaje? Jak to wygląda?
    • Przez barczjano1988
      Witam 
      Małe pytanie do ilu lat wstecz krus może żądać spłaty składek. Brat mojej Mamy posiada gospodarstwo razem z żoną jakieś 10 lat temu żona go wypisała ponieważ pracował za granicą, w sumie wyszło tak że trochę pracował trochę nie nie był ubezpieczony. Teraz chcą przepisac gospodarstwo na syna ale boją się ile lat wstecz krus każe płacić składki?
    • Przez Tomasz2000
      Witam, 33 lata mieszkałem w gospodarstwie z rodzicami. Po ślubie w 2009 tescie przepisali nam 1.5h ziemi. Miesiac temu przemeldowałem sie do zony gdzie na działce przepisanej przez tesciow wybudowalismy dom. Chciałem przejsc do krus-u z racji ze mam odpowiednia ilosc ziemi przeliczeniowego 1.34h. I tutaj pytanie czy bedą kary za niezgłoszenie do krus ziemi??. Zadnie dotacje z krus nie były brane . Ziemia nie była uprawiana.
    • Przez PatrycjaJ
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety potrzebnej do pracy licencjackiej.
      Link: https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5ad49fcd51f2a/
      Z góry dziękuje za poświęcony czas
    • Przez Danielkoltun
      Witam , Na początek PROSZĘ o pomoc kogoś obeznanego . Sprawa wygląda tak że jest umowa ustna z właścicielem pola któremu płacę dzierżawę ja piszę o dopłatę i to wszystko . Dzisiaj przyszło pisemko że jest do zapłaty 5500 tyś za to że pan xxx od którego zbieram to pole nie płacił swojego ubezpieczenia , Może ktoś miał podobny przypadek ??? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj