emilko

Bieganie

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

A jeśli sport jest taki zdrowy, to czemu profesjonalni zawodnicy po 30 -tce mają takie ubytki na zdrowiu, że już do żadnego sportu się nie nadają ?

Być mogą z tego nawet ochwat chwycić.           :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

No właśnie u mnie jest podobnie. Jakoś nie mogę się zebrać, a brzuch rośnie.


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rusto z bieganiem nie taka prosta sprawa, trzeba powoli i spokojnie aby nie zniszczyc zdrowia, na początek radzę lekki fitnes a przede wszystkim dieta, ogranicz biały cukier zrezygnuj z białego pieczywa na rzecz ciemnego odstaw słodkie a zobaczysz zaraz różnicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareczek10    0

@zetorlublin7341 znasz się na dietach? A możesz mi doradzić, czy taka oparta na sokach i koktajlach będzie dobra? OcZywiście właśnie w połaczeniu z ćwiczeniami fizycznymi, bo w sumie inaczej to trochę bez sensu. I jaby mi ktoś jeszcze powiedział ,w czym ja mam te soki robić najlepeij to tez będę wdzięczny. Pomyślałem o sokowirówce, czym takim www.cookstore.pl/wyciskarka-sokowirowka-wolnoobrotowa-7w1-z-sapir,id1196.html ale poczytałem i teraz zastanawiam się, czt nie lepszy będzie jakiś tańszy blender? Choć jeszcze patrząc z innej strony to czy blender faktycznie podoła robieniu soków? Wątopliwe mi się to wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja na 60m mam 8.9sek a poniżej 10sek już w podstawówce schodzilem (9.8s)
Na 1km mam około 3.30 w podstawówce robilem w 4.20

Niestety w szkole średniej i gimnazjum nie mieliśmy biegów na czas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mareczek a co chcesz osiągnąć, schudnąć masę zbudować czy coś jeszcze innego, zapraszam na pw coś powiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania1978    2

blender chyba będzie przydatny do gęstych koktajli, myslę, że pokrojone drobno twardsze warzywa też zmiksuje, o ile to jakaś dobra marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja88    0

Zaczęłam biegać wiosną i z czasem biega się coraz lepiej


Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanek95    0

Ja  okresach letnich biegam codziennie :D


Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masquerade    2

tylko że w naturalnym środowisku zwierzęta są w ciągłym ruchu, a nie leżą przed telewizorami albo laptopami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLiws    0

Biegam tak może ze dwa - trzy razy w tygodniu :) częściej niestety nie mogę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

I prawidłowo. Częściej jest niewskazane bo trzeba się zregenerować po bieganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Warto jest Waszym zdaniem kupić sobie do biegania nike air max? 


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nike air max akurat mają mało wspólnego z bieganiem, to są raczej buty na codzień do szpanowania

 

do biegania najlepiej jakieś lekkie buty typu:

-FILA cyclone run

-FILA army running

-Adidas ZX Flux

-Adidas lite racer

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

To gdzie te oryginalne buty i ciuchy produkują? Wiadomo, że w Azji jest bardzo tania siła robocza.
Tandetna reklama. Nie pozdrawiam.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2644

Dwa dni temu po 5 km zdechłem i do domu ledwo doszedłem a dzisiaj zrobiłem 10 km co prawda w godzinę ale po bieganiu nie czułem się zmęczony.Teraz będę celował w 15 km.Planuje biegi ze cztery razy w tygodniu jak się ociepli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

10 km w godzinę to w sam raz na treningowe tempo. Nie szalej za bardzo ze zwiększaniem dystansu bo zaczniesz "po kościach" odczuwać. Proponował bym bardziej stopniowo do tej 15 dojść :) Na taki dystans to i obuwie musi już być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2644

Tak sobie biegam już od kilku lat tylko jakoś tak przed żniwami jakoś motywacja mi siada  :) Zobaczymy co przyszłość przyniesie może uda się dojść do tej 15 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freddie    0

W podstawówce i gimnazjum trenowałem, od tamtego czasu nieregularnie udaje mi się ruszyć i pobiegać. We wrześniu chciałem się sprawdzić i poszedłem na Runmageddon. Super sprawa polecam wszystkim :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj