Zaloguj się, aby obserwować  
makowiec

jaki pług do t25a

Polecane posty

romek6340    221

No raczej zagonowy 2x30 i tyle. W obrotowym za ciężko może mieć. A jakie masz ziemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

2 zagonowy do orki a do podorywki 3, bo w obrocie może mieć troszkę ciężko podnieść, ale na yt jest rusek co w 3 obrotowej biega po polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

wiecie to jest durnota zakładać obrotowy to t25... nie widzę sensu zakładać obrotowych pługów do ciągników mniejszych jak 60 koni.... pług obracalny musi być lekki bo t25 nie podniesie ciężkiego a co idzie za lekkim pługiem ( mogą być problemy z orką jak są susze) nawet siłowe opusczanie w władku nie pomoże

 

a co do tego filmiku: równo jak po stole, podkładeczka, ziemia leciutka co to za orka??

 

niechby pojechał na jakąś glinę albo gdzieś i na górki wtedy bym z chęcią zobaczyć jak ciągnie te 3 skiby obracalne.. ( chyba w powietrzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spyke1004    1

Obrotowy dwójka i t25 daje rade sobie nawet na 1 klasie ziemi wiem bo sam takim orze tylko musisz kupic lekki pług np. lemken lub rabewerk ja ma rebewerka na plaskowikach mechanicznie przewracany i wrzyciu bym sie nie zamienil na hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tylko po co do władka zakładać obrotowy? Gdzie jest tego sens? Chyba tylko na pokaz. 2 zagonowe skiby wystarczą. W dodatku za cenę używanej obrotówki kupisz nowy zagonowy. Więc ja polecał bym tak jak już wspomniałem 2 zagonową.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj