Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części do nowych modeli Belarusów

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sebaskorpio

sebaskorpio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:elektronika, systemy mikroprocesorowe, nowoczesne technologie

Napisany 22 marzec 2012 - 13:48

Części do nowych modeli Belarusów Posiadam Belarusa 952.3 i pękła mi w min rurka (krótka w kształcie litery S)która odchodzi od środkowej sekcji rozdzielacza i łączy sie z przewodem który zkoleji zasila szybkozłącze z tyłu ciągnika. Niestety nie dostałem tej części w okolicznych sklepach, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś sprzedawcę najlepiej ze świętokrzyskiego ale z innego regionu też mogą być tylko aby była możliwość wysyłki.
Czy do nowych wersji Belarusów napewno dostane wszystkie części?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części do nowych modeli Belarusów Dzisiaj, 22:50
  •  

#2 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 22 marzec 2012 - 14:53

Części do nowych modeli Belarusów Poszukaj tu http://agromasklep.p...?id_category=16
antyfan AF

#3 Share MLODY402

MLODY402

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 16:28

Części do nowych modeli Belarusów możesz dorobić gumowy przewód w serwisie hydraulicznym

#4 Share hendryk21

hendryk21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 17:20

Części do nowych modeli Belarusów grand oferuje wszystkie części do tych ciągników, szybko i tanio dostarczają na miejsce:http://www.firmagrand.pl/
KPK Kumurun Team

#5 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 21:40

Poszukaj tu http://agromasklep.p...?id_category=16

Zapomnij jak tam robiłem w serwisie a trzeba było coś do belarusa nowszego to nic zero tu z częściami bardzo krucho a ceny kosmiczne( sworzeń cięgła MTZ 40 zł) a na allegro 10 ten sam!!! Nie polecam tej firmy omijajcie to szerokim łukiem. Firma Grand napewno ma tam zapytaj
Mój Wladimirec podbija świat

#6 Share sebaskorpio

sebaskorpio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 10:48

możesz dorobić gumowy przewód w serwisie hydraulicznym

gumowy nie będzie dobry bo rurka przechodzi pomiędzy cięgłami od rozdzielacza i przewód gumowy będzie je blokował

Edytowany przez sebaskorpio, 29 marzec 2012 - 16:31.

#7 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 11:27

Części do nowych modeli Belarusów Panowie, najlepiej brać z pronaru. Mają wszystko i najtaniej. Składasz zamówienie email lub tel. paczka przychodzi za pobraniem. Jakby co to doradzą. Ps pronar jest oficjalnym dystrybutorem belarusów. Taniej raczej nie znajdziecie:)

Pronar Sp.z o.o.
Specjalista d/s handlu
inż. Roman Parfieniuk
roman.parfieniuk@pronar.pl
tel. 85/682-72-18
fax. 85/682-71-63

#8 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 11:39

Części do nowych modeli Belarusów A ja sądze że taniej znajdziesz. Firma Grand bezpośredni importer Belarusa

#9 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 11:44

Części do nowych modeli Belarusów Tak jak mówi @boo45 największy wybór części będziesz miał w Pronarze. Wystarczy złapać z nimi kontakt, części wyłają błyskawicznie, a na prośbę to nawet skan strony z katalogu wyślą. Drugą firmą godną polecenia jest firma Grand, telefony odbierają ludzie kumaci którzy wiedzą co sprzedają.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 25 marzec 2012 - 11:53

Części do nowych modeli Belarusów Kisiel górno mogą mieć może agroma kielce np<. W moich okolicach jest pełno sklepow.

#11 Share sebaskorpio

sebaskorpio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 12:06

Części do nowych modeli Belarusów Na tej stronie po zalogowaniu jest możliwość przeglądania ich katalogu części, sporo tego jest bo 202 str. ale niestety tego co szukałem nie znalazłem :( http://www.agrotex.org.pl

Edytowany przez sebaskorpio, 25 marzec 2012 - 12:36.

#12 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 25 marzec 2012 - 12:14

Części do nowych modeli Belarusów Mnie kiedyś w trakcie pilnych prac poleciało sprzęgło w pronarze, docisk koło wieńcowe i kilka innych drobiazgów. Nie mogłem tego kupić nigdzie w okolicy. Pojechałem w nocy osobiście do Pronara, żeby było szybciej (paczka pewno ze 2 dni by szła a to było sporo). Byłem tam na 7 rano i w ciągu godziny wszystko załatwiłem (przepustki, wjazd na teren firmy, zakupy i wyjazd). Ludzie tam naprawdę fachowi i pomocni. Na 13 wróciłem do domu (400 km) mechanik już czekał i wieczorem był wyjazd w pole. Może nie było najtaniej (podróż) ale za to szybko. Awaria usunięta w 24 H. Wszelkie części biorę tylko od nich. Polecam.
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#13 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 12:32

Części do nowych modeli Belarusów @UrsusCzesio Firma Grand może i ma części do belarusów.....ale zapewniam że nie wszystkie :)
Poza tym oni jak nie mają to też biorą z pronaru[np ich serwis].

#14 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 13:10

Części do nowych modeli Belarusów Ja tam jak narazie nie spotkałem się z taką sytuacją A napewno wyszło mi z przesyłką kilkadziesiąt zł taniej niz kupił bym w Agromie Sępólno. :)

#15 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 13:32

Części do nowych modeli Belarusów Kilkanaście lat temu była mi potrzebna osłona (blacha) do MTZ-ta zamówiona w Czarnej-Białostockiej nie dotarła do dziś bo podobnież nie było (nie szukałem więcej).

Bo te sklepy też się gdzieś zaopatrują np. układ wspomagania lokalny sprzedawca min. 2000 zł a Grand za 1640 zł z przesyłką, pomoc w razie problemów technicznych, zwrot zamówionych towarów bez problemu ( wszystkie elementy z zestawu wspomagania nie zostały wykorzystane za część wymieniono na towar pozostała różnica zwrot na konto).

A że Grand bierze z Pronara to nie znaczy że Pronar ma taniej, ale nie trzeba się też nigdy kierować zasadą że w sklepie A było taniej to zawsze będzie taniej.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#16 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 25 marzec 2012 - 14:33

Ja tam jak narazie nie spotkałem się z taką sytuacją A napewno wyszło mi z przesyłką kilkadziesiąt zł taniej niz kupił bym w Agromie Sępólno. :)

Czesio tylko jest nieraz tak że dana część jest potrzebna na gwałt a wtedy nawet przepłacając się oszczędza, czy kupując w Agromie lub AgroUrsusue. Tak a props miąłem planowaną naprawę sprzęgła (tarcza + docisk) to w Firmie Grant zapłaciłem prawie połowę mniej niż w Agromie.
antyfan AF

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 14:43

Części do nowych modeli Belarusów No jak potrzebna to jade do Agro ursusa przecież w kochanej Agromie naszej to są dodatkowo takie braki cześci że mózg staje a polowa to skończone dziadostwo dziabki do poznaniaka po 20 ha starły sie. Siłownik szyby do MTZ ksoztował 2x tyle co w Firmie Grand i były niewiadomego pochodzenia jeden juz wypluł olej jak powiesz im kosiarka claas to wielkie oczy części nei ma do T-25 też częsci są bo są w lipcu byłem po dźwigienki odpręznika usłyszałem skonczyły się w marcu byłem również się skończyły wałek napedu pompy nie ma filtr hydrauliki nie ma uszczelki do c-360 pod głowice 3 sztuki. Ale najlepsze że nic sobie nie robią z tego że co drugi klient użyje takich wiązanek że uszy więdną. Nie wiem czy trzeba ich opisać w internecie/prasie bo człowieka wpienia potrzebujesz na wczoraj jedziesz nie ma nie ma i lecisz ponad 30 km dalej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2012 - 15:29

Części do nowych modeli Belarusów Czyli agroma powoli zdycha... u nas to już z 10 lat nie ma.

Dodaj odpowiedź