Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same Explorer problemy z układem kierowniczym

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 19:56

Same Explorer problemy z układem kierowniczym Witam wszystkich. 2 tyg temu kupiłem Same Explorera 70 z 86 roku i mam problem z układem kierowniczym. dzis kiedy jechałem po rdodze z agregatem 2,2 (pozostałość po MF 255) zaczeła mi na asfalcie drżeć kierownica:( jak wracałem z pola było to samo. wczesniej akurat jezdziłem nim na pusto i wszystko było w porządku a z agregatem drzy. jechałem oczywiście z wyłaczonym napedem. na polu wszystko jest w porzadku na 1V jak jezdziłem nie drżała. nie wiem co to może byc jest to troche niepokojące. powiem jeszcze ze ma szerokie ogumienie i brak obciążników. prosze o odpowiedzi uzytkowników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same Explorer problemy z układem kierowniczym Dzisiaj, 09:58
  •  

#2 Share herbi2501

herbi2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 20:00

Same Explorer problemy z układem kierowniczym podepnę sie pod tema u mnie jest problem ze trzeba w trakcie jazdy nadrabiać kierownica,ściąga w prawo lecz kierownica pozostaje w niezmienionym tym samym położeniu,czyżby cos z orbitrolem

#3 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 20:12

Same Explorer problemy z układem kierowniczym u mnie nie sciaga ani nic z tych rzeczy tylko strasznie drzy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 20:53

Same Explorer problemy z układem kierowniczym sprawdż końcówkę przy siłowniku pewnie ma luz

#5 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 21:04

Same Explorer problemy z układem kierowniczym przy którym siłowniku???? przy jakims przy kierownicy bo chyba nie na tych od wspomagania

a nie juz zajarzyłem juz wiem o co biega pewnie chodzi ci o te kulowe koncówki na siłownikach moze i maja luz kiedys w MFie 255 zmieniałem to

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Semen

Semen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 19:40

Same Explorer problemy z układem kierowniczym w moim Same też przejawiał sie ten problem zacząłem od obniżenia ciśnienia w kołach, potem końcówki ale nic o to nie dało, dokręciłem koła problem znikł. teraz miałem powrót awarii, rozsypane łożysko w zwrotnic, czyli ta część która jest ruchoma w osi przeważnie górne łożysko.

Dodaj odpowiedź