Skocz do zawartości

Zdjęcie

International 845 XL

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KarolI

KarolI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 21:30

International 845 XL Witam chce zalozyc nowy temat bo mam pilną sprawę. kupilismy interka 845 i mam male problemy. Ciągnik cięzko pali jak dluzej postoi. Aku ma dobry rozrusznik tez. Znajomy mówil ze to wina pompy paliwowej co o tym myslicie ? i jeszcze jeden problem z kierunkowskazami. Nie moge dojs z nimi ladu gdyz mi nie dzialają. Bezpieczniki są ok moze wie ktos gdzie jest pulsator ? Wielkie dzieki :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
International 845 XL Dzisiaj, 20:21
  •  

#2 Share casexl

casexl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja , Rolnictwo , Budownictwo , Technika!!!

Napisany 21 marzec 2012 - 08:33

International 845 XL A odpala wogóle z akumulatora czy tylko na zaciąg, bo mi w 685 tylko zaciąg teraz pomaga coś się mi stało chyba z pompą .

#3 Share KarolI

KarolI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 23:12

International 845 XL Jak postoi dluzszy czas to tylko na zaciąg. Kupilem pompkę zasilającą tą małą i dam znac czy pomogło

#4 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 23 marzec 2012 - 08:11

International 845 XL a moze ktoś wie ile wchodzi oelju doi skrzyni bo kupiłrem 40 litrów agrolu u i nieiwem ile go wlać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KarolI

KarolI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 19:41

International 845 XL Mysle ze 20 / 30 smialo pozniej musisz uwazac. A propo moich problemów to prawie wszystko rozwiązane. Załozyłem pompke silającą i odpowietrzylem i teraz wmiare dobrze pali.Nie wiem gdzie kupic pulsator a zarazem bezpiecznik od kierunkowskazów. W kolektorze dolotowym mam otwór i facet który mi go sprzedawal mowil ze tam sie wsadza swiece Kabelek mam. Mozecie pokazac jak ta swieca wygląda ?

#6 Share casexl

casexl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja , Rolnictwo , Budownictwo , Technika!!!

Napisany 28 marzec 2012 - 21:26

International 845 XL O ile się nie myle to ten traktor nie ma połączonej skrzyni z hydrauliką tak, że powinien do skrzyni iść przekładniowy olej taki jak hipol lub coś lepszego. Ja też już wiem dlaczego mój traktor nie pali, głowiczka w pompie wstrskowej zajechana i oddałem pompę do regeneracji ale musze czekać 2 tygodnie na naprawe.

#7 Share KarolI

KarolI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 20:25

International 845 XL U mnie nie trzymało paliwa i uciekalo do zbiornika ale cos sie teraz naprawilo :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share KarolI

KarolI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 21:54

International 845 XL Problem rozwiązany. Powietrze dostawalo sie przewodem od pompki zasilającej. Mozna zamknąc temat

Dodaj odpowiedź