Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Fendt 716 Vario Opinie 2003 r

Polecane posty

L33T    0

Witam.Chcę kupić ciągnik Fendt 716 Vario . Czy cena 140 tyś to nie za mało na taki ciągnik ? Co sądzicie na temat tych ciągników? (Jeśli temat już był proszę o przesłanie linku !!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Jeśli chodzi o 716 vario to chyba najlepiej sprzedający się fendt. Sam chciałem jego kupić ale weszła nowa seria i wziąłem większego 724 vario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obeznany    0

Witam z tego co się orientuje to mechanicy nie mają o nich dobrego zdania.Ściągane z Niemiec są już wypracowane i nie nadają się do dłuższej pracy,gdyż zaczynają po prostu siadać a ceny części nie są małe.Radze kup coś nowego a nie używanego ja kupiłem

NH t6.175 i nie narzekam (moc 140 km).To moje zdanie nie musicie się z nim zgadzać.Pozdrawiam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Kotleta odgrzałeś, ale jak już to zrobiłeś to mnie też ciekawią te Fendty bo przeglądając ogłoszenia to dużo jest tych modeli w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maqlek    7

Awaryjność na poziomie małym, problem jest, gdy ciągnik ma ponad 8-9 tys mtg, wtedy trzeba liczyć się z naprawą przekładni vario która kosztuje około 30 tys zł. Warto więc poszukać modelu o zdrowym silniku, który był na bieżąco serwisowany i dbano o niego, czyli wymiana filtrów i oleju regularnie, do tego nie pracować w turze, można by się o takiego pokusić, pojeździć i po czasie wymienić skrzynię vario. Grunt to nie brać ciągnika z regionów, górskich lub wilgotnych. Fendt dzięki varioterminalowi nie pozwoli sobie zrobić krzywdy, więc spokojnie, nie są takie zajeżdżone. Części do silnika można kupić w sklepie z częściami do deutza, więc nie są tak drogie jak koledzy straszą, jedynie sterowanie silnikiem i pompa jest nieco inna;) Co do pozostałych elementów, no cóż, wiadomo, że przy zakupie nie wszystko idzie sprawdzić, ale z pewnością da się kupić ciągnik w dobrym stanie za nieco większe pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj